Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | přípravné zápasy | tabulka | statistiky | realizační tým
St. dorost:  tým | zápasy | přípravné zápasy | tabulka | statistiky | realizační tým
Ml. dorost:  tým | zápasy | přípravné zápasy | tabulka | statistiky | realizační tým
8.třída (2003)  tým | zápasy | tabulka 7.třída (2004)  tým | zápasy | tabulka
6.třída (2005)  tým | zápasy | tabulka 5.třída (2006)  tým | zápasy | tabulka
4.třída (2007)  tým 3.třída (2008)  tým
2.třída (2009)  tým 1.třída (2010)  tým

Články o mládeži

pondělí 27.3.2017 | Jakub Mezlík

První dubnový víkend hostí Slavia turnaj čtvrtých tříd

V sobotu 1.4. a v neděli 2.4. se na zimním stadionu v Edenu uskuteční turnaj čtvrtých tříd "O pohár HC Slavia Praha". Kromě domácího týmu se zúčastní hráči ročníku 2007 z Hradce Králové, Opavy, Hvězdy, Jindřichova Hradce a Ružinova. Turnaj se koná za podpory hlavního města Prahy.

úterý 21.3.2017 | Adam Nejedlý

Kluci odehráli svůj strop, ví trenér staršího dorostu Miloš Pecka

Starší dorostenci se, na rozdíl od svých spoluhráčů z mladšího dorostu a juniorky, dokázali v letošní sezóně probojovat do vyřazovací části ligy. V té sice neuspěli, s jihlavskou Duklou vypadli poměrem tři nula na zápasy, přesto se jejich účinkování v Extralize staršího dorostu dá považovat za relativně úspěšné. Nejen uplynulý, ale i nadcházející rok přibližuje v rozhovoru pro sešívaný web hlavní trenér starších dorostenců Miloš Pecka.

středa 15.3.2017 | Klub

Bývalý brankář Slavie věnoval do aukce pro nadační fond jeden ze svých obrazů

Lukáš Musil, uměleckým jménem MUSA, začínal jako hokejový gólman. Výbornými výkony v mládežnických kategoriích Slavie si vysloužil v roce 2002 pozvánku na mistrovství světa hráčů do 18 let, kde získal bronzovou medaili. Později se dostal i do slávistického A-týmu, ve třiadvaceti letech ale pověsil hokejovou kariéru na hřebík a začal se věnovat tetování a později výtvarnému umění.

středa 15.3.2017 | Redakce

Mladí hokejisté Slavie absolvují tréninky s ruským koučem

V období od 20. března do 2. dubna bude s žáky i hráči akademie trénovat ruský kouč Ilja Chanenko věnující se powerskatingu. Pro hráče budou připraveny moderní tréninky obsahující komplexní cvičení zlepšující fyzické i psychické schopnosti, tréninky budou probíhat každý den, o víkendu budou moci hráči navíc trénovat individuálně.

pondělí 13.3.2017 | David Mencl

Mladší dorost v novém složení podlehl Mladé Boleslavi

Pro sešívané sice letošní sezóna skončila, už teď se však připravují na tu další. V sestavě hráčů ročníků 2002 a 2003, které budou nastupovat v příštím ročníku extraligy mladšího dorostu, prohráli na ledě Mladé Boleslavi. Zápas ovšem slávisté měli rozehraný poměrně dobře, díky brankám Jágra a Rulce vedli po čtyřiceti minutách. Na srovnání ještě zareagoval šťastnou trefou Hofmann a na chvíli vrátil červenobílým vedení, v závěru utkání se ale domácím podařilo skóre otočit.

úterý 7.3.2017 | Michal Konvalina

Porážka na závěr, mladší dorost nestačil na Mladou Boleslav

V posledním domácím zápase sezóny se mladší dorostenci Slavie představili proti Bruslařskému klubu z Mladé Boleslavi. V duelu tabulkových sousedů, kteří už se ze svého čtvrtého, respektive pátého místa nikam posunout nemohli, o nic významného nešlo. Na ledě to bylo znát, hrálo se velmi uvolněně a bez zbytečného přerušování hra rychle odsýpala. Hned v první části zaznamenaly oba celky po jedné trefě, ve druhém dějství už ke změně skóre nedošlo a rozuzlení nepřišlo ani ve třetí třetině, kdy opět padlo po jednom gólu na každé straně. V prodloužení zápas rozsekl svým druhým zásahem David Dobša.

Další stránky
123456>>