Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
27.09.2018, 09:50
 
 
Reakce na Safa19: To jsem se spletl, pardon. Zas tak důk...
Je to von, víc jich nebylo. A jak jsem řekl, v dorostech určitě nejlepší v Praze a velkej talent. To se snad zastavím, když budu mít cestu.
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
27.09.2018, 09:49
 
 
Reakce na hokejveteran: Nezapomeňte také na Frantu Pomah...
Radek Říha nastoupil jako střídající k jednomu zápasu, nedávno tu na jeho až přespříliš horlivý nástup na led vzpomínal tafgáj. Já na tom zápase zřejmě nebyl, takové entrée bych si asi zapamatoval. Po sezóně odešel do tehdejších HC Bohemians, kde odchytal jejich poslední třetiligovou (čili "druholigovou") sezónu, po které sestoupili do Pražského přeboru. Jak to postupně s "ledovými klokany" dopadlo, tu asi mnozí vědí líp než já.
 
 
PJH
 
karma 0 Reagovat
PJH | Praha 9
27.09.2018, 09:41
 
 
Reakce na Dalajlama: Já. Proč? Byli jsme tu nějakej čas ...
no tak Petr Hendrych byl útočník....a hrával s Standou Frolíkem a beka dělal Roman Šroba...83-85.. Smajlík
 
 
Safa19
 
karma 0 Reagovat
27.09.2018, 09:34
 
 
Reakce na PJH: Pánové ...Tomáš Křížek..a chytal v sezoná...
To jsem se spletl, pardon. Zas tak důkladně historii neznám. Zato Tomáše ano. Pokud je to ten samý, tak je v současné době perfektní kuchař, v Klánovicích na fotbalovém hřišti má restauraci. Smajlík
 
 
PJH
 
karma 0 Reagovat
PJH | Praha 9
27.09.2018, 09:26
 
 
Pánové ...Tomáš Křížek..a chytal v sezonách 83-88 spolu s Honcem a Koubkem..
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
27.09.2018, 09:07
 
 
Reakce na safa19: Jen tak pro zajímavost. Pamatujete něk...
Pravda, co pamatuješ, už mohl být dvojka. Musel být před tím někde na vojně, na školu určitě nešel. A spíš VTJ než některá Dukla z ligy, to už si nepamatuju. Taky by mě zajímalo co s ním je..
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
27.09.2018, 08:57
 
 
Reakce na safa19: Jen tak pro zajímavost. Pamatujete něk...
Já. Proč? Byli jsme tu nějakej čas spolu, přišel i s tátou tnějakej čas po mě z HC Dukla, už na novej zimák, tak 74-75? Jeho táta tu pak dělal trenéra golmanů, vedoucího mužstva, správce skladu, kdeco. Je o něm zmínka i v tý knize Ledová síla nebo jak. V žákách v dorostu byl dost dobrej, hodně tomu dával, táta byl na zimáku od rána do noci.... V Áčku nejdřív tutově dělal jedničku, s Petrem Hendrychem byli v ročníku 63 největší talenti a těch v té době ve Slavii moc nebylo, Zavadilovy děcka teprve dorůstaly. Však i Petr přišel do Slavie z Bohemky. Zkoušel to myslim i ve Spartě ale nějak to nevyšlo, chytal Hamal.. A pak najednou úplně zmizel.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
26.09.2018, 23:01
 
 
Jen tak pro zajímavost. Pamatujete někdo brankáře Tomáše Křížka? Byl ve Slavii cca 2 sezóny, teď nevím přesně jestli dělal dvojku nebo trojku a bylo to někdy mezi roky 85-87. Tehdá tu chytal tuším s Blažkem.
 
 
hokejveteran
 
karma -21 Reagovat
hokejveteran | stř.čechy
26.09.2018, 22:56
 
 
Reakce na Weetek: Když zmiňuješ Alťáka, je zajímavé, že ...
Nezapomeňte také na Frantu Pomahače, který byl u postupu do 1.ligy a stále v HCS funguje. Jenom si nemohu uvědomit kdo byl golman Marek Říha, který se mihnul myslím v prvním či druhém našem působení v lize vedle Radka Totha a Alťáka.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
26.09.2018, 22:00
 
 
Dneska naši Ústí k ničemu nepustili, hráli dobře dozadu a povedlo se jim i vymazat Roubíka a spol.. Musím uznat, že i Honzík chytal dobře. Třebíč dneska dostala 6 v Jihlavě, tak to budou chtít v sobotu napravit. Nečeká nás nic jednoduchého, ale snad to kluci zvládnou.
 
 
Darien
 
karma -221 Reagovat
Darien | Praha
26.09.2018, 21:40
 
 
TAk dnes naši kluci zahráli výborně, i když to byly zase nervy, vyložené chyby jsem neviděl, za to nasazení ano, střelbu, tlak. A Honzík je víc Slávista než Sparťan,když si uvědomíme, za který klub reálně chytá Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
26.09.2018, 16:08
 
 
Reakce na _tafgáj_: Oni i fandove tutenu meli popevek na...
Když zmiňuješ Alťáka, je zajímavé, že během své bohaté kariéry si vyzkoušel jen dvě krátká zahraniční angažmá: v sezóně 2001/02, kdy naposledy oblékl sešívaný dres, si chvilku zachytal i v Trenčíně a osm zápasů odchytal i v DEL za dnes už zkrachovalý Revierlöwen Oberhausen. Tohle angažmá je zajímavé v tom, že tam tehdy jedničkou byl finský internacionál Sinuhe Wallinheimo. A pokud Alťák byl šoumen, co bavil diváky, tak tenhle finský týpek byl podobného ražení. Brankář určitě kvalitní, chytal i za nároďák, vedle toho povyhrával všelijaké medaile ve Švédsku, Finsku i Calder Cup v AHL, ale navíc slušný svéráz. Ve skutečnosti má křestní jméno Mika, ale používal Sinuhe podle románové postavy svého oblíbeného Miki Waltariho, na masce nosil egyptské motivy a proslavily ho pozápasové oslavy i fórky během komerčních pauz. Na youtube je pár sestřihů jeho fórků, třeba odkaz kromě toho, jak vychytal kdysi v S-M Liiga nájezd "Viktora Ujcikina", co je samozřejmě Viktor Ujčík Smajlík
No a poté, co tenhle frajer pověsil lapačku na hřebík, opakovaně byl zvolen do finského parlamentu. Zajímavej kolík Smajlík
 
