Ptejte se

 
 

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 78 odpovědí v této kategorii celkem.

Web Briza (web.briza@seznam.cz - Praha/Sparta)
17.12.2005, 23:46
 
Zdravím,dělám na webu o Petru Břízovi a rád bych tam přidal i váš názor na něj.Děkuju moc a at se daří .... www.petrbriza.wz.cz

Odpověď:
Petr Bříza je stále výborný gólman, v posledních letech jen doplácí na to, že Sparta jako tým nehraje asi tak, jak by si tam představovali. Můj názor tedy je, že je určitě výborný brankář.
Jana (zinnia@seznam.cz - Praha/SLAVIA)
17.12.2005, 14:13
 
Hojte. Nejdřív Ti chci říct, že sem ráda, že hraješ za Slavii a doufám, že ještě dlouho hrat budeš. Ale zajímalo by mě, jestli tě láká slovevenská liga?Plánuješ v budoucnu návrat? A co NHL, šel bys, kdyby přišla nějaká fakt dobrá nabídka? Jinak přeju hodně štěstí nejen v hokeji a hlavně ten pohár, titul mistra Vám totiž sluší NEJVÍC!!!

Odpověď:
Nemám možnost porovnávat slovenskou a českou ligu z vlastní zkušenosti, ale kdyby to záleželo jen na mně, tak jsem rád, že hraji českou ligu. Myslím, že je to určitě kvalitnější liga než slovenská. Nikdy neříkej nikdy, ale radši bych hrál českou. Dalo by se říct, že návrat není mým snem. A NHL? To je samozřejmé, to je otázka, na kterou odpoví každý hokejista, že by to šel zkusit, kdyby nějaká nabídka byla. Díky za přání.
Majk (tomesmichael@seznam.cz - jedině Slavia)
16.12.2005, 20:12
 
Cau Dominiku, jsem kamarád té slečny co ti dala pusu ve Znojmě, pořád o tobě mluví, chceš to někdy nahrát na diktafon?:-))) jinak přeji též hodně úspěchů a hlavně štěstí v osobním životě...ahoj

Odpověď:
Nevím, co přesně by tam bylo nahrané, doufám, že jsem tím nezpůsobil nějaké větší problémy, ale bylo to na žádost té slečny. Jestli je to v dobrém, tak to děkuji. A díky za přání.
Natali Hemská (hemskanatali@centrum.cz - Pardubice)
16.12.2005, 18:55
 
Co si myslíte o týmu Pardubic?Předem děkuji za odpověď

Odpověď:
Pardubice jednoznačně patří mezi nejlepší mužstva v Čechách. To, že neměly tak dobrý start do ligy, tak to bylo myslím si dost způsobené tím, že tam byla velká hráčská výměna. Je to jen otázka času, v posledních zápasech už to potvrzují, začaly bodovat a myslím si, že v play-off budou zase nahoře. Stále se zlepšují a budou patřit mezi špičku.
pepri35 (Hádej - Hádej)
15.12.2005, 23:51
 
Milý Dominiku. Chtěl bych znát odpovědi na otázky: Jaký máš názor na tyto annonymní chaty? Připadá ti "normální" a chytré, když tě tady lidé žádají o lístky a permanentky, které si každý může zakoupit? Stejné je to s podpisy, hokejkami, dresy a dalšími předměty, které jsou lidem (fanouškům) dostupné ve fanshopech. Myslíš si, že je inteligence těchto lidí dosahuje alespoň bod mrazu? Mě to opravdu připadá jako Jedličkův ústav. Stejné je to s dotazy na góly, výsledky, reprezentaci atd. Přeci, když se ti lidé mohou ptát tady (tedy v offline rozhovoru na netu), tak stejně dobře si veškeré ty informace mohou vyhledat na internetu, aniž by těmito stupidními dotazy obtěžovali tebe a krátili tím tvůj volný čas, no nemám pravdu? Nepřipadá ti to celé absurdní a pod úroveň? Díky za tvůj názor, snad bude upřímný a nebude ovlivněný strachem odpovedět pravdu či jiným faktorem.

Odpověď:
Myslím si, že to není něco špatného. Z tohoto chatu se můžou lidé dozvědět, co jinde třeba nenajdou. Samozřejmě když se ptají třeba na góly, výsledky apod., tak to se dá na internetu určitě zjistit. Nepřipadá mi to stupidní, ale každému je asi jasné, že se nedá ve všem vyhovět, ohledně třeba lístků atd. Většina lidí se spíš zeptá anonymně, než přímo do očí. Takže si myslím, že tyhle rozhovory mají svůj smysl a jsou pro lidi zajímavé, můžou se dozvědět více než jinde, asi proto je to také dělané. Nepřijde mi to pod úroveň, ale samozřejmě záleží na každém, jakou položí otázku.
Láďa (Hadraba)
15.12.2005, 21:43
 
Ahoj dome,máš nějakej oblíbenej tým v NHL? hodně štěstí:)

Odpověď:
Oblíbený tým v NHL nemám, ale můžu říct, že se mi víc líbí kanadské týmy všeobecně. Asi nejvíce Ottawa a Toronto.
Hanka (1576@seznam.cz - Praha)
15.12.2005, 15:21
 
Ahoj Dominiku.
Chtěla bych se tě zeptat, kdo je podle tebe ve Slávii nejlepší hráč a kdo pro tebe osobně nejlepší kamarád? Jak vidíš letošní uspěchy či neúspěchy Slavie v Play off? Díky Hanka

Odpověď:
Těžko říct jednotlivce, sešlo se tady hodně kvalitních a zkušených hráčů, mohl bych jich vyjmenovat strašně moc. V útoku jsou to určitě Pepa Beránek, Jarda Bednář a mohl bych pokračovat, nerad bych na někoho zapomněl. V obraně samozřejmě dlouhodobí obránci Slavie Honza Novák, Petr Kadlec, Pavel Kolařík.
Pevně doufám a věřím, že tým je natolik silný, že se dostaneme až úplně nejvýše.
Honza (hcslavia.praha@seznam.cz - Česká Lípa)
15.12.2005, 15:10
 
Zůstaneš příští sezonu ve slavii

Odpověď:
Podle všeho bych měl, ale v hokeji se může stát plno věcí, že to nikdy není jisté. Doufám, že budu hlavně zdravý. Když však budu mít slabší formu anebo by se mnou nebyli trenéři spokojení, tak mě můžou stejně jako ostatní hráče vyměnit. Hodně věcí se může změnit, měl bych tu příští sezónu být, nemůžu to však říct na sto procent. Smlouvu mám ještě na příští sezónu.
Kája (Novotfi@seznam.cz - Most)
15.12.2005, 11:26
 
čau Dominiku mochbys mi poslat pernamntku na hokej jak hraješ ty za ten tým toje moje adresa domu Josefa jševčíka 716/954 Most 434 01

Odpověď:
To asi ne, sám žádnou permanentku nemám, každý dostáváme na jeden zápas dva lístky a ty většinou dávám rodině nebo blízkým kamarádům. Když bych jich bylo více, tak by asi nebyl problém.
Filip (Novotfi@seznam.cz - Most /Slavia)
15.12.2005, 11:21
 
Dal si někdy gol Lítvínovu

Odpověď:
Můj první gól v extralize jsem dal Litvínovu, takže si na něj dost pamatuji a asi si ho budu pamatovat vždycky.
Další stránky
123456>>

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže