Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
22.1.2017, 18:17
 
 
Dnes jsme navštívili derby 5. a 7. tříd. Obě jsme sice prohráli, první 5:6 a druhé 4:7, ale kluci podali super výkon. Smajlík
 
 
kafka
 
karma +162 Reagovat
kafka | pilshovado
22.1.2017, 17:01
 
 
Reakce na svata1: Tak dnes se zrovna Mikulík nevyznamena...
Sice nechápu pročpa, ale Hylák je stále u nás. Dnes sedí jako dvojka na střídačce v Třinci, ale všichní doufají, že na led nepůjde, pač jeho forma je mizerně mizerná.. Smajlík
 
 
Sundance
 
karma -37 Reagovat
Sundance | HC* - C.D.M.
22.1.2017, 10:03
 
 
Reakce na 4.petka: Smysl dávalo propojení klubu a haly, ...
Zkusme se shodnout na tomto:
Po odchodu Tvrdyho zacal samozrejme vysychat zdroj od jeho byvale firmy (udajne tam byl ještě nejaky bezici zavazek vazany na umisteni), každý zapas v SA se staval cim dal vetsi zatezi via Bestsport, který tehdy byl jeste pod Sazkou a.s..
Pak do toho prsiel Hušákův pád, boj o firmu hlavne pro jeji loterijni zamereni (tam jsou