25.09.2004, Jakub Suchna

Dorost pokračuje ve vítězném tažení

K a r l o v y V a r y - Dorostenci Karlových Varů drželi se Slavií krok dvě třetiny. V závěrečné dvacetiminutovce však přidala Slavia další čtyři branky a získala tak plný počet tabulkových bodů. Vítěznou branku Slavie vsítil Jakub Sklenář, jenž v utkání zaznamenal celkem dvě branky. Energetici tak již podruhé za sebou obdrželi sedmibrankový příděl - v minulém kole na ledě Kladna.

8.kolo, sobota 25.9.2004, Zimní stadion Karlovy Vary, Karlovy Vary - Slavia
Karlovy Vary
2:7(1:2, 1:1, 0:4)

Branky: 5. Budínský (Smolík), 33. Dudek (Topinka) - 3. Stoklasa (Kauschitz, Fiala), 14. Sklenář (Růžička, Kachlík), 23. Sklenář (Kachlík, Roth), 47. Stoklasa (Krejčí, Škaloud), 51. Krejčí (Škaloud, Freisler), 52. Lang (Stoklasa, Roth), 57. Višnák. Vyloučení: 5:5, navíc Rohan (KVA) 5 + DKU.. Využití: 1:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 100. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 1:3, 2:3, 2:4, 2:5, 2:6, 2:7.

Karlovy Vary: Benda - Tollinger, Schmidt, Ozom, Děkan, Boguský, Satora, Zmeškal - Truhlář, Budínský, Szakal, Topinka, Sláma, Pfister, Dudek, Záhora, Šnajdr, Smolík, Klcso, Rohan

Slavia: Brož - Višňák, Mošcic, Jebavý, Roth, Drbohlav, Soldán, Hertl, Lang - Krejčí, Sklenář, Indra, Fiala, Růžička, Jiránek, Škaloud, Stoklasa, Kauschitz, Freisler, Kachlík, Hafenrichter

První branka zápasu na sebe nenechala dlouho čekat. Již ve třetí minutě se prosadil hostující Petr Stoklasa. Asistenci si připsali Kauschitz a Fiala. Karlovarští odpověděli o dvě minuty později. Na začátku šesté minuty prostřelil brankáře Brože Vít Budínský, asistoval mu Smolík. Ve třinácté minutě Slavia přidala druhý gól. Po přihrávkách Růžičky a Kachlíka mířil přesně Jakub Sklenář. Po první třetině domácí prohrávali 1:2.

Rovněž ve druhé třetině padla branka velice rychle. Po dvou minutách se trefil opět Jakub Sklenář, jenž zvýšil vedení Slavie na 1:3. Asistovali mu Kachlík a Růžička. Ve dvaatřicáté minutě byl vyloučen hostující Indra za podražení. Domácí tuto přesilovku využili, když se z dorážky prosadil Libor Dudek. Asistenci si připsal Topinka. Po dvou třetinách tak Slavia stále vedla o jednu branku.

Třetí třetinu vzali Slávisté pevně do svých rukou. V sedmačtyřicáté minutě zvýšil na 2:4 svou druhou brankou v zápase Petr Stoklasa. O necelé čtyři minuty později zvyšoval na 2:5 Jiří Krejčí. Karlovarští rezignovali a hráči Slavie si na ledě dělali takřka co chtěli. V dvaapadesáté minutě přidal další branku do sítě neśťastného Bendy hostující kapitán Lukáš Lang. Poslední trefu do karlovarské sítě zaznamenal Bohdan Višňák. Slavia tak s přehledem porazila Karlovy Vary 2:7 po třetinách 1:2, 1:1 a 0:4.