 
Dalajlama
 
karma 0 Reagovat
Dalajlama | Praha
26.09.2018, 15:47
 
 
Reakce na _tafgáj_: Oni i fandove tutenu meli popevek na...
Mimochodem, střídali se s Radkem Tothem ze Sparty po postupu a taky se nikdo nedivil. A supersparťana Jelena myslim i vyloučili v derby za rvačku na naší straně. Jestli ne dvakrát.
 
 
hojas
 
karma -17 Reagovat
hojas | Slavia
26.09.2018, 15:45
 
 
Reakce na _tafgáj_: Oni i fandove tutenu meli popevek na...
jo, úroveň vskutku skvostná... se není co divit, když to tam léta vedl ten vylízanec Zděneček Pitralon...
 
 
_tafgáj_
 
karma 0 Reagovat
26.09.2018, 15:31
 
 
Reakce na hojas: to je dobře... pokračuj v tom dál......
Oni i fandove tutenu meli popevek na Standu Nerudu...ktery vcelku odrazel jejich uroven. Smajlík

Jinak, pri cteni tech vzpominkovych prispevku se nelze ubranit nostalgii. Ja strasne rad vzpominam prave na Alkace, u ktereho me akorat mrzi, ze nejvetsi uspechy mel, kdyz chytal jinde (o tom jak vygumoval nase strelce ve finale na rychlo presunute do tehdy dostavene sazky areny netreba se zminovat).

A taky bych chtel nekdy zazit na verejnem brusleni jeho svatost dalajlamu, jak si to ve svych bryleckach a cervenem rouchu preslapuje pozadu kolem kruhu a na zaver si da par bazenu...a jedno jestli na nikolajce, hase, konstruktive, u alkace nebo na kucerovce Smajlík
 
 
kafka
 
karma -61 Reagovat
kafka | pilshovado
26.09.2018, 15:15
 
 
Reakce na hojas: to je dobře... pokračuj v tom dál......
Škoda, že sem si na tutu reakci od Tebe nemohl vsadit!
Od zítřka už bych nemusel chodit do práce... Smajlík
 
 
hojas
 
karma -17 Reagovat
hojas | Slavia
26.09.2018, 14:07
 
 
Reakce na kafka: Nestíhám to tu zde ani číst, natož psát...
to je dobře... pokračuj v tom dál...
 
 
kafka
 
karma -61 Reagovat
kafka | pilshovado
26.09.2018, 12:39
 
 
Nestíhám to tu zde ani číst, natož psát... Smajlík
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
26.09.2018, 11:55
 
 
Reakce na Weetek: Je to zrovna deset let, co Standa Neru...
STANDA!! STANDA!! STANDA NERUDA, STANDA NERUDA... to bylo legendární. Smajlík
Procházel jsem si videa se Skippym a narazil jsem na tohle odkaz Tenkrát mi to přišlo strašné hloupé, ale teď jak na to koukám, tak je to perfektní. Mimochodem třeba zrovna na Mícu a Míšu Vondrku se snad budeme moci těšit na rozlučkovém zápase Pavla Kolaříka. Dorazit mají i další jména, ale o tom jindy. Abych neprozrail něco, co ještě není ofiko. Smajlík
 
 
Weetek
 
karma +6 Reagovat
26.09.2018, 11:41
 
 
Reakce na Safa19: Mě utkvěl v paměti legendární Standa N...
Je to zrovna deset let, co Standa Neruda přišel z Brodu a začal chytat ve 34 letech poprvé nejvyšší soutěž... bourák, takový hokejový Franta Dřížďal :-) Skvěle se jeho jméno prozpěvovalo na melodii "Stand up for the champions". Pamatuju si, jak jsme s kámošem koukali jak puci, když se poprvé objevil v brankovišti, a nevěřícně kroutili hlavou. No a ejhle, Standa odchytal dvě super sezóny, načež se zase vrátil do svého Brodu, kde svou kariéru před šesti lety i uzavřel a stal se trenérem tamních gólmanů.
Na jeho působení navázal další můj gólmanský oblíbenec, Robert Slipčenko. Jeho jméno mě zaujalo kdysi v sestavách dorostu, poprvé jsem myslel, že jde o cizince... V juniorce se přes duo Hladiš-Bezunk moc do brány nedostal, tak začala jeho dlouhá pouť po různých štacích, s výjimkou Kadaně a Litoměřic všude vždycky jen pár zápasů a najednou bác ho, v sezóně 2009/10 v áčku Slavie, kde vydržel pár let a první dva roky odchytal celkem dost. Pak mu vzal místo příchod Kopřivy a vzestup prvního z našich gólmanských Dominiků Furcha, vydal se na Slovensko, kde se proslavil tuším v dresu Bystrice bitkou :-) Jeho současné zaměstnání se tu před časem probíralo, ale ta historka je tak dobrá, že se nad tím bavím pořád: hokejbal na Kajmanských ostrovech odkaz
Chytal za repre Kajmanských ostrovů na MS v Pardubicích, to je prostě storka jako hrom odkaz
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže