13. listopad
Přerov Slavia
18:00
16. listopad
Slavia Chomutov
15:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online

Reportáž ze zápasu

9.kolo, pátek 3.10.2008, Slavia - Vítkovice
Slavia
3:1
1:1, 1:0, 1:0
Vítkovice

Branky a nahrávky: 2. Adam Chlapík (Kadlec), 27. Ladislav Hruška (Kadlec), 60. Jakub Kadlec (Hellar) - 14. Martin Matušík (TS). Vyloučení: 5:6, navíc Stránský 10 min. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Rozhodčí: Jebavý - Frodl, Nepomucký. Diváci: 236.

Sestavy

Slavia

Dlouhý - Jeník, Hruška, Rittig, Krejčí -C-, Růžička, Nedomlel, Semrád, Novák - Tůma, Müller, Hertl, Cikánek -A-, Chlapík, Kotyra, Veber, Jaškin, Moravec, Kadlec -A-, Hellar.

Vítkovice

Mrázek - Kovář, Hudáček, Klímeček, Pastor -A-, Pavelka, Hanulík, Žvátora -A- Řehák -C-, Kilnar, Staromann, Grubr, Šebesta, Matušík, Celner, Stránský, Kameníček, Holý, Mareček.

Nepřehlédněte
A-TÝM 12.11.2019

Spolu mezi 8! Přijďte nás podpořit v důležitých zápasech

Slavii čeká po reprezentační přestávce pořádně ostrá jízda. V současném modelu soutěže si totiž už na začátku prosince osm nejlepších týmů zajistí postup minimálně do předkola play-off. Sešívaní se ...

Číst více
ZPRÁVY Z KLUBU 11.11.2019

Slávisté v repre: Úspěch na Karjale, Málkův debut nebo Slavíčkův gól

Šestice hráčů Slavie oblékla v reprezentační přestávce dres českého národního týmu v různých věkových kategoriích, trenér Miloš Říha slavil se seniorskou reprezentací vítězství na finském turnaji ...

Číst více
A-TÝM 8.11.2019

Slávisté napodobovali kuriózní góly z NHL. Jak obstáli?

Jak to vypadá, když dostanou slávisté za úkol napodobit netradiční góly ze zámořské NHL? Pořádná kopa legrace, ale mezi nepovedenými pokusy se najdou i opravdu výstavní kousky. Ostatně posuďte sami.

Přehrát video
FANOUŠCI 6.11.2019

Veřejné bruslení v Edenu

Přijďte si zabruslit ve vybraných dnech v průběhu sezony do Edenu! Podívejte se na nejbližší vypsané termíny, o dalších budeme informovat vždy prostřednictvím našeho webu.

Číst více