18. září
VSTUPENKY
ZÁPASY - MLÁDEŽ
23.2.2019

Juniorka ztratila dobře rozehrané utkání s Kometou

N22, sobota 23.2.2019, Slavia - Kometa Brno
2:0, 1:3, 2:3 - N 0:0 - 0:1
Kometa Brno

Branky a nahrávky: 6. Janča (Petrák, Čapka), 14. Vlček (Křenek, Turek), 36. Bureš (Vlček), 44. Labuzík (Srdínko, Antoš), 47. Mareček (Bureš) – 35. Plášek (Minárik, Meluzín), 35. Meluzín (Svozil), 37. Střondala (Plášek), 42. Malý (Minárik, Mlčák), 42. Malý (Kunc, Kowalczyk), 56. Plášek, rozh. náj. Střondala. Rozhodčí: Kraval – Lhotský, Ovsík. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 298. Střely na branku: 28:43. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2, 3:5, 5:5, 5:6.

Sestavy

Němeček J. – Němeček D., Bureš, Srdínko, Antoš, Mareček, Čapka, Holý – Brož, Kižlin, Havrda, Křenek, Hasil, Vlček, Turek, Labuzík, Janča, Petrák.

Kometa Brno

Micka – Kučera, Holemý, Kučeřík, Mlčák, Sedláček, Studený, Svozil, Kowalczyk – Žák, Plášek, Snášel, Minárik, Meluzín, Škvrně, Malý, Střondala, Kunc, Bartes.

První polovina zápasu vůbec nenapovídala tomu, že by se utkání mohlo zvrhnout ve velkou gólovou přestřelku. Junioři z Edenu vedli ještě ve druhé třetině 2:0, poté se však rozstříleli Brňané. Slávisté ještě dokázali Kometu dotáhnout do stavu 5:5. Pak však rozhodl Plášek, který má v této sezóně již přes dvacet extraligových startů v seniorské kategorii. Ani nadstavbové nájezdy Slavii body nepřinesly. Rozhodl v nich taktéž Tipsport extraligou ošlehaný Střondala.

Autor Martin Kamenik
ZÁPASY 16.9.2019

Konečně! Slavia otočila skóre a vyválčila dva body!

Na třetí pokus se slávisté dočkali vítězství! V hodně nervózním klání s Litoměřicemi krátce před koncem dotáhli jednogólovou ztrátu, po bezbrankovém prodloužení pak druhý bod vystřelil Aleš Furch!

A-TÝM 15.9.2019

Sestřih zápasu: Benátky nad Jizerou - Slavia

Podívejte se na sestřih gólů ze zápasu 2. kola Chance ligy. Slavia prohrála v Benátkách 1:3, o jedinou trefu sešívaných se postaral Petr Vampola.

Přehrát video
A-TÝM 14.9.2019

Za Slavii bude hrát Adam Kubík, nastoupí už v Benátkách

Z extraligového Hradce Králové má do Slavie vyřízené starty útočník Adam Kubík. Dvacetiletý forvard má za sebou tři produktivní sezony v Chance lize, loni pomohl Rytířům k postupu do extraligy.

FANOUŠCI 13.9.2019

Miloš Říha odpověděl na dotazy fanoušků

Trenér Miloš Říha odpověděl na dotazy, které zaslali fanoušci v uplynulém období prostřednictvím formuláře na webu. Přečtěte si jeho odpovědi v následujícím článku, další dotaz můžete položit ZDE. ...

Odehrané v 18:00 | Muži