20.10.2017, Adam Nejedlý

Sprcha za čtyři minuty. Junioři se z Chomutova vrací bez bodu

Neradi budou mladí slávisté vzpomínat na zápas hraný na severu Čech. Proti domácím Pirátům, ač střelecky aktivnější, se bíločervení prosadit nedokázali. Soupeř dokázal vytěžit z minima maximum a kotouč ze své sítě tak musel talentovaný strážce sešívané svatyně Vecka lovit hned šestkrát. V tabulce DHL Extraligy juniorů sešívaní i nadále okupují místa v přední polovině tabulky.

 
 
11.kolo, pátek 20.10.2017, SD Aréna, Chomutov - Slavia
Chomutov
Chomutov
6:0(3:0, 1:0, 2:0)
Slavia
Slavia
 

Branky a nahrávky: 12. Ouřada (Kulich, Adámek), 15. Kulich (Köver), 16. Chlán (Polák, Hajič), 32. Hřebíček (Hajič), 41. Šilar (Polák, Chlán), 46. Adámek (Rindoš, Novák). Rozhodčí: Místecký – Coubal, Kokrment. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. Diváci: 56. Střely na branku: 29:35. Průběh utkání: 6:0.

 

Chomutov: Běhula – Buchtela, Seemann, Novák D., Novák A., Procházka, Vícha, Hajič – Köver, Bajer, Polák, Hřebíček, Chlán, Kulich, Rindoš, Šišolák, Šilar, Ouřada, Adámek.

Slavia: Vecka – Chládek, Duda, Šmíd, Vobořil, Stark, Melovič, Valík – Šmerha, Matějka, Patočka, Netolický, Kolouch, Šilhan, Šergl, Marek, Jaša, Heldák, Nedorost, Martínek.

 
 

Komentář

Sešívaným se od počátku utkání nedařilo. V první třetině obdrželi hned tři góly, první z hole Kryštofa Ouřady. Další dvě slepené branky vsítili v minutě patnácté a šestnácté Jaroslav Kulich a Petr Chlán.

Ve druhé periodě procedil v početní převaze kotouč za Veckova záda Martin Hřebíček, sešívání tak museli doháněli již čtyřgólové manko. Utkání se však slávistům zdramatizovat nepodařilo, touš do sešívané svatyně navíc dostal Daniel Šilar. Kosmetická úprava skóre ještě nastala v minutě šestačtyřicáté, kdy se puk zatřepal v síti zásluhou Tomáše Adámka.

Názory FB uživatelů


Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže