Ptejte se

 
 

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 35 odpovědí v této kategorii celkem.

Big_E
7.9.2009, 16:43
 
Nazdar Péťo, za dva dny to začne co? Chtěl bych se zeptat, 1) co ty a hudba? Jaký posloucháš kapely a jakej styl máš nejradši. 2) Máš před zápasem nějaký zvyky nebo nejsi vůbec pověrčivý? 3) Nějaké domácí zvíře máš? Nemáš? 4) Patříš také do skupiny hokejistů, která nerada mění svoji výzbroj, pokud ano, jaká část výstroje je nejstarší. 5) Jachting, jo? Jak jsi se k tomu dostal nebo kdo tě k tomu přivedl? Zajímavý koníček. Díky za odpověďi a ať se daří v nové sezóně a hlavně pevný zdraví..

Odpověď:
Ahoj, 1) Mám toho rád více. Elektronika, hip hop, rock... 2) Zvyky žádné nemám, jako prvn si obouvám levou brusli. Ale to není z pověrčivosti, mám to tak zaběhnuté. 3) S přítelkyní máme dvouletou fenku jagteriéra. 4) Patřím. nejstarší bude asi vesta. 5) Před sedmi lety jsme se s kamarády domluvili, že dovolenou strávíme na jachtě a do té doby mě to chytlo.
Luboš Seník (senik@seznam.cz - Praha)
7.9.2009, 14:52
 
Petře, jak se díváte na vaši další sezonu v červenobílém dresu, máte nějaké speciální cíle?

Odpověď:
Prvním cílem je být zdravý, to je nejdůležitější. A samozřejmě se pokusíme navázat na ty předešlé úspěšné sezony.
pkatr
7.9.2009, 12:57
 
Pamatujes si, jak si netrefil prazdnou branku?

Odpověď:
To si piš, že jo!:-)
pgplum (pgplum@seznam.cz - Slavia)
7.9.2009, 12:30
 
Loni ti jen těsně uteklo prvenství v bodování obránců - před tebou se umístili jen Hamrlík a Šlégr díky většímu počtu vstřelenejch branek, asistencí jsi měl ze všech obránců nejvíc. Myslíš si že letos budeš bojovat o vítězství v produktivitě zase s nima nebo s někým jiným? Přeju ti v sezoně hlavně pevný zdraví a hodně zdaru jak osobního tak týmovýho!

Odpověď:
Díky, já bych o to hlavně rád bojoval opět. Rád bych se udržel nahoře, ale bude to těžké. A je jedno, s kým o to budu bojovat.
pgplum (pgplum@seznam.cz - Slavia)
7.9.2009, 12:16
 
S kým budeš letos nastupovat v obraně? Loni jsi hrával převážně s Jirkou Drtinou, letos v přípravě jsi zase hrál hodně s Vladimírem Rothem. A jak se ti Roth jako náš jedinej nováček v obraně vůbec jeví - myslíš že by se mohl ve Slavii prosadit?

Odpověď:
S kým budu hrát nevím, ale poslední dva tréninky jsem hrál vedle Jirky Vašíčka. Vláďa je mladej kluk, je šikovnej a má šanci se prosadit.
Skanska (domi09@seznam.cz - Praha)
6.9.2009, 23:17
 
Ahoj Petře:) chtěl jsem se zeptat co říkáš na přípravná utkání nějak se nedařilo vid? A jak vidíš úspěchy pro tenhle rok? Přeji ti hodně štěstí jak v osobním tak i ve sportovním žiovtě díky za odpovedi

Odpověď:
Díky za přání. V přípravě to bylo takové půl na půl, neřekl bych, že se nám úplně nedařilo. Udělat finále je náš sen, ale postoupit přes první kolo by byl podle mě taky úspěch.
Johny Eden (sesivanej.sks@seznam.cz - Prachatice)
6.9.2009, 19:02
 
Peto drzim palce do další sezony! Doufam že dáš aspon 15 golů.At žije SLAVIE!!!!!!!!!


Odpověď:
Díky moc.
magda (mdrasnarova@seznam,cz - slavia praha)
8.12.2003, 16:25
 
ahojky!!!!!! tak už je to s vámi lepší, co????? a jak bylo na floridě???? chybí ti ve slavii honza hejda??????

Odpověď:
Na Floridě bylo hezky, ale bylo to krátký:-))Honza chybí jako hráč i jako kamarád.
bobafet (bob.cz - slavia praha)
3.12.2003, 19:52
 
Ahoj Káco.Chtěl sem se tě zptat jak se vede a jak to vypada s tvojí zahraniční kariérou?Jestli zůstaneš po sezóně ve Slavii a nebo jestli zamíříš za krajánkama do Ruska nebo Německa(do NHL to asi nebude).Slyšel sem že se vrátí Radek Duda nevíš o tom něco?Zatim Čao

Odpověď:
Ahoj, o návratu Radka Dudy jsem nic neslyšel. O mém případném odchodu je předčasné teď mluvit, ještě tu mám na rok smlouvu. Neuvažoval jsem zatím o tom.
Milan (milan.belik@c-box.cz - Poděbrady)
29.11.2003, 16:06
 
Komu fandíte v NHL????

Odpověď:
Nemám vyhraněné jedno mužstvo.
Další stránky
1234>>

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže