25.01.2009, Patrik Kubečka

Dorostenci se v Litvínově probudili pozdě

Když už se za stavu 5:0 zdálo, že je zápas rozhodnutý, začali hrát také slávisé. Do 57. minuty dokázali snížit na rozdíl jediné branky, ale vyrovnávací gól nepřišel. Nepochopitelný začátek zápasu tak alespoň trochu napravili v poslední fázi utkání, kdy dorostenci nesložili zbraně, ale ještě se pokusili se zápasem něco udělat.

40.kolo, sobota 24.1.2009, Zimní stadion Litvínov, Litvínov - Slavia
Litvínov
5:4(2:0, 3:1, 0:3)

Branky a nahrávky: 5. Rejžek (Jurčík), 10. Šrámek (Matai, Švarc), 21. Ejem (Smolka), 21. Šrámek (Švarc), 33. Řehulka (Bittner) - 37. Muller (Burša), 50. Moravec Tomáš (Muller, Burša), 52. Jaškin, 57. Jaškin (Semrád). Rozhodčí: Grech - Wagner, Zajíc. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:0. Diváci: 80. Průběh utkání: 5:0, 5:4.

Litvínov: Brýl - Bittner, Kasal, Jirák, Eminger, Ejem, Mašek, Strejček - Švarc, Smolka, Rejžek, Matai, Růžička, Pisařík, Bedecs, Průša, Jurčík, Řehulka, Šrámek.

Slavia: Mouček - Rod, Knot, Nedomlel, Semrád, Burian - Tuma, Müller, Patočka, Burša, Dóci, Veber, Jaškin, Moravec, Nejezchleb.

Omlouváme se, ale reportáž z Litvínova bohužel není k dispozici.