17. prosinec
Chomutov Slavia
17:30
19. prosinec
Havířov Slavia
18:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
ZÁPASY
23.12.2007

Junioři : Všechny třetiny vítězné

31.kolo, pátek 21.12.2007, Slavia - Litvínov
Slavia
5:2
1:0, 3:1, 1:1
Litvínov

Branky a nahrávky: 3. Kamil Malárik, 24. František Moščic, 25. Matěj Střítenský (Zima, Kafan), 25. Kamil Malárik (Beránek, Mazanec), 33. Tomáš Doležal (Kachlík), 37. Petr Lomička (Zima), 41. Andrej Nestrašil (Hafenrichter, Drbohlav). Vyloučení: 8:12.

Sestavy

Slavia

Litvínov

Do zápasu mezi Litvínovským celkem a Pražskou Slávií nastoupil aktivněji tým jmenovaný jako druhý. I když po konci první třetiny nebyl jejich náskok nějak ohromující, vše důležité se odehrálo ve třetině druhé. V ní padlo celkem pět ze sedmi branek, tři z nich do sítě hostů. Když se k tomu přičte jedna Nestrašilova branka z poslední třetiny a brankář Furch se zkušenostmi z extraligy „áčka“ , vítězství 5-2 je na světě.

Hned v úvodu utkání se řítí první útočná řada domácích do útoku. Hostům se podařilo uvolnit se ze sevření a asi po minutě opláceli stejnou mincí. Jako první musel nakonec lovit ve své síti puk brankář Brzobohatý. Kamil Malárik využil ve třetí minutě zaváhání hostující obrany a sám z těsné blízkosti zakončil. Vstřelená branka motivovala domácí k dalšímu útoku, který byl podpořen několika přesilovkami. Šanci srovnat průběh zápasu měl ve vlastním oslabení , minutu před koncem Zima, na domácí brankářskou hvězdu a jeho beton ale nevyzrál.

Druhá třetina začala přesilovou hrou domácích. Ty ji využít sice nedokázali, ale stejně se gólu brzy dočkali. Ve 23. minutě zvýšil náskok František Moščic. Radost ze vstřeleného gólu vydržela pouhé dvě minuty. Matěj Střítenský propálil motanici, která se vytvořila před Furchovou brankou a gumový projektil se zastavil až za brankovou čarou. Domácím útočníkům se nejspíš vidina možného vyrovnání nelíbila, proto se rozhodli na hostujícího brankáře doslova vlítnout, dokonce k tomu měli k dispozici přesilovku. Ze trojice útočníků před brankou se nejrychleji zorientoval Kamil Malárik a svým druhým gólem v zápase obnovil dvoubrankový náskok. O několik minut a vyloučení později se povede domácím náskok ještě zvýšit. Ve 32. minutě vyhání Brzobohatýho z branky Tomáš Doležal, který se dostal k puku v motanici před brankou a s nadhledem zakončil. Náskok o tři branky nejspíš byl příliš moc pro Petra Lomičku. Sedmnáct minut po začátku druhé, góly nabyté třetiny snížil náskok zpět na dva góly.

Závěrečná třetina začala se značnou brankovou výhodou jednoho z týmů. A ta se ještě zvětšila. Ve 40. minutě a 40. vteřině se přesně trefil Andrej Nestrašil, tím hned na začátku poslední třetiny stanovil konečný výsledek zápasu na 5-2. Ke změně zápasu již nedošlo ani přes celkem 10 trestných minut na straně hostů.
Autor Martin Smotlacha
Nepřehlédněte
A-TÝM 9.12.2019

Brož jede na kemp dvacítky před mistrovstvím světa!

I když byl původně jen mezi náhradníky, nedělní telefonát mu změnil plány. Útočník Jaroslav Brož byl dodatečně nominován do širšího kádru dvacítky před nadcházejícím mistrovstvím světa, které se koná ...

Číst více
A-TÝM 8.12.2019

Rozpis druhé části: Vsetín a Motor v prosinci v Edenu!

Slavia začne druhou část Chance ligy v úterý 17. prosince v Chomutově, do Edenu přijedou do konce letošního roku dva atraktivní soupeři - Vsetín a České Budějovice. Vstupenky na jednotlivé zápasy ...

Číst více
OHLASY 9.12.2019

Věřil jsem, že to tam Honzovi Novákovi spadne, říká Málek

Po delší době se od úvodních minut postavil do sešívaného brankoviště. Roman Málek dokázal Slavii v důležitých momentech duelu s Trhači podržet a po vítězném zápase si vyslechl komplimenty i ze ...

Číst více
SESTŘIHY 8.12.2019

Sestřih zápasu: Slavia - Kadaň 4:3

Slávisté v posledním kole první části Chance ligy udolali Kadaň 4:3. Rozhodující trefu zařídil sedm vteřin před koncem kapitán Jan Novák! Podívejte se na sestřih všech gólů.

Přehrát video