15.01.2005, Adam Vandrovec

Rozhodlo zvýšené úsilí ve druhé třetině

Utkání Slavie se Sarezou příliš pohlednou hru nepřineslo. Vinu nesl nejspíše nevýrazný výkon slávistů v první a částečně i ve třetí třetině. Co se nedařilo v ostatních dvou, podařilo se ve druhé. Domácí překonali Čaňu hned čtyřikrát. Domácí tým nastoupil bez některých opor, které se ještě zcela neuzdravili po chřipce, jenž zachvátila mužstvo z Edenu minulý týden a kvůli které se odložili předchozí dva zápasy. Místo nich dostali šanci další hráči ze širokého kádru. K prvnímu zápasu za dorost nastoupil Jakub Vokál a svůj debut okořenil gólem.

Je nám líto, ale požadovaná stránka na webu www.hc-slavia.cz není k dispozici. Je možné, že stránka byla odstraněna, přejmenována nebo není dočasně dostupná. Je rovněž možné, že jste udělali chybu v URL adrese.

Pokud hledáte něco konkrétního, doporučujeme vrátit se na hlavní stránku prezentace - www.hc-slavia.cz. Pokud se domníváte, že se jedná o naši chybu, kontaktujte nás.

Děkujeme.