31.07.2018, David Mencl

Dorost napodruhé Spartu neporazil, vyhrál alespoň prodloužení a nájezdy

Stejně jako v prvním přípravném zápase šlo o zápas, který rozhodoval pozdní gól. Tentokrát byli šťastnější sparťané, kteří zaznamenali vítěznou trefu necelé dvě minuty před koncem. Týmy si pak vyzkoušely prodloužení a nájezdy. V obou případech byli pro změnu úspěšnější sešívaní.

přát., úterý 31.7.2018, Sparta - Slavia
Sparta
3:2(1:0, 0:1, 2:1)

Branky a nahrávky: 18. Pražák, 56. Pírs (Vitouch), 59. Kalný (Pražák) – 30. Hofmann (Altrichter, Slavíček), 51. Slavíček (Hofmann, Altrichter). Rozhodčí: Jaroš – Komárek, Hána. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:1. Diváci: 68. Střely na branku: 32:19. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2.

Sparta: Sluka – Brůna, Adamec, Adam, Mašek, Valenta, Tomov, Šesták, Menzel, Vitouch, Höll, Pírs, Broš, Bareš, David, Pražák, Výkruta, Němec, Filipov, Hamršmíd, Kalný

Slavia: Ešler (30. Pittr) – Srdínko, Dráb, M. Svoboda, Palát, Kluch, Vlček – Hofmann, Altrichter, Slavíček – Hradil, Rulc, Kvasnička – Novák, Tůma, J. Svoboda – Krásný