Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | přípravné zápasy | tabulka | statistiky | realizační tým
St. dorost:  tým | zápasy | přípravné zápasy | tabulka | statistiky | realizační tým
Ml. dorost:  tým | zápasy | přípravné zápasy | tabulka | statistiky | realizační tým
Ml. dorost B:  tým | zápasy | přípravné zápasy | tabulka | statistiky | realizační tým
8.třída (2004)  tým | zápasy | tabulka 7.třída (2005)  tým | zápasy | tabulka
6.třída (2006)  tým | zápasy | tabulka 5.třída (2007)  tým | zápasy | tabulka
4.třída (2008)  tým 3.třída (2009)  tým
2.třída (2010)  tým 1.třída (2011)  tým

Články o mládeži

čtvrtek 15.2.2018 | Michal Toman

Série proher skončila! Mladší dorost přestřílel Třemošnou

Proti Meteoru se chtěli sešívaní dostat na vítěznou vlnu. Po dvou prohrách už také měli svěřenci trenérů Jiřího Doležala, Davida Kuny a Pavla Kolaříka načase. Do vedení se slávisté dostali už ve čtvrté minutě, ale poté jako by jim zvlhnul střelný prach. Těsné skóre 1:0 svítilo na světelné tabuli až do 48. minuty. Sešívaní se ale potom rozstříleli a třemi góly rozhodli o svém vítězství. Gólman Němeček navíc udržel čisté konto.

neděle 11.2.2018 | Martina Kramerová

Těsná prohra! Starší dorost nestačil na Salzburg

Slávistický starší dorost si nepřipsal vítězství ani ve svém dalším zápase. Na půdě Salzburgu prohrával od šestadvacáté minuty 0:1, pak ale vykřesal naději Hradil, který o deset minut později vyrovnal skóre. Poslední slovo však měli domácí - vítězství vystřelil v čase 51:02 Huber. Sešívaní už na inkasovanou branku nedokázali zareagovat a z Rakouska odjíždějí bez bodu.

sobota 10.2.2018 | Martina Kramerová

Starší dorost vydoloval bod, s Motorem padl v prodloužení

Slávističtí mladíci v jednadvacátém kole nadstavbové části extraligy nestačili na Motor a prohráli 2:3 v prodloužení. Na jihu Čech se sice v závěru první periody dostali do vedení, domácí ale zvládli skóre dvěma brankami otočit. Po vyrovnávací trefě Brože však nakonec utkání dospělo do prodloužení, ve kterém se díky zásahu z 62. minuty mohli radovat českobudějovičtí hráči. Slavia tak zapsala pátou porážku v řadě, i když tentokrát narozdíl od předchozích duelů získala alespoň bod.

sobota 10.2.2018 | Michal Toman

Mladší dorostenci hráli s Rytíři vyrovnaně, nakonec ale nemají ani bod

Slávisté narazili po dvou dnech opět na tým z Kladna. Tentokrát je čekal domácí duel s Rytíři, kteří suverénně vedou nadstavbovou skupinu C. Sešívaní však sehráli s Kladenskými vyrovnanou partii, kterou nakonec rozsekla až třetí třetina. V ní se snažili Pražané otočit skóre, ale místo toho třikrát inkasovali a nakonec prohráli 3:5.

čtvrtek 8.2.2018 | Tomáš Pauček

Špatný začátek stál mladší dorost zápas, z Kladna se vrací bez bodu

I pět minut může rozhodnout zápas. To poznali mladší dorostenci, kteří vůbec nezvládli krátký úsek první třetiny. V něm inkasovali hned třikrát, náskok Kladna pak už dotáhnout nedokázali. Do Prahy se tak vrací bez bodu a s porážkou 1:4.

sobota 3.2.2018 | David Mencl

Vysoké vítězství! Osmička přejela Tábor sedmnácti góly

Osmáci si po remízovém duelu proti vedoucí Plzni s chutí zastříleli. Přestože s Táborem velmi rychle prohrávali, skóre otočili a nakonec ukázali i svoji sílu.

Další stránky
123456>>