14.08.2018, Jakub Mezlík

Slávisté potřetí v přípravě vyhráli, v Klatovech se trefili pětkrát

K dalšímu přípravnému zápasu cestovali slávisté na led Klatov a proti druholigovému soupeři potvrdili roli favorita. V první i druhé třetině se sešívaní trefili dvakrát, zatímco Polívku domácí nepřekonali, v závěrečné dvacetiminutovce pak oba týmy přidaly po jednom gólu. Slávisté vyslali na branku soupeře 53 střel.

přát., úterý 14.8.2018, Klatovy - Slavia
Klatovy
1:5(0:2, 0:2, 1:1)

Branky a nahrávky: 54. Červenka - 9. Furch (Drahorád), 12. Šergl (Jaša, Matějka), 22. Procházka (Drahorád, Hejda), 35. Matějka (Jaša, Saňa), 55. Šmerha (Barák, Veselý). Střely na branku: 13:53.

Klatovy:

Slavia: Polívka - Barák, Valík, Hejda, Drahorád, Steinocher, Antoš, Duda, Saňa - Doležal, Veselý, Šmerha - Ondráček, Šteiner, Procházka - Panna, Furch, Hozák - Šergl, Jaša, Matějka.

Miloš Říha: Zápas měl vysoké tempo a Klatovy hrály hodně důrazně. Myslím, že jsme byli v utkání aktivnějším a celkově lepším týmem. Efektivita v koncovce by měla být ještě kvalitnější.