Vybrat sezónu

Články o mládeži

pátek 5.5.2017 | Redakce

Hráči ročníku 2004-05 obsadili na turnaji v Číně 4. místo

Sešívaní hokejisté ročníků 2004 a 2005 se zúčastnili podobně jako jejich starší kolegové mezinárodního turnaje v Pekingu. V konkurenci týmů z Finska, Kanady, Švédska, Ruska či Lotyšska obsadili mladí slávisté čtvrté místo.

pátek 5.5.2017 | David Mencl

Mladší dorost vybojoval v Pekingu skvělé druhé místo

Na přelomu dubna a května se sešívaní účastnili velmi dobře obsazeného turnaje v čínském Pekingu, kde se utkali se soupeři z Ruska, Švédska, Německa nebo USA. V základní hrací době neprohráli jediné utkání a nakonec skončili jen těsně druzí za vítězným týmem Eisbären Berlin A. Červenobílí si připsali i další významné ocenění – nejlepším útočníkem celého turnaje byl vyhlášen slávista Tomáš Labuzík.

pátek 5.5.2017 | Jakub Mezlík

Mládež zná složení realizačních týmů na novou sezonu

Sešívaná mládež začíná přípravu na novou sezonu. Hráči od první do sedmé třídy trénují již tento týden, od příštího se do tréninkového procesu zapojí i hokejisté od 8. třídy po juniorku. Rozpis tréninků je na webových stránkách, níže najdete složení realizačních týmů.

středa 26.4.2017 | David Mencl

Po roce znovu mezinárodní turnaj v Číně, mladí slávisté míří do Pekingu

Minulý rok se sešívaní mladíci účastnili premiérového hokejového turnaje v čínském Pekingu. Číňané budou v roce 2022 pořádat zimní olympijské hry, a tak se snaží alespoň trochu přiblížit nejlepším hokejovým státům. Jedním z krokem bylo vytvoření každoročního mezinárodního turnaje, kterého se účastní i Slavia. Do nejlidnatější země se vydaly dva červenobílé týmy, mladší dorost a mužstvo složené z hráčů 8. a 7. třídy.

středa 19.4.2017 | David Mencl

V Edenu se konal turnaj 3. tříd, z vítězství se radoval Hradec Králové

Poslední akcí, která se na ledové ploše v Edenu konala v sezóně 2016/17, byl turnaj malých hokejových nadějí. Pět týmů 3. tříd se utkalo nejdříve v minihokeji a následně i v klasickém hokeji na celé hřiště. Turnaj za podpory hlavního města Prahy se vydařil a všechny zúčastněné týmy si dva dny strávené v Edenu pochvalovaly.

středa 12.4.2017 | Michal Toman

Jágr ve Slavii. Ano, prosím!

Když se podíváte na soupisku mladšího dorostu pražské Slavie, najdete v ní jedno hodně zajímavé jméno. Vedle čísla dvacet čtyři stojí v seznamu jedno z nejslavnějších příjmení celé historie českého hokeje. Za Slavii totiž nastupuje Jágr, i když ne Jaromír, ale Vojtěch. Větší odpovědnost kvůli jménu, které nosí, si ale mladý slávista nepřipouští. „Svoje příjmení beru jako každé jiné. Prostě jsem se s ním narodil,“ říká.

Další stránky
123456>>