Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | přípravné zápasy | tabulka | statistiky | realizační tým
St. dorost:  tým | zápasy | přípravné zápasy | tabulka | statistiky | realizační tým
Ml. dorost:  tým | zápasy | přípravné zápasy | tabulka | statistiky | realizační tým
Ml. dorost B:  tým | zápasy | přípravné zápasy | tabulka | statistiky | realizační tým
8.třída (2004)  tým | zápasy | tabulka 7.třída (2005)  tým | zápasy | tabulka
6.třída (2006)  tým | zápasy | tabulka 5.třída (2007)  tým | zápasy | tabulka
4.třída (2008)  tým 3.třída (2009)  tým
2.třída (2010)  tým 1.třída (2011)  tým

Články o mládeži

čtvrtek 19.4.2018 | Redakce

Turnaj 4. tříd s podporou Hlavního města Prahy uzavřel letošní sezonu v Edenu

Ve dnech 14. a 15. dubna se v Edenu konal hokejový turnaj 4. tříd za podpory Hlavního města Prahy. Turnaje se účastnilo celkem sedm týmů. Nejlépe si nakonec vedl Baník Sokolov, který ze šesti zápasů pětkrát zvítězili. Druhou příčku si zajistili hráči Slavoje Zbraslav a nejlepší trojici doplnila Sparta Praha. Domácí tým, který nastoupil, v co nejširší sestavě tak, aby dal na domácí půdě šanci všem hráčům, skončil na sedmém místě, když v turnaji dokázal jednou zvítězit a jednou remizovat.

pátek 13.4.2018 | David Mencl

Eden hostí o víkendu turnaj 4. tříd s podporou Hlavního města Prahy

O víkendu pořádá Slavia turnaj pro mladé hokejisty ze 4. tříd, který podporuje Hlavní město Praha. Turnaje se účastní sedm týmů, hrát se bude o víkendu 14. a 15. 4. od rána až do večera. Chybět nebude ani slavnostní vyhlášení výsledků a ocenění pro nejlepší hráče turnaje i jednotlivých zápasů. Přinášíme pro vás rozpis všech utkání.

pondělí 9.4.2018 | David Mencl

Memoriál Jiřího Baráka vyhrál Liberec, slávisté skončili bronzoví

V uplynulých dnech se v Edenu konal již 24. ročník Memoriálu Jiřího Baráka, turnaje dorostenců, kterého se účastnila pětice týmů a který podporuje magistrát hlavního města. Nejlépe si nakonec vedli Bílí Tygři, kteří ze čtyř zápasů třikrát zvítězili a jednou remizovali. Druhou příčku si zajistili mladíci ze Sparty a nejlepší trojici doplnili červenobílí.

neděle 8.4.2018 | Jakub Slunečko

Z Memoriálu třetí místo. Slavia těsně prohrála s Libercem

Sešívaní se v závěrečném zápase Memoriálu Jiřího Baráka mohli ještě prát o první místo a za tímto cílem vyrazili výborně. Po první třetině vedli zaslouženě 2:0, jenže v té druhé se zápas úplně obrátil. Liberec otočil na 4:2 a i když sešívaní ještě srovnali, nakonec padli 4:5 a končí třetí.

sobota 7.4.2018 | Michal Toman

Dorostenci udolali Třemošnou! Kluch rozhodl tři sekundy před koncem

Po vysoké výhře v zápase se slovenskou Skalicou čekal slávistické mladíky na Memoriálu Jiřího Baráka duel s Třemošnou. Proti ní sešívaní vedli po dvou třetinách 3:1, ale hosté dokázali během třetího dějství vyrovnat. Pražané však v závěru utkání využili velký tlak a pouhé tři sekundy před sirénou rozhodli o svém vítězství. Velkou oporou Slavie byl v zápase Šimon Slavíček, který měl prsty ve všech gólech Pražanů.

pátek 6.4.2018 | David Mencl

Dorost si spravil chuť, Skalici nasázel osm branek

Skvělý výkon podali mladí slávisté na memoriálu Jiřího Baráka, slovenskou Skalicu vyřadili z provozu díky skvělé úvodní a závěrečné periodě. Talentovaní bíločervení tak napravili zaváhání z derby se Spartou, ve kterém nedokázali vstřelit ani jednu branku a naladili se do dalších bojů vršovického turnaje.

Další stránky
123456>>