Ptejte se: Vedení klubu (odpovídá Jakub Mezlík)

Ptejte se Jakuba Mezlíka na záležitosti týkající se klubového dění. Budeme rádi za vaše připomínky a postřehy.

Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
vyplňte prosím všechny kolonky

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji otázky 1 - 1 z 1 otázek v této kategorii celkem.

safa19 (safa.slavista@seznam.cz - Tuchoraz)
24.9.2018, 11:15

Dobrý den,
rád bych se zeptal, jaký má klub názor na poslední rozhovor s Davidem Honzíkem? Neubírám mu jeho sportovní zásluhy, až na zápas v Kadani nás vždy podržel. Na druhou stranu prohlásit v rozhovoru pro iSport.cz, že pražská rivalita z hokeje vyprchává, protože Slavia hraje o soutěž níž, mi přijde poněkud zvláštní. Stejně tak jako věta, že nevnímá to, že chytá v brance Slavie. Hrát ve Slavii byla vždy čest, a mělo by to tak být i nadále, bez ohledu na soutěž. Všechny tyto věci vyvolávají další otázku: proč nedostane v brance Slavie šanci náš odchovanec, nebo Patrik Polívka? Děkuji za odpověď a přeji hodně štěstí ve zbytku sezóny.