18. září

N3, pátek 7.12.2018, Slavia - Litvínov
1:0, 0:1, 0:1 - N 0:0 - 1:0
Litvínov

Branky a nahrávky: 6. Všetečka (Hradil), rozh. náj. Křenek – 27. Berka (Svoboda), 60. Svoboda (Berka, Kysela). Rozhodčí: Velčovský – Zíka, Horký. Vyloučení: 8:7. Využití: 1:0. Diváci: 61. Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0, 1:2.

Sestavy

Málek – Bureš, J. Srdínko, Macek, A. Srdínko, Čapka, Holý – Rulc, Kižlin, Všetečka, Havrda, Křenek, Hradil, Hasil, Altrichter, Labuzík, Janča, Martinec, Petrák.

Litvínov

Zajíček – Bártek, Viedemann, Baláž, Kitzberger, Kroupa, Jonák, Háva – Jindra, Kysela, Berka, Limanovský, Bartoš, Jouza, Fišer, Kovačič, Dufek, Svoboda.

Slávisté se ve třetím zápase druhé části soutěže nazvané O pořadí v play-off utkali s Litvínovem. Sešívaní se dostali do vedení brankou Robina Všetečky, ale v polovině utkání Litvínov vyrovnal. Čtrnáct sekund před koncem Litvínov rozhodl o své výhře. Naštěstí červenobílí s prázdnou neodcházeli a přidali do tabulky další bodový příspěvek. V nájezdech v nadstavbě vystřelil bod úspěšným pokusem Lukáš Křenek.

Autor Martin Kamenik
ZÁPASY 16.9.2019

Konečně! Slavia otočila skóre a vyválčila dva body!

Na třetí pokus se slávisté dočkali vítězství! V hodně nervózním klání s Litoměřicemi krátce před koncem dotáhli jednogólovou ztrátu, po bezbrankovém prodloužení pak druhý bod vystřelil Aleš Furch!

A-TÝM 15.9.2019

Sestřih zápasu: Benátky nad Jizerou - Slavia

Podívejte se na sestřih gólů ze zápasu 2. kola Chance ligy. Slavia prohrála v Benátkách 1:3, o jedinou trefu sešívaných se postaral Petr Vampola.

Přehrát video
A-TÝM 14.9.2019

Za Slavii bude hrát Adam Kubík, nastoupí už v Benátkách

Z extraligového Hradce Králové má do Slavie vyřízené starty útočník Adam Kubík. Dvacetiletý forvard má za sebou tři produktivní sezony v Chance lize, loni pomohl Rytířům k postupu do extraligy.

FANOUŠCI 13.9.2019

Miloš Říha odpověděl na dotazy fanoušků

Trenér Miloš Říha odpověděl na dotazy, které zaslali fanoušci v uplynulém období prostřednictvím formuláře na webu. Přečtěte si jeho odpovědi v následujícím článku, další dotaz můžete položit ZDE. ...

Odehrané v 18:00 | Muži