Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | přípravné zápasy | tabulka | statistiky | realizační tým
St. dorost:  tým | zápasy | přípravné zápasy | tabulka | statistiky | realizační tým
Ml. dorost:  tým | zápasy | přípravné zápasy | tabulka | statistiky | realizační tým
Ml. dorost B:  tým | zápasy | přípravné zápasy | tabulka | statistiky | realizační tým
8.třída (2004)  tým | zápasy | tabulka 7.třída (2005)  tým | zápasy | tabulka
6.třída (2006)  tým | zápasy | tabulka 5.třída (2007)  tým | zápasy | tabulka
4.třída (2008)  tým 3.třída (2009)  tým
2.třída (2010)  tým 1.třída (2011)  tým

Články o mládeži

pátek 20.10.2017 | David Soumar

Tři góly a tři body. Málek vynuloval liberecké střelce

Sešívaní se v boji o druhou příčku ve skupině utkali s Libercem, kterým jim v tabulce dýchal na záda. Slávisté dokázali v každé třetině vsítit jednu branku a nakonec slaví tříbodovou výhru. I přes střeleckou aktivitu se Tygři prosadit nedokázali, Málek za svá záda nepustil jediný puk.

pátek 20.10.2017 | Adam Nejedlý

Sprcha za čtyři minuty. Junioři se z Chomutova vrací bez bodu

Neradi budou mladí slávisté vzpomínat na zápas hraný na severu Čech. Proti domácím Pirátům, ač střelecky aktivnější, se bíločervení prosadit nedokázali. Soupeř dokázal vytěžit z minima maximum a kotouč ze své sítě tak musel talentovaný strážce sešívané svatyně Vecka lovit hned šestkrát. V tabulce DHL Extraligy juniorů sešívaní i nadále okupují místa v přední polovině tabulky.

úterý 17.10.2017 | David Mencl

Nevídaný týden! Slávistická mládež neprohrála jediný zápas

V uplynulém týdnu byste marně mezi kategoriemi sešívané mládeže hledali tu, která svůj zápas nevyhrála. Do hry se dostaly všechny třídy, mladší i starší dorost. Jen junioři měli pauzu. Dohromady se odehrálo jedenáct duelů a všechny skončili slávistickým vítězstvím. Starší dorostenci udělali důležitý krok k úspěchu v základní části, 8. třída se zase po utkání s Plzní vyhoupla do čela své skupiny. Na prvním místě jsou se slušným náskokem i 5. a 6. třída. A nezůstalo jen u skvělých týmových výsledků, několika hráčům se podařily i úctyhodné individuální výkony.

neděle 15.10.2017 | David Mencl

Béčko mladšího dorostu nasázelo Frýdlantu patnáct gólů

Po jasné výhře na ledě Mělníka přivítali slávisté na benešovském ledě Frýdlant. Ten doposud nezískal ani bod a nezměnilo se na tom nic ani po nedělním duelu. Červenobílí byli od začátku utkání dominantním celkem a postupně navyšovali své vedení. Nakonec se zastavili na patnácti brankách a jen jednou inkasovali. Nejvíce se na vysokém vítězství podílel Maxim Brummel, který k jedné trefě přidal sedm asistencí. Pozadu nezůstal ani, věkem ještě osmák, Marek Vlasák, který v kategorii mladšího dorostu nastoupil poprvé. Ve své premiéře skóroval čtyřikrát, na hattrick mu stačily pouhé tři minuty a čtyři vteřiny. Slávisté měli celých šedesát minut jasnou převahu, na branku soupeře vyslali dohromady čtyřiadevadesát střel, na druhé straně Janura čelil jen pěti pokusům soupeře.

sobota 14.10.2017 | Adam Nejedlý

Sešívaný uragán! Z Chomutova vezou mladší dorostenci tři body

Parádní výkon sešívaných na severu Čech rozhodl o zisku důležitých tří bodů do tabulky ELIOD Extraligy mladšího dorostu. Chomutovské Piráty slávisté zostudili hned šesti brankami! Hattrickem se blýskl Patrik Martinec, dva góly a čtyři asistence zaznamenal další bíločervený mladík, Tomáš Labuzík.

pátek 13.10.2017 | Adam Nejedlý

Skvělá třetí třetina rozhodla o vítězství staršího dorostu

Důležité vítězství v souboji o druhé místo tabulky skupiny B Extraligy staršího dorostu dnes zaznamenali mladí slávisté proti hokejistům Mladé Boleslavi. Vysokou výhru sešívaných režíroval talentovaný útočník Adam Klapka, autor dvou gólů do hostující sítě. Výtečný výkon podal také gólman bíločervených Petr Pánek, který si připsal třiadvacet úspěšných zákroků.

Další stránky
123456>>