29.09.2018, David Mencl

Dorost rozstřílel PZ Kladno a vyhrál popáté v řadě

Slávistický dorost pokračuje v dobrém vstupu do sezony, když vyhrál páté ze šesti utkání. Na ledě PZ Kladna šlo o jednoznačnou záležitost, po první třetině totiž sešívaní vedli už o čtyři góly a své vedení ještě navyšovali. Povinnou nadstavbu červenobílí také zvládli, když ovládli samostatné nájezdy.

 
 
6.kolo, sobota 29.9.2018, PZ Kladno - Slavia
PZ Kladno
PZ Kladno
0:8(0:4, 0:3, 0:1 - N 0:0 - 0:1)
Slavia
Slavia
 

Branky a nahrávky: 2. Čech (Rulc, Hofmann), 11. Vymětal (Srdínko), 18. Slavíček (Rulc), 20. Rulc (Palát, Slavíček), 22. Brummel (Čech, Altrichter), 31. Svoboda (Greguss, Vymětal), 40. Svoboda, 53. Brummel (Altrichter, Malínek), rozh. náj. Altrichter. Rozhodčí: Němec – Bernard, Karda. Vyloučení: 7:3. Využití: 0:2. Diváci: 70. Střely na branku: 8:57. Průběh utkání: 0:8.

 

PZ Kladno: Barták (31. Kubík) – Melichna, Danda, Burger, Hříbal, Malý, Horn, Hvězda – Hurta, Cihelka, Šugár, Kulich, Pišinger, Vimmer, Bašta

Slavia: Pittr – Hrdlička, Čech, Dráb, Srdínko, Svoboda, Palát, Kluch – Svoboda, Malínek, Greguss, Jokl, Altrichter, Slavíček, Brummel, Hofmann, Rulc, Vymětal

 
 

Komentář

Slávistům se povedl vstup do utkání na jedničku, když už ve druhé minutě se dostali do vedení. V přesilovce dostal puk na modrou čáru Aleš Čech, který přesnou ranou rozvlnil síť za Bartákem.

V polovině první části vyslal Srdínko do šance Matěje Vymětala, jehož akce snesla vysoké hodnocení. Místo okamžité střely si totiž puk podržel, udělal kličku brankáři a do zcela odkryté klece se nemýlil.

Podobně si vedl i Šimon Slavíček, kterému sice první klička úplně nevyšla, nakonec puk za brankovou čáru přece jen dostal. V první dvacetiminutovce se červenobílí dočkali ještě jedné trefy. V početní výhodě vypálil Palát, Slavíček puk před brankou srazil přesně na hůl Šimona Rulce, jehož rána z první skončila za bezmocným brankářem.

Pražanům vycházelo téměř vše, a tak skórovali i na startu druhé periody. Čechovu střelu od modré čáry tečoval přesně pod horní tyčku Maxim Brummel. V polovině utkání vyhrál Greguss buly pro Vymětala, který ještě přistrčil puk Jakubu Svobodovi a ten z mezikruží navýšil vedení sešívaných.

Jakub Svoboda se ve druhé části prosadil ještě jednou. Díky dobrému napadání získal kotouč na útočné modré čáře a po samostatné akci vystřelil přesně ke vzdálenější tyči.

Konečnou podobu výsledku nakonec dal ve třetí periodě Maxim Brummel, kterého parádním pasem našel Malínek. Prvně jmenovaný na nic nečekal, opřel se do puku a ranou o tyč nedal brankáři šanci zasáhnout.

Slávisté si připsali i bod z nadstavby, musely ale rozhodovat samostatné nájezdy. V nich byli úspěšní Jakub Altrichter a Maxim Brummel, na druhé straně kraloval brankář Pittr, který chytil všechny čtyři nájezdy.

Názory FB uživatelů


Partneři
 


© 2001-2019 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže