31.kolo, čtvrtek 19.1.2012, Litvínov - Slavia
Litvínov
2:0
0:0, 1:0, 1:0
Slavia

Branky a nahrávky: 27. Havelka (Mackal, Písařík), 59. Smolka (Šrámek). Rozhodčí: Vláčil - Hynčica, Mašek. Využití: 1:0. Průběh utkání: 2:0.

Sestavy

Litvínov

Horák (Vokál) - Čejka, Havelka, Jurčík, Strejček, Kokeš, Bittner, Šrámek, Mackal, Zdeněk, Kasal, Písařík, Šalka, Procházka, Mamula, Průša, Hora, Malec, Ejem, Švarc, Smolka

Slavia

Dlouhý (Mouček) - Jeník, Krupička, Kejdana, Richter, Rittig, Ptáčník, Tomek, Vítek, Suchánek, Semrád, Růžička, Mavrojanidis, Žedl, Knot, Nejezchleb, Moravec, Hejna

S nulou na střeleckém kontě se slávističtí junioři vrátí z cesty do Litvínova. Po vyrovnané první třetině jejich protějšek skóroval a Pražané s tímto stavem již nedokázali nic udělat. V závěru si navíc domácí své vítězství pojistili druhým gólem.

První třetina utkání žádné rozuzlení nepřinesla. Hrstka přítomných sledovala vyrovnaný hokej, ale ani jedna strana se nedokázala střelecky prosadit.

Směr vývoje utkání určili domácí hokejisté, když ve dvacáté sedmé minutě využil nabídnutou přesilovou hru Jakub Havelka, a utkání pokračovalo opět vyrovnanou hrou.

Pražské naděje definitivně zmizely až dvě minuty před koncem třetího dějství. Pavel Smolka mířil přesně a zajistil svému celku sedmnácté vítězství v řadě.

Autor Jan Salajka
Nepřehlédněte
A-TÝM 12.11.2019

Spolu mezi 8! Přijďte nás podpořit v důležitých zápasech

Slavii čeká po reprezentační přestávce pořádně ostrá jízda. V současném modelu soutěže si totiž už na začátku prosince osm nejlepších týmů zajistí postup minimálně do předkola play-off. Sešívaní se ...

Číst více
ZPRÁVY Z KLUBU 11.11.2019

Slávisté v repre: Úspěch na Karjale, Málkův debut nebo Slavíčkův gól

Šestice hráčů Slavie oblékla v reprezentační přestávce dres českého národního týmu v různých věkových kategoriích, trenér Miloš Říha slavil se seniorskou reprezentací vítězství na finském turnaji ...

Číst více
A-TÝM 8.11.2019

Slávisté napodobovali kuriózní góly z NHL. Jak obstáli?

Jak to vypadá, když dostanou slávisté za úkol napodobit netradiční góly ze zámořské NHL? Pořádná kopa legrace, ale mezi nepovedenými pokusy se najdou i opravdu výstavní kousky. Ostatně posuďte sami.