Ptejte se: Vedení klubu (odpovídá Jakub Mezlík)

Ptejte se Jakuba Mezlíka na záležitosti týkající se klubového dění. Budeme rádi za vaše připomínky a postřehy.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
vyplňte prosím všechny kolonky

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 2342 odpovědí v této kategorii celkem.

Aleš Brázda (alesek124@seznam.cz - Slavia)
8.3.2019, 16:27

Dobrý den, přečetl jsem si rozhovor s p. Pittrem a upřímně si myslím, že situace není dobrá, nevidím zde žádný posun ani snahu o posun, takže velmi dlouho Slavia zůstane tam, kde je a kam rozhodně nepatří.

Emotikon (Bjbhz@seznam.cz - Praha)
1.3.2019, 13:20

Dobrý den. Vrátí se do Slavie Viktor Nestrašil, když je jasně nejlepším hráčem Kobry? Nebo upřednostníte opět trájauty?

Odpověď:
Dobrý den, Viktor Nestrašil měl šanci vybojovat si místo v týmu, na zkoušce ovšem neuspěl. Trenéři pravidelně druhou ligu sledují, pokud by byli předvědčeni o jeho přínosu pro tým, tak ho osloví. Jakub Mezlík
Aleš Brázda (alesek124@seznam.cz - SKS)
1.3.2019, 11:48

Dobrý den,

chtěl bych Vás požádat o stanovisko k celé sezoně, jestli je vedení spokojené s tím, jak sezona dopadla nebo jestli spokojené není a jaké se udělají kroky proto, aby se toto nejhorší umístění klubu za posledních 30 let neopakovalo. Jako fanoušek jsem velmi rozladěn a nespokojen.

Odpověď:
Dobrý den, během následujících dnů máme v plánu zveřejnit na webu rozhovory o uplynulé sezoně s panem Pitterem, trenérem Říhou a kapitánem Novákem, kde zazní stanoviska všech zúčastněných (vedení, trenéra a hráčů). Jakub Mezlík
Michal Pergl (michalperglicek@seznam.cz - Černošice)
26.2.2019, 16:11

Dobrý den,hc bohemians praha bojuje o svou existenci.pomozte prosím tento tradiční klub zachránit.
více info na:

o.s.bohemians kam můžete poslat libovolnou částku.děkuji pergl
George23 (George23@seznam.cz - Slavia)
25.2.2019, 18:12

Dobrý den, mohu se zeptat kdo je Slapnicka? Zatím to vypadá na nějakého příbuzného Tomáše Šmerhy.

Odpověď:
Dobrý den, při registraci do diskusního fóra nemá uživatel povinnost udávat osobní údaje, a i v případě, že by je udal, tak nemáme právo je sdělovat. Děkuji za pochopení. Jakub Mezlík
Slapnicka (Slapnicka@ipost.cz - Slavia)
22.2.2019, 19:49

Dobry den, proč chybí na plakatu a na slávistickém kalendáři Šmerha?

Dobrý den, Šmerha chybí, protože v den focení nebyl přítomen. Jakub Mezlík
pavél r. (pavelrehak74@seznam.cz - slavia)
21.2.2019, 11:29

Nechápu proc jste rozprodaly skoro celý tym
To uz nejsou peníze?
To vaše vedení stoji za h.......
Je mi z toho smutno kam jste Slavii dostali

Odpověď:
Dobrý den, ke konci přestupního období odešel na hostování do Vsetína pouze Jirka Drtina, žádné rozprodávání, o kterém píšete, neproběhlo. Střídavé starty vysvětleny viz níže. Jakub Mezlík
V. (- - -)
21.2.2019, 08:57

Je pravda, že Krejčík měl domluvené střídavé starty už v lednu??

Odpověď:
Ano, přestupní termín v českých soutěžích končí 31.1. a poté již nelze dělat další změny. Je běžné, že extraligové kluby dopisují k tomuto datu na soupisky hráče na střídavé starty z prvoligových klubů. Vzhledem k tomu, že jsme na konci ledna stále hráli o postup, dohodli jsme se s kluby, že nebudeme tyto střídavé starty zveřejňovat, abychom se mohli soustředit na boj o play-off. Hráče na střídavé starty bychom samozřejmě uvolnili až po skončení sezony, pokud by se nám povedlo mezi osmičku dostat, protože jakmile nastoupí v extralize, už nemohou do zápasů Chance ligy zasáhnout. Jakub Mezlík
Alena Pešková (* - *)
21.2.2019, 08:46

Vážený pane Pittere,

žádám Vás tímto o Vaše vyjádření. Slavia je díky Vám a díky Benýškovi tam, kde je a bohužel tady nevidím žádnou snahu Slavii dále někam posunout, těch kroků zpět už bylo hodně a bohužel směrem opačným není ani jeden, takže jak to bude vypadat příští rok, bude hrát Slavia chance ligu nebo půjde ještě o soutěž níže? Byl bych moc rád, abyste Slavii prodal někomu jinému a abyste se k zimnímu stadionu nepřiblížil na 1 km už nikdy v životě.

Byl bych moc rád, abyste uveřejnil PRAVDIVOU informaci o tom, jak na tom Slavia skutečně je, protože momentálně Vám z fanoušků už nikdo nevěří ani dobrý den.

Děkuji

Dobrý den. Slavia bude hrát příští rok Chance ligu. Jakub Mezlík
pavlik33 (pavelrehak74@seznam.cz - slavia)
17.2.2019, 19:04