Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | přípravné zápasy | tabulka | statistiky | realizační tým
St. dorost:  tým | zápasy | přípravné zápasy | tabulka | statistiky | realizační tým
Ml. dorost:  tým | zápasy | přípravné zápasy | tabulka | statistiky | realizační tým
8.třída (2003)  tým | zápasy | tabulka 7.třída (2004)  tým | zápasy | tabulka
6.třída (2005)  tým | zápasy | tabulka 5.třída (2006)  tým | zápasy | tabulka
4.třída (2007)  tým 3.třída (2008)  tým
2.třída (2009)  tým 1.třída (2010)  tým

Články o mládeži

neděle 19.2.2017 | Adam Nejedlý

Mladší dorostenci po dvou výhrách padli, nestačili na Pardubice

Bojovnost a nasazení nestačily. Mladí slávisté padli na vlastním ledě se silnými Pardubicemi. Zápas byl dlouho vyrovnaný, vedení Dynama se navíc povedlo smazat v samotném závěru druhého dějství Burdovi, na vítězství to přesto nestačilo. Východočeši dokázali dvakrát skórovat ve druhé třetině a odvážejí si tak z vršovického ledu všechny tři body.

neděle 19.2.2017 | Adam Nejedlý

Hraje hokej a studuje na pilota. Slavia má ale přednost, říká David Stark

Svoji první sezonu za sešívané kroutí talentovaný bek starších dorostenců David Stark. Kromě hokeje se intenzivně věnuje i své druhé velké zálibě, letadlům. Bývalý hráč jihlavské Dukly či rakouského Salcburku se kvůli studiu na letecké škole dokonce přestěhoval do Prahy. "Zatím školu dohromady s hokejem zvládám, na dvojky to nějak uhraji," svěřoval se sympatický obránce v rozhovoru pro sešívaný web.

sobota 18.2.2017 | David Mencl

Paráda před play-off! Starší dorost s přehledem přejel Havířov

Postup do vyřazovacích bojů si slávisté zajistili už v pátek, a tak proti Havířovu nastoupili s čistou hlavou. Vidět to bylo od začátku zápasu, červenobílí byli aktivnějším celkem. Postupně navyšovali své vedení a dobře si počínali i v obraně. Brankář Vecka za svá záda nepropustil jedinou střelu a připsal si první nulu v sezóně.

pátek 17.2.2017 | Adam Kolář

Starší dorostenci uhráli s lídrem bod a jsou v play-off

Velmi špatný vstup a následná snaha o vybojování bodu zajišťujícího play-off, to byly hlavní body, jakými by se dal charakterizovat duel s Vítkovicemi. Vstup do zápasu měli sešívaní opravdu velmi nepovedený, ani ne po čtyřech minutách totiž prohrávali o dvě branky. Následně však neklopili hlavy a vrhli všechno do útoku, po čtyřiceti minutách bylo srovnáno. A když nerozhodla ani závěrečná perioda, muselo se nastavovat. V prodloužení se sice prosadili hosté, kteří tedy berou bod navíc, pro Pražany je ale stěžejí, že již mají play-off jisté.

pátek 17.2.2017 | Adam Nejedlý

Junioři se vzepřeli osudu a Kladno porazili po nájezdech

Parádní bitva byla k pozorování na kladenském zimním stadionu. Hostující slávisté museli čtyřikrát dotahovat, přestřelku do nájezdů navíc poslal Lukáš Netolický až gólem v šedesáté minutě. V nich ovšem exceloval gólman Vacula a protože sešívaný Denis Heldák svůj nájezd jako jediný proměnil, odvážejí si slávisté domů dva body.

čtvrtek 16.2.2017 | Martina Kramerová

Mladší dorost přejel Boleslav, Bruslaře porazil o tři góly

Slávističtí mladší dorostenci ve čtvrtečním utkání na domácím ledě porazili Mladou Boleslav a s přehledem si dokráčeli pro tři body. Otěže zápasu držela Slavia pevně v rukou už od úvodu duelu. Domácím zajistily vedení dvě branky v první třetině z holí Burdy a Vojinoviče. Definitivní pojistku pak v závěrečné periodě přidal Havrda a Bruslaři z Vršovic odjeli s prázdnou.

Další stránky
123456>>