Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | přípravné zápasy | tabulka | statistiky | realizační tým
St. dorost:  tým | zápasy | přípravné zápasy | tabulka | statistiky | realizační tým
Ml. dorost:  tým | zápasy | přípravné zápasy | tabulka | statistiky | realizační tým
Ml. dorost B:  tým | zápasy | přípravné zápasy | tabulka | statistiky | realizační tým
8.třída (2004)  tým | zápasy | tabulka 7.třída (2005)  tým | zápasy | tabulka
6.třída (2006)  tým | zápasy | tabulka 5.třída (2007)  tým | zápasy | tabulka
4.třída (2008)  tým 3.třída (2009)  tým
2.třída (2010)  tým 1.třída (2011)  tým

Články o mládeži

středa 13.12.2017 | David Mencl

Sedmáci sahali proti Spartě po bodech, nakonec ale v derby neuspěli

I když to tak podle výsledku úplně nevypadá, šlo o vyrovnaný zápas. Slávisté v prvních dvou třetinách spálili několik vyložených příležitostí, a tak prohrávali o tři branky. Přesto se nevzdali a v oslabení snížili. To je nakoplo, díky čemuž si vytvořili tlak a přidali ještě jednu trefu. Vyrovnání se už červenobílí nedočkali, naopak v závěru ještě dvakrát inkasovali.

úterý 12.12.2017 | David Mencl

Derby 5. tříd jednoznačně ovládli slávisté

První letošní derby se sice páťákům příliš nepovedlo, tentokrát ale v Edenu ukázali svojí sílu a potvrdili roli vedoucího celku. Úvodní trefu vstřelili sešívaní už po šestnácti vteřinách hry, další dva góly přidali ještě v první třetině. Sparta sice dokázala s trochou štěstí srovnat, zbytek duelu ovšem patřil jen červenobílým. Ti začali střílet jednu branku za druhou a nakonec se zastavili na dvanácti.

neděle 10.12.2017 | David Mencl

Sedmička si také s přehledem poradila s Rakovníkem

Sešívaní zvládli duel s Rakovníkem na jedničku, když už v první části vstřelili čtyři branky. Své vedení pak sešívaní stále navyšovali a nakonec se gólový účet zastavil na patnáctce.

Gólová smršť! Páťáci nasázeli Rakovníku osmnáct branek

Naposledy porazili slávisté Rakovník 10:0, tentokrát ještě výsledek vylepšili. V Edenu středočeskému týmu vstřelili ještě o osm gólů více, a upevnili si tak první příčku v tabulce.

neděle 10.12.2017 | David Mencl

Béčko mladšího dorostu si poradilo se Slaným, rozhodla třetí třetina

Červenobílí zahájili nadstavbovou část na domácí půdě, kde přivítali Slaný. Od začátku zápasu byli slávisté lepší, dlouho se však nemohli střelecky prosadit. To výrazně změnilo až ve třetím dějství, ve kterém vstřelili čtyři góly.

sobota 9.12.2017 | David Mencl

Prokleté Strakonice. Osmáci je ani na třetí pokus neporazili

Sešívaní měli zápas proti Strakonicím dobře rozehraný, třikrát vedli o dvě branky, přesto nedokázali vyhrát. Zejména ve třetím dějství měli slávisté několik slibných příležitostí, překlopit skóre na svoji stranu se jim ale nepovedlo.

Další stránky
123456>>