Ptejte se

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 2347 odpovědí v této kategorii celkem.

Aleš Brázda (alesek124@seznam.cz - Slavia)
25.3.2019, 15:48

Dobrý den,

Z rozhovoru s panem Tichým mám zatím dobrý pocit a je to po velmi dlouhé době člověk, který chce Slavii někam posunout, sice to bude běh na dlouhou trať, ale věřím tomu, že po čase začneme vidět světlo na konci tunelu. Jen by mne zajímala otázka, v čem se s panem Pitterem neshodnul v názoru na vedení a směřování klubu. Myslím si, že je mezi řádky vše podstatné řečeno, ale rád bych se dozvěděl více.

Ať se daří

Dobrý den, pane Brázdo,
děkuji za vaši důvěru. Nezlobte se, ale naše neshody s p. Pitterem nebudu konkrétněji specifikovat. Některé by měly být patrné ze změn, které nastanou, a věřím, že je zaznamenáte.
Standa Tichý
Aleš Brázda (alesek124@seznam.cz - SKS)
21.3.2019, 15:22

Dobrý den,

jsem rád, že pan Pitter konečně opustil Slavii a že se snad začne blýskat se na lepší časy.

Spíše bych rád věděl, jak si nové vedení představuje vývoj Slavia a jestli se bude třeba do dvou/tří let bojovat o extraligu.

S pozdravem,

Aleš Brázda

Odpověď:
Dobrý den, nový majitel klubu má své vize, které nejprve představí v následujících dnech svým kolegům v klubu a následně budeme informovat fanoušky a veřejnost. Bude to přibližně za 3-4 týdny. Jakub Mezlík
Michal Pergl (michalperglicek@seznam.cz - Zbořený Kostelec)
20.3.2019, 18:38

Dobrý den,gratulace juniorům,doufám že vyhrajou celou soutěž.

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za gratulaci, věříme, že to dotáhnou co nejdál. V sobotu a v neděli od 16:00 hrají junioři čtvrtfinálové zápasy v Edenu, budeme rádi za vaši podporu přímo na stadionu. Jakub Mezlík
Pavel (los22.j@email.cz - HC Slavia Praha)
15.3.2019, 21:36

Dobrý den, přečetl jsem si článek, rozhovor s Janem Novákem.Nepochybuji, že první místo v tabulce má zaslouženě. Zmiňuje se o motivaci. Předpokládám,že jde o motivaci finanční. Mají všichni hráči také motivační platy? Co kdyby se částky za kolik chlapci hrají zveřejnily? Určitě by to veřejnost zajímalo , zda je i u nich motivace na místě. Děkuji P.

Odpověď:
Dobrý den, Honza Novák v rozhovoru nenaráží na finanční motivaci, pozastavuje se nad přístupem některých mladých hráčů. Zveřejňování platů není v ČR běžné, zatím ho neplánujeme. Jakub Mezlík
Milan Šimáček (hcslaviafan@email.cz - Praha 10)
15.3.2019, 20:31

Dobrý den,prozradíte jména posil na novou sezonu?
Bude nový trenér a vedení?
děkuji Šimáček

Odpověď:
Dobrý den, jména hráčů prozradíme, jakmile budou podepsané a platné nové smlouvy. Ke změně ve vedení, jak už asi víte, včera došlo. Další informace přineseme postupně. Jakub Mezlík
Aleš Brázda (alesek124@seznam.cz - Slavia)
8.3.2019, 16:27

Dobrý den, přečetl jsem si rozhovor s p. Pittrem a upřímně si myslím, že situace není dobrá, nevidím zde žádný posun ani snahu o posun, takže velmi dlouho Slavia zůstane tam, kde je a kam rozhodně nepatří.

Emotikon (Bjbhz@seznam.cz - Praha)
1.3.2019, 13:20

Dobrý den. Vrátí se do Slavie Viktor Nestrašil, když je jasně nejlepším hráčem Kobry? Nebo upřednostníte opět trájauty?

Odpověď:
Dobrý den, Viktor Nestrašil měl šanci vybojovat si místo v týmu, na zkoušce ovšem neuspěl. Trenéři pravidelně druhou ligu sledují, pokud by byli předvědčeni o jeho přínosu pro tým, tak ho osloví. Jakub Mezlík
Aleš Brázda (alesek124@seznam.cz - SKS)
1.3.2019, 11:48

Dobrý den,

chtěl bych Vás požádat o stanovisko k celé sezoně, jestli je vedení spokojené s tím, jak sezona dopadla nebo jestli spokojené není a jaké se udělají kroky proto, aby se toto nejhorší umístění klubu za posledních 30 let neopakovalo. Jako fanoušek jsem velmi rozladěn a nespokojen.

Odpověď:
Dobrý den, během následujících dnů máme v plánu zveřejnit na webu rozhovory o uplynulé sezoně s panem Pitterem, trenérem Říhou a kapitánem Novákem, kde zazní stanoviska všech zúčastněných (vedení, trenéra a hráčů). Jakub Mezlík
Michal Pergl (michalperglicek@seznam.cz - Černošice)
26.2.2019, 16:11

Dobrý den,hc bohemians praha bojuje o svou existenci.pomozte prosím tento tradiční klub zachránit.
více info na:

o.s.bohemians kam můžete poslat libovolnou částku.děkuji pergl
George23 (George23@seznam.cz - Slavia)
25.2.2019, 18:12

Dobrý den, mohu se zeptat kdo je Slapnicka? Zatím to vypadá na nějakého příbuzného Tomáše Šmerhy.

Odpověď:
Dobrý den, při registraci do diskusního fóra nemá uživatel povinnost udávat osobní údaje, a i v případě, že by je udal, tak nemáme právo je sdělovat. Děkuji za pochopení. Jakub Mezlík
Další stránky
123456>>