18. září
VSTUPENKY
ZÁPASY - MLÁDEŽ
8.1.2019

Junioři nestačili na Pardubice, ale vezou alespoň bod

N7, úterý 8.1.2019, Pardubice - Slavia
Pardubice
2:0, 1:0, 0:1 - N 0:1

Branky a nahrávky: 13. Bucek, 18. Pochobradský (Rohlík, Costa), 24. Rozlílek – 49. Holý (Čapka), 64. Všetečka. Rozhodčí: Kratochvíl – Pechánek, Roischel. Vyloučení: 4:5. Bez využití. Diváci: 105. Střely na branku: 44:37. Průběh utkání: 3:0, 3:1.

Sestavy

Pardubice

Nečas – Dubovčí, Hrádek, Oliva (C), Nedelka, Blažej (A), Jelínek, Kaštánek – Costa, Pochobradský, Rouha, Rozlílek (A), Antoníček, Kostka, Chára, Rohlík, Šír, Bucek, Tobiáš

Němeček – Fiala, Bureš, Mareček, Srdínko, Macek (A), Čapka, Holý (A) – Brož, Kižlin, Všetečka (C), Havrda, Křenek, Hradil, Hasil, Turek, Labuzík, Janča, Petrák

Po dvou vítězstvích přišla porážka. Sešívaní mladíci na ledě v Pardubicích nedokázali navázat na předchozí domácí výhry s Třincem a Vítkovicemi. Dynamu podlehli 3:1. Chuť si dorostenci z Edenu spravili alespoň v prodloužení, kde nejprve ubránili přesilovku pardubického celku. Minutu před koncem nadstavbového prodloužení poté rozhodl o bodovém importu do Prahy Robin Všetečka.

Autor Martin Kamenik
ZÁPASY 16.9.2019

Konečně! Slavia otočila skóre a vyválčila dva body!

Na třetí pokus se slávisté dočkali vítězství! V hodně nervózním klání s Litoměřicemi krátce před koncem dotáhli jednogólovou ztrátu, po bezbrankovém prodloužení pak druhý bod vystřelil Aleš Furch!

A-TÝM 15.9.2019

Sestřih zápasu: Benátky nad Jizerou - Slavia

Podívejte se na sestřih gólů ze zápasu 2. kola Chance ligy. Slavia prohrála v Benátkách 1:3, o jedinou trefu sešívaných se postaral Petr Vampola.

Přehrát video
A-TÝM 14.9.2019

Za Slavii bude hrát Adam Kubík, nastoupí už v Benátkách

Z extraligového Hradce Králové má do Slavie vyřízené starty útočník Adam Kubík. Dvacetiletý forvard má za sebou tři produktivní sezony v Chance lize, loni pomohl Rytířům k postupu do extraligy.

FANOUŠCI 13.9.2019

Miloš Říha odpověděl na dotazy fanoušků

Trenér Miloš Říha odpověděl na dotazy, které zaslali fanoušci v uplynulém období prostřednictvím formuláře na webu. Přečtěte si jeho odpovědi v následujícím článku, další dotaz můžete položit ZDE. ...

Odehrané v 18:00 | Muži