Ptejte se

 
 

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 52 odpovědí v této kategorii celkem.

slávista (lojza.hokejista@seznam.cz - Praha|SLAVIE!)
20.12.2011, 14:46
 
Ahoj Michale jsi skvělej hráč.....a přeju hodně štěstí...pěkný Vánoce a pěkný svátky...jsem rád že si zpátky u nás doufám že ty taky :).....? měl si ještě i jiný nabídky co máš momentálně za hokejku? díky a měj se!!!!!

Odpověď:
Ahoj, děkuju a také přeju krásné svátky...taky jsem rád, že jsem zpět, byl jsem domluvený s Růžou, že když se budu vracet, tak půjdu do Slavie. Mám hokejku Easton s19. Měj se
Eliška (smandy@email.cz)
20.12.2011, 09:44
 
Ahoj, Michale. Chtěla bych se zeptat, jaký máš přístup k rozhovorům a obecně k médiím a fanouškům. Chodíš rád na rozhovory s novináři, nebo to bereš jako nutnost? A co takovýto styl rozhovorů (online) přímo s fanoušky? Nám se líbí s těšíme se na možnost zeptat se vás na něco. Jinak dík, že ses vrátil, moch jsi nám chyběl. Pěkné Vánoce a hodně (nejen hokejových) úspěchů v novém roce.

Odpověď:
Ahoj, rozhovory beru tak, že ke sportu prostě patří, ale nevadí mi...(ani online).:-), jsem rád, že jsem zpět! Hezké svátky a nový rok
petris
20.12.2011, 09:14
 
ahoj,
chtěl by si do NHL.Do jakýho týmu nejvíc??

Odpověď:
Ahoj, už jsem starý na NHL. Florida, Tampa
Klára (hgfhg@seznam.cz - Slavia)
19.12.2011, 19:49
 
Ahoj Mižu. Viděla jsem tě dneska v Globusu! :-)

Odpověď:
Ahoj, byl jsem tam jen na skok!:-)
MartinK (cafc-kamen@seznam.cz - Slavia)
19.12.2011, 14:49
 
Ahoj Mižu..gratuluju k výborném výkonu v Repre,patříš tam...Zítra snad vyhrajete přeji hodně štěstí a golů...:)

Odpověď:
Ahoj, děkuju...a vyhráli jsme...:-)
P.
18.12.2011, 23:09
 
Ahoj, proč jsi odešel z Finska? Myslíš, že si ještě někdy zahraješ NHL?

Odpověď:
Ahoj, to je na dlouhé povídání. Na NHL jsem už starý a myslím, že na NHL nemám.
Honza (karesd@seznam-cz - Praha)
18.12.2011, 21:19
 
Čau. Tvoje pohyby na ledě, to je úplná symfonie! Jak to děláš, že dokážeš tak lehce a nenápadně proklouznout do pásma a předat přesnou přihrávku???!!!

Odpověď:
To se hezky čte, děkuju!Nevím jak odpovědět, snad jen „to jsou léta práce i soboty a neděle.:-)
Tomáš (microfox@seznam.cz - Lovosice)
17.12.2011, 17:57
 
Ahoj Mižu, chci se zeptat jak to budeš mít po této sezóně...momentálně si se vrátil z Finska zpět domů a jaké jsou vyhlídky ikdyž na to je ještě brzy na další sezónu? Budeš hrát za Slavii nebo přemýšlíš o angažmá někde v zahraničí? Jo mimochodem koukejte 30.prosince s Pardubicema vyhrát :) jedu tam s kamarádkou a kamarádem a ještě v O2 Aréně nebyli takže ať ta premiéra stojí za to :) Držím palce a ať vyjde playoff. Tomáš

Odpověď:
Ahoj, příští sezóna je ještě opravdu daleko, vůbec nevím co bude, když bych dostal nějakou zajímavou nabídku ze zahraničí, tak bych šel. Nebo zůstanu...uvidíme...
Filip (cervaf@seznam.cz - HC Slavia Praha)
17.12.2011, 13:11
 
Ahoj Mižu. Chtěl bych se zeptat jak je to s lidmi ve Finsku jaká tam je mentalita atd. jestli pdoobná té naší nebo nějaká jiná. A taky díky moc za tvůj návrat a ať se daří :)

Odpověď:
Ahoj, mentalita lidí je úplně jiná než v Čechách, lidé jsou víc konzervativní, ve Finsku je systém, který lidé dodržují a respektují ať se to týká čehokoliv. No a po večerech strašně chlastaj!:-)
Jiří HCS (SLAVIA - SLAVIA)
15.12.2011, 20:29
 
Zdravím Tě, Michale. Už od tvého příchodu do Slavie ses mi hokejově strašně líbil. Rychlík na bruslích se šikovnýma rukama:)) To bylo ještě ve starým dobrým Edenu. A právě o tom je má otázka. Nechybí ti ten zimák? Podle mě je to v porovnání s timhle kolosem jako nebe a dudy. I aréna je podle mého jedním z důvodu současné mizérie. V Edenu by to podle mě vypadalo jinak. Nemyslíš? Popřípadě chtěl bys tam zase se Slávkou hrát?

Díky. Ať se daří a slouží hlavně zdraví!

Odpověď:
Ahoj, děkuju za komplimenty. No jasně, že si pamatuju, když se hrálo v Edenu, určitě tam byla lepší atmosféra než v O2 aréně, ale musím říct klobouk dolů co dokážou naši fanoušci právě v O2, kdyby v takovémhle počtu a hlasitosti fandili v Edenu, za předpokladu, že by jsme tam někdy hráli, tak ta hala spadne!:-)...pak bychom se museli zase vrátit do O2!:-)...zase na druhou stranu O2 disponuje určitě lepší kvalitou zázemí, jak pro diváky, tak pro nás!
Další stránky
123456>>

Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže