Jednorázové PRESS akreditace

Název média:
Typ média:

Telefon na redaktora:
Vyplňte prosím všechny položky.

Pravidla akreditace HC Slavia Praha pro sezonu 2015/2016

1. Na utkání bude umožněn vstup do PRESS centra pouze dopředu akreditovaným novinářům v nejvyšším počtu dvou osob na redakci v daném utkání.
  2. Redakce musí vyplnit platnou akreditaci, a to jmenovitě, na www.hc-slavia.cz.
  3. Akreditace musí být odeslána nejpozději do 12:00 v den zápasu. V případě víkendových zápasů do pátku 16:00.
  4. Součástí akreditace musí být oficiální kontakt na redakci pro možnost ověření zaslaných údajů.
  5. Akreditovaní novináři se zavazují respektovat povinnost provádět veškeré rozhovory s hráči a se členy realizačního týmu pouze v prostorách, které určí klub.
  6. Klub si vyhrazuje právo neudělit akreditaci.
  7. V případě udělení akreditace bude novináři zaslán potvrzující e-mail.
  8. Součástí odeslání požadavků na akreditaci je uvedena e-mailová adresa pro zasílání informací a tiskových zpráv od klubu.
  9. kontaktní osoba pro udělování akreditací za HC Slavia: Jakub Mezlík, jmezlik@hc-slavia.cz
Souhlasím s pravidly: