Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | přípravné zápasy | tabulka | statistiky | realizační tým
St. dorost:  tým | zápasy | přípravné zápasy | tabulka | statistiky | realizační tým
Ml. dorost:  tým | zápasy | přípravné zápasy | tabulka | statistiky | realizační tým
8.třída (2003)  tým | zápasy | tabulka 7.třída (2004)  tým | zápasy | tabulka
6.třída (2005)  tým | zápasy | tabulka 5.třída (2006)  tým | zápasy | tabulka
4.třída (2007)  tým 3.třída (2008)  tým
2.třída (2009)  tým 1.třída (2010)  tým

Články o mládeži

sobota 21.1.2017 | Martina Kramerová

Juniorka doplatila na špatnou koncovku, s Hradcem prohrála o dva góly

Sešívaní junioři prohráli i v dalším utkání se soupeřem z východu Čech. Zatímco proti Pardubicím vybojovali bod, Hradci podlehli už v základní hrací době. Sešívaný celek doplatil hlavně na špatnou koncovku. Zatímco Mountfield dokázal vsítit dvě branky, domácí ani jednu ze svých šancí neproměnili a podlehli mužstvu ze spodní části tabulky 0:2.

sobota 21.1.2017 | Adam Nejedlý

Starší dorost nadělil Kolínu osm gólů a veze domů tři body

Po včerejším vítězném utkání s Mladou Boleslaví dnes nastoupili mladí slávisté na ledě Kolína. Režisérem jejich vysokého vítězství se stal Viktor Martínek, který si připsal hned šest bodů do tabulky kanadského bodování za gól a pět asistencí. Starší dorostenci se tak vracejí z venkovního tripu s pětibodovým ziskem.

pátek 20.1.2017 | Martina Kramerová

Juniorka vyválčila bod, Dynamu podlehla po nájezdech

Sešívaní junioři prohráli na vlastním ledě v Edenu s pardubickým Dynamem 4:3 na nájezdy. Přestože Slavia v utkání po trefách Šteinera, Kohúta a Matějky třikrát vedla, dokázali hosté pokaždé srovnat skóre. Posledním zásahem z 58. minuty si navíc zajistili pokračování zápasu v prodloužení. V něm ani na jedné straně branka nepadla, a tak musely duel nakonec rozseknout hokejové penalty. Druhý bod pro mužstvo zpoza Kunětické hory získal díky úspěšné exekuci Dominik Dušek. Červenobílí tak v bitvě týmů ze spodní části tabulky vyválčilo pouze menší bodový zisk.

pátek 20.1.2017 | Adam Nejedlý

Grim vystřelil starším dorostencům dva body na boleslavském ledě

Těžký zápas mají za sebou mladí slávisté. Ještě dvě minuty před koncem základní hrací doby o gól vedli nad Mladou Boleslaví. S vítěznými oslavami však museli sešívaní borci nakonec počkat o chvíli déle, protože domácím se povedlo srovnat a poslat klání do prodloužení. V něm ale bíločervení proměnili v gól přesilovou hru a do Edenu tak odjíždějí s cenným bodem navíc.

středa 18.1.2017 | Tomáš Vogl

Bitva starších dorostenců o play-off jde do druhé poloviny. Výhry chce i juniorka

Volný týden mladšího dorostu jistě nebude znamenat úbytek napětí o nadcházejícím víkendu. Juniory čeká hájení domácího stánku proti východočeským soupeřům. A co víc, starší dorost zahájí druhou osmizápasovou várku v honbě za postupem do play-off. Pro body nepojede daleko, čekají ho bitvy v Mladé Boleslavi a v Kolíně.

úterý 17.1.2017 | Michal Toman

Hrát za áčko by byl splněný sen, říká masérský učeň Netolický

Hokej? Slavia! Lukáš Netolický prošel na vršovickém zimáku všemi mládežnickými kategoriemi od přípravky až po juniorku. Za nejstarší mládežníky válí slávistický odchovanec od letošní sezony, zároveň ale také studuje na maséra. „Byl bych rád, kdybych se mohl jako masér v budoucnu i živit. Podle mě mi to jde a hlavně mě to baví,“ plánuje mladá sešívaná naděje.

Další stránky
123456>>