Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | přípravné zápasy | tabulka | statistiky | realizační tým
St. dorost:  tým | zápasy | přípravné zápasy | tabulka | statistiky | realizační tým
Ml. dorost:  tým | zápasy | přípravné zápasy | tabulka | statistiky | realizační tým
Ml. dorost B:  tým | zápasy | přípravné zápasy | tabulka | statistiky | realizační tým
8.třída (2003)  tým | zápasy | tabulka 7.třída (2004)  tým | zápasy | tabulka
6.třída (2005)  tým | zápasy | tabulka 5.třída (2006)  tým | zápasy | tabulka
4.třída (2007)  tým 3.třída (2008)  tým
2.třída (2009)  tým 1.třída (2010)  tým

Články o mládeži

úterý 15.8.2017 | David Mencl

Skvělý obrat! Starší dorost čtyřmi góly otočil duel s Kladnem

První polovina duelu se sešívaným příliš nevydařila, soupeři dovolili skórovat hned čtyřikrát. Následně se to však otočilo a ještě do druhé přestávky slávisté snížili na rozdíl jediného gólu. Ve třetí periodě měli Pražané navrch a po zásluze dokonali obrat, který hattrickem řídil Damien Hradil, o zbylé dvě branky se postaral Adam Klapka.

pondělí 14.8.2017 | David Mencl

Memoriál Jana Čendy Jiráka ovládla Třemošná, slávisté skončili druzí

Už 20. ročník tradičního turnaje 8. tříd se uskutečnil během víkendu na zimním stadionu v Edenu. Nejvíce se dařilo mladým hokejistům z Třemošné, kteří dokázali porazit všechny soupeře a jednoznačně dokráčeli pro celkové vítězství. Hned za nimi skončili červenobílí. Ti sice dvěma soupeřům dokázali nasázet víc než deset branek, klíčovou bitvu o prvenství ale nezvládli. Stupně vítězů pak doplnil slovenský účastník ze Skalice.

čtvrtek 10.8.2017 | David Mencl

O výhře juniorů nad Litvínovem rozhodla povedená třetí třetina

Sešívaní juniorka má za sebou už čtvrté přípravné utkání a proti Litvínovu si připsala vítězství. Po dvou třetinách bylo skóre sice vyrovnané, třetí část se slávistům vydařila a díky trefám Koloucha a Jašy zůstala výhra v Edenu.

středa 9.8.2017 | Michal Toman

Mladší dorost zvládl zápas s Letci na jedničku, vyhrál o tři góly

Do Edenu přijeli ve středu odpoledne Letci z Letňan. Slávisté šli hned zkraje přípravného utkání do vedení, ale hosté ještě do přestávky vyrovnali. Červenobílí pak ale na začátku druhé periody rozhodli zápas dvěma slepenými góly. Po zbytek duelu už potom sešívaní hru kontrolovali a nepouštěli hosty do větších šancí. Mladší dorostenci nakonec zvítězili nad Letci 5:2.

úterý 8.8.2017 | David Soumar

Jasná výhra. Starší dorost smetl Letce a slaví první úspěch

Třetí zápas přípravy přinesl starším dorostencům premiérovou výhru. Slávisté byli od úvodu duelu s Letci aktivnější. Nakonec se trefili celkem sedmkrát a mohli slavit. V závěru se lehce chytl i soupeř z Letňan, dokázal však vsítit jedinou branku. Slávisté tak mají po třech zápasech bilanci jedné výhry a dvou porážek.

čtvrtek 3.8.2017 | David Mencl

Poprvé v přípravě bez výhry, junioři podlehli Kladnu

Sešívaní ve třetím přípravném duelu přivítali v Edenu Kladno. To si dokázalo během čtyřiceti minut vypracovat tříbrankový náskok, který v závěru už jen stáhl Tomáš Furch. Vstřelit další branku už se slávistům nepovedlo, v předsezónním období se tak museli vyrovnat s první prohrou.

Další stránky
123456>>