19.01.2012, Jan Salajka

Junioři se v Litvínově nedokázali prosadit

S nulou na střeleckém kontě se slávističtí junioři vrátí z cesty do Litvínova. Po vyrovnané první třetině jejich protějšek skóroval a Pražané s tímto stavem již nedokázali nic udělat. V závěru si navíc domácí své vítězství pojistili druhým gólem.

31.kolo, čtvrtek 19.1.2012, Litvínov - Slavia
Litvínov
Litvínov
2:0(0:0, 1:0, 1:0)
Slavia
Slavia

Branky a nahrávky: 27. Havelka (Mackal, Písařík), 59. Smolka (Šrámek). Rozhodčí: Vláčil - Hynčica, Mašek. Využití: 1:0. Průběh utkání: 2:0.

Litvínov: Horák (Vokál) - Čejka, Havelka, Jurčík, Strejček, Kokeš, Bittner, Šrámek, Mackal, Zdeněk, Kasal, Písařík, Šalka, Procházka, Mamula, Průša, Hora, Malec, Ejem, Švarc, Smolka

Slavia: Dlouhý (Mouček) - Jeník, Krupička, Kejdana, Richter, Rittig, Ptáčník, Tomek, Vítek, Suchánek, Semrád, Růžička, Mavrojanidis, Žedl, Knot, Nejezchleb, Moravec, Hejna