26.11.2004, Adam Vandrovec

Borovanského exhibice

Druhým zápasem ve dvou dnech pokračoval pro juniory Slavie společná část letošní sezóny. Podobně jako proti Sareze i v tomto zápase bylo hned od začátku nastoleno rychlé tempo a stejně tak dobrý výkon domácích. Hosté začali hrozit až v první polovině třetí třetiny. V té druhé polovině vstřelili dvě branky, druhou z nájezdu, a ještě z dramatizovali utkání. Při hře bez brankaře ovšem dopravil do prázdné brány puk Michal Borovanský a završil tak hattrick.

26.kolo, pátek 26.11.2004, Zimní stadion Eden, Slavia - Vítkovice
4:2(2:0, 1:0, 1:2)
Vítkovice

Branky: 6. Borovanský (Charousek, Pavel), 20. Borovanský, 37. Macháček (Jonáš, Stromko), 59. Borovanský (Charousek) - 47. Novák (Mikšovský, Kalus), 49. Köhler (TS). Vyloučení: 3:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0

Slavia: Hladiš - Beránek, Borůvka, Šulc(C), J. Novák, Prostředník, Charousek, Březina - Havlín, Pavel, Sobotka, Polakovič, Stromko, Macháček, Jonáš, Svoboda, Endál, Doležal, Ondráček, Klimeš, Borovanský

Vítkovice: Pastorek - Falter, Palík, Rosypal, Wantulok, Mocek, Onderka, Köhler, Buček, Mikšovský, M. Novák, Roman, Křivák, Bartoš, Červenka(C), Velecký, Kalus, Káňa

Jiří Doležal (trenér, HC Slavia Praha)

"Hráli jsme dobře. Od začátku zápasu do poslední desetiminutovky jsme měli zápas pod kontrolou. S naší hrou musíme být spokojeni. Především s tím, že ve dvou slepených zápasech hráči zvládli herní systém."