18. září
VSTUPENKY
ZÁPASY - MLÁDEŽ
22.2.2019

Junioři prolomili smůlu, doma přetlačili Vsetín

N21, pátek 22.2.2019, Slavia - Vsetín
4:3sn.
2:1, 0:0, 1:2 - 0:0 - 1:0
Vsetín

Branky a nahrávky: 2. Steinocher (Všetečka), 3. Všetečka (Brož), 45. Brož, rozh. náj. Všetečka – 12. Lukačka (Jenáček, Klímek), 44. Klímek (Jenáček), 54. Jindra (Ondračka, Klímek). Rozhodčí: Müller – Schopf, Horký. Vyloučení: 8:9. Využití: 2:2. Diváci: 53. Střely na branku: 40:30. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3.

Sestavy

Málek – Němeček D., Bureš, Srdínko, Antoš, Steinocher, Čapka, Holý – Brož, Kižlin, Všetečka, Havrda, Křenek, Altrichter, Hasil, Turek, Labuzík, Janča, Petrák.

Vsetín

Sachr – Kunst, Ondračka, Zeman, Jenáček, Pernický, Kožený, Houser – Jindra, Klímek, Vrána, Pospíšil, Lukačka, Krupa, Adámek, Vašenka, Frimel, Frydrych, Zemánek.

Konečně! To si určitě říkali sešívaní hokejisté po domácím utkání s valašským celkem. Slavia totiž po čtyřech neúspěších zvítězila. V Edenu si poradila se Vsetínem zejména díky dvojici Všetečka - Brož, která úřadovala a zajistila červenobílému celku důležitou výhru nad tabulkovým sousedem, kterému nyní slávisté odskočili na tři body.

Autor Martin Kamenik
ZÁPASY 16.9.2019

Konečně! Slavia otočila skóre a vyválčila dva body!

Na třetí pokus se slávisté dočkali vítězství! V hodně nervózním klání s Litoměřicemi krátce před koncem dotáhli jednogólovou ztrátu, po bezbrankovém prodloužení pak druhý bod vystřelil Aleš Furch!

A-TÝM 15.9.2019

Sestřih zápasu: Benátky nad Jizerou - Slavia

Podívejte se na sestřih gólů ze zápasu 2. kola Chance ligy. Slavia prohrála v Benátkách 1:3, o jedinou trefu sešívaných se postaral Petr Vampola.

Přehrát video
A-TÝM 14.9.2019

Za Slavii bude hrát Adam Kubík, nastoupí už v Benátkách

Z extraligového Hradce Králové má do Slavie vyřízené starty útočník Adam Kubík. Dvacetiletý forvard má za sebou tři produktivní sezony v Chance lize, loni pomohl Rytířům k postupu do extraligy.

FANOUŠCI 13.9.2019

Miloš Říha odpověděl na dotazy fanoušků

Trenér Miloš Říha odpověděl na dotazy, které zaslali fanoušci v uplynulém období prostřednictvím formuláře na webu. Přečtěte si jeho odpovědi v následujícím článku, další dotaz můžete položit ZDE. ...

Odehrané v 18:00 | Muži