Ptejte se

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 51 odpovědí v této kategorii celkem.

Jarda Bednář
12.2.2014, 12:42

Děkuji všem za podporu, omlouvám se, že z časového vytížení nemohu odpovědět na všechny dotazy. Jarda Bednář
Mojmír (mojmir.prokop@seznam.cz - Praha)
12.2.2014, 12:03

Zdravím Jardo,
prvně děkuji za to, jaký jste!
Nápad: co takhle zkusit nějakou netypickou oslavu gólu?

A jakou? :)
adeel (Slavia Praha)
12.2.2014, 11:32

Co si myslíš o Fanklubu Slávie ?

Odpověď:
O fanklubu toho moc nevím, ale fanoušky máme výborný, doprovázejí nás i na venkovní zápasy a jsou nám velkou oporou.
Filip Sál (filip.sal99@gmail.com - Praha)
12.2.2014, 11:28

Ahoj Jardo

1. Jak bude vypadat páteční přípravné utkání? To se budou zkoušet různé kombinace? Určitě se přijdu podívat
2. Jaký tipuješ výsledek dnešního zápasu Česko - Švédsko ? Budeš zápas sledovat?

Díky za odpovědi a hodně štěstí :)

Odpověď:
1. Já přijdu taky, jak bude vypadat to zatím nevím :))
2. Já netipuju, ale těším se, mohl by to být pro diváka velice zajimavý hokej.
alassteklik (Rychnov nad Kneznou)
12.2.2014, 10:18

Ahoj Jardo,chci se zeptat,jestli mas nejaky ritual pred zapasem,pripadne jaky. Diky za odpoved:) At se dari!

Nemám žádné rituály.
Michal (okay911@seznam.cz - Praha/Slavia)
12.2.2014, 09:56

Je ve slávii nejaký junior který by napodobyl Tomáše Hertla??

Odpověď:
Juniory moc neznám, kluci co s náma chodí občas trénovat jsem v zápase neviděl, takže nemůžu posoudit.
Petr (petralbok@seznam.cz - Praha/Slavia)
12.2.2014, 09:52

Jaký je tvůj nejoblíbenější tým z NHL a jakého hráče nejvíce obdivuješ?

Odpověď:
Vždycky jsem obdivoval Steva Yzermana z Detroitu a dneska se mi líbí hokej co hraje Boston nebo Chicago, rychlý a útočný hokej.
Václav Hošek (hosek.vasek@seznam.cz - Praha)
12.2.2014, 09:50

Dobrý den,Jardo,nebýt Vaší produktivity,hrajeme s Kladnem a Chomutovem o bytí a nebytí,mám 2 otázky : 1,věříte ještě v účast v předkole play off ? 2, neštve Vás neproduktivita ostatních útočníků např.mladého Růžičky ? Děkuji za odpověď a mějte se fajn.

Odpověď:
1. Já stoprocentně. 2. Neštve, nejsem tady od toho, abych kritizoval hráče, ale abych jim pomohl.
Ladislav (ladislav.novy@centrum.cz - Plzeň/HCS)
12.2.2014, 09:49

Jardo, jaký je tvůj vztah k hokejové Plzni? Myslim tim jak hrajou, chování diváků atd...Já jsem z Plzně, ale fandím samozřejmě Slávii, takže tu dost trpim:) Jinak přeju, aby to vyšlo do té desítky a pak děj se vůle boží! Ať to šlape v hokejovém i osobním životě!

Odpověď:
Mám výborný vzpomínky na Plzeň, teď je vidět, že Martin Straka tam udělal obrovský kus práce a díky tomu se vyhrál loni i titul. V Plzni to bylo vždycky bouřlivý a jako hráči Plzně se mi tam hrálo super.
Joshua
12.2.2014, 09:38

Ahoj Jardo! Jaký máš názor na pana Benýška? Fanoušci mu mají za zlé nesplnění slibů před sezónou. Jak jsou na tom hráči?

Odpověď:
Nejsem od toho, abych někoho hodnotil, já jsem od toho, abych hrál hokej.
Další stránky
123456>>