26.11.2016, Vojtěch Šeliga

Starší dorost ovládl malé pražské derby, Letce porazil 5:3

Slávističtí starší dorostenci si z letňanského ledu odvážejí tři body. Sešívaní byli během celého utkání lepším týmem. Svého soupeře notně přestříleli, což se odrazilo i na konečném výsledku. Dvoubodovým příspěvkem se na vítězství podíleli Grim, Všetečka a Martínek.

 
 
26.kolo, sobota 26.11.2016, Letňany - Slavia
Letňany
Letňany
3:5(1:2, 1:1, 1:2)
Slavia
Slavia
 

Branky a nahrávky: 2. Klikorka (Larsen), 37. Rousek (Lytvynov), 42. Kocík (Bílek) – 9. Grim (Holý, Janča), 20. Martínek (Všetečka), 28. Hradil (Všetečka, Martínek), 41. Stark (Hradil), 60. Klapka (Grim). Rozhodčí: Pavlovič – Beneš, Svobodová. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 112. Střely na branku: 36:58. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 1:3, 2:3, 2:4. 3:4, 3:5.

 

Letňany: Pařík – Klikorka, Gebell, Prebsl, Antoš, Schönbauer, Lytvynov – Nárovec, Pinkas, Kocík, Fabiánek, Soukup, Bílek, Larsen, Rousek, Novák, Jelínek

Slavia: Vecka – Melovič, Hovorka, Erben, Vobořil, Zderadička, Holý, Stark – Všetečka, Grim, Hradil, Vlček, Vaniš, Marek, Klapka, Martínek, Furch, Janča

 
 

Komentář

Červenobílí šli jako první do vedení v 8. minutě po zdařilé střele Jana Grima, Letňany však dokázaly ještě během několika minut srovnat z hole Karla Klikorky. Slávisté nakonec mohli jít do šaten spokojenější. Devět vteřin před zazněním sirény se prosadil Viktor Martínek..

Po jeho brance již sešívaní kontrolovali s přehledem průběh zápasu. Ještě před polovinou zápasu zvyšoval Damien Hradil na 3:1. Za Letňanské však přidal kontaktní branku Lukáš Rousek, takže bylo stále o co hrát.

Sešívaní si přesto nenechali zasloužené tři body vzít. Během první minuty třetí třetiny skóroval David Stark, čímž upravil skóre na 4:2 Následně dokázal odpovědět přesnou střelou Petr Kocík, ale ránou do prázdné brány rozhodl v poslední minutě o slávistickém vítezství a konečném skóre 5:3 Adam Klapka.

Názory FB uživatelů


Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže