03.11.2018, Klára Červená

Dorostenci zvítězili v napínavém utkání proti Třemošné

Dorostenci si z Třemošné vezou cenné vítězství. Přestože skóre zápasu ve třetí minutě první třetiny otevřeli domácí, sešívaní se nedali a na konci první dvacetiminutovky se dokázali dostat do vedení. Ve druhé třetině Třemošná srovnala, ale Pražané vzápětí zvrátili duel ve svůj prospěch díky brance Šimona Růce. Zápas tak skončil vítězně pro Slavii výsledkem 3:2.

14.kolo, sobota 3.11.2018, Sport aréna, Třemošná - Slavia
Třemošná
2:3(1:2, 1:1, 0:0 - N 1:0)

Branky a nahrávky: 3. Beníšek (Lajoš), 32. Borák (Lajoš), 63. Matoušek – 17. Greguss (Kluch), 19. Skoupý (Altrichter, Hrdlička), 36. Rulc (Hrdlička, Slavíček) . Rozhodčí: Malá - Malý, Hřebík. Vyloučení: 5:2. Využití: 1:1. Diváci: 49. Střely na branku: 22:47. Průběh utkání: 1:2, 1:1, 0:0 - N 1:0.

Třemošná: Ženíšek (Prchlík) – Trachta, Čarda, Bulka, Houdek, Plecitý, Malkovský, Poch, Balák – Beníšek, Schindler, Kaiser, Borák, Steinbrücker, Pešek, Holý, Lajoš, Matoušek, Albrecht.

Slavia: Pittr (Janura) – Čech, Stejskal, Srdínko, Hrdlička, Palát, Kluch – Svoboda, Greguss, Altrichter, Slavíček, Brummel, Skoupá, Hofmann, Rulc, Hamršmíd, Vymětal.