Slavia získala posilu! Útočné řady vyztuží Marek Račuk

6.11.2017, Jakub Mezlík

Útočník Marek Račuk přestupuje do Slavie. Pětadvacetiletý hokejista se zkušenostmi z extraligy začal letošní ročník v dresu Znojma, nyní se s klubem hrajícím EBEL dohodl na ukončení smlouvy a v pondělí podepsal nový kontrakt do konce sezony ve Slavii.

Račuk odehrál v extralize za Chomutov celkem 124 utkání, v nichž si připsal pět gólů a čtrnáct asistencí. Bohaté zkušenosti má také s WSM ligou, v níž nastupoval v převážně v dresu Kadaně a patřil k nejproduktivnějším hráčům svého týmu. Celkem ve druhé nejvyšší soutěži posbíral ve 165 zápasech 97 bodů za čtyřicet gólů a padesát sedm nahrávek.

Do Slavie přichází po krátkém angažmá v EBEL, kde odehrál v dresu Znojma 18 utkání, ve kterých si připsal čtyři kanadské body. Trenérům sešívaného týmu Milanu Razýmovi a Janu Srdínkovi se bude hlásit ofenzivní posila v úterý, s novým forvardem přineseme tento týden rozhovor na našich webových stránkách.

Statistiky Marka Račuka podle webu eliteprospects.com

Foto: hcorli.cz