Ptejte se

 
 

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 38 odpovědí v této kategorii celkem.

5.2.2008, 07:16
 
bude bednář znovu v reprezentaci

Odpověď:
Formu má vyníkající, ale otázka nominace do reprezentace je vždy výsadou reprezentačního trenéra. Ale samozřejmě bych mu to přál.
Hypik (lukas.lukas21@seznam.cz - Praha/HCSLAVIA)
3.2.2008, 21:36
 
Dobry den muzu se jeste zeptat jak je to s Jaroslavem Bednarem? Ja sem slysel ze mu pry slavie dluzi 2miliony kč a prej po sezone odejde co je na tom pravdy?

Odpověď:
Dobrý den, finanční otázka hráčů jde mimo mě. Co se týče příští sezony, Jarda má platný kontrakt ve Slavii a otázka jeho odchodu není aktuální v této době. Osobně si přeji, aby zde působil i v příští sezoně, je to pro mě jeden z klíčových hráčů Slavie. Ale stát se může všechno.
pgplum (Praha/Slavia)
2.2.2008, 21:57
 
Můj poslední dotaz je spíš takové přání. Nebylo by možné zavést rozhovory s vámi trenéry na našem webu jako stálou akci? Pokud by tato akce byla stálá byly by dotazy (a tudíž i odpovědi) vždy aktuální a nebylo by jich najednou tolik, protože by se průběžně zodpovídaly. Nepatřičné a zbytečné dotazy by navíc mohla odfiltrovat redakce. Podobně se to už dělá např. v Pardubicích (Kusý), na Spartě (Bříza) nebo v KV (Venera). Myslím, že nejsem sám kdo by tuto vstřícnost k fanouškům ocenil.

Odpověď:
Myslím si, že otázky do redakce, především na marketingové oddělení panu Kratochvílovi, jsou určitě na místě. Pokud vás zajímají určité věci, co se týče trenérů, nechceme jakýmkoliv způsobem zdůvodňovat a vysvětlovat denodenně věci jako např. kdo hraje, proč hraje, nebo naopak proč nehraje apod. Myslíme si, že většina informací je prezentována fanouškům tak, aby věděli podstatné věci, např. vážná zranění atd. Prostě nechceme odkrývat karty. Doufám, že to pochopíte.
pgplum (Praha/Slavia)
2.2.2008, 21:15
 
Máme poměrně dost dobrých útočníků na které je často radost se dívat jak se dokážou uvolnit a dostat do šance proti kterémukoli soupeři. V zakončení se ale poslední dobou hrozně trápí a co někdy dokážou nedat je až k nevíře. Jediný komu to ted jakžtakž střílí je Bednář a to je pro úspěch v PO dost málo. Máte pro to nějaké vysvětlení? Pracujete na tom nějak v tréninku? A plánujete eventuelně přivést do budoucna do Slávie nějakého typického střelce který by vhodně doplnoval ty naše hračičky?

Odpověď:
Souhlasím, že máme velmi kvalitní hráče ve Slavii, ale nikdo není stroj na proměňování šancí (byť bychom si to někdy přáli). Ne vždy se podaří šanci proměnit. Poctivě trénujeme koncovku na každém tréninku. Typický střelec, koho máte na mysli? Pošlete prosím do redakce tip. Doufám, že máte někoho lepšího než máme my.
pgplum (Praha/Slavia)
2.2.2008, 21:02
 
Nerozumím dost dobře tomu proč se před PO oslabujeme v obraně. Přišel sice Novák, ale na druhé straně jste uvolnili Hlavačku a Němečka. Máme tedy jen 8 beků včetně Jebavého, který podle mě ale zatím nemá na PO potřebnou výkonnost a asi nebude moc hrát. Navíc Kadlec a Vašíček měli v poslední době velké zdravotní problémy a zranění může v PO postihnout kdykoli i další beky. Co plánujete pro takový případ, že by došlo současně ke zranění nebo nemoci několika beků? Rozhodovalo se o odchodech Hlavačky a Němečka čistě ze sportovního hlediska nebo byly vynuceny špatnými financemi klubu jak se občas proslýchá?

Odpověď:
Myslím si, že máme na extraligu kvalitní obranu. Martinovi tady končila příští rok smlouva a sám Martin uvažoval z rodinných důvodů o návratu do nějakého klubu blíže k domovu (Slovensko). Navíc přišla nabídka ze Zlína vyhovující všem stranám. Výkonnostně Martin patřil k našim nejlepším bekům. Výhodná nabídka přišla i na Romana Němečka, čili to byla i otázka financí.
Pepa
2.2.2008, 20:40
 
Dobrý den. Slyšel jsem teorii, že v dnešní době by hokejista měl měřit nejméně 185 cm. Co si o tom myslíte?

Odpověď:
Nesouhlasím. I menší hokejisté dokazují vyníkající kvalitu. Namátkou Jiří Hudler, Vladimír Sobotka - NHL, v Čechách např. Štěpán Hřebejk, Petr Kadlec nebo Josef Řezníček atd.
alex
2.2.2008, 20:18
 
Jsem matka 14 letého hokejisty. Zjistili mu málo rychlých svalových vláken. Dá se podle Vaseho názoru natrénovat rychlost u mého syna? Když ano, tak skuste poradit, prosím. Když se na základe Vašich rad zrychlí, máte u mne kachnu.

Odpověď:
Každý hráč má nějaké rychlostní předpoklady. Doporučuji se obrátit o radu na nějakého kondičního specialistu. Otázka rozvoje kondičních schopností je dost složitá a vyžaduje dlouhodobější specializovanou práci.
Pavel
31.1.2008, 21:25
 
Dobrý den chci se zeptat, jestli hodláte zapracovat, do A mužstvu nadějné mladíky, jako je česnek,doležal atd ...děkuji za odpověd

Odpověď:
Věřím, že pokud tito nadějní slávisté neutečou do zahraničí a řeknou si svou výkonností o dres A - týmu, šanci by v budoucnosti měli dostat.
Michal (Michachal@seznam.cz - HC Rebel)
31.1.2008, 21:11
 
Havl.Brod zajímá mě jak hodlá Slavie pomoct brodu v play of zatim jeto obracene hraci brodu hrajou za vas,ale popacnym smerem nic kdyz je brod vasi farmou.Pan Ruzicka pri podpisu smlouvy prohlasil ze ma Slavie ted odpovednost i za Rebeli.dekuji

Odpověď:
Úkolem našeho záložního týmu v této sezoně bylo udržet první ligu s hráči většinou velmi mladého věku a zároveň mladé hráče co nejvíce obehrát v seniorské kategorii, což se stoprocentně povedlo a velmi osvědčilo.
Veronika*11* (praha)
31.1.2008, 15:45
 
dobrý den pane KALOUS doufám že se máte dobře??jen chci říct ať vám to pořád dobře šlape a jsou jen výhry!!!!!a ještě prosím nezapomeňte na mně děkuji Veronika z restaurace:-)!!právě jsem v MOTOLE tak jsem si ne vás vzpomněla:-)

Odpověď:
Ahoj Verčo, díky moc. Doufám, že se brzy na Slavii ukážeš.
Další stránky
1234>>

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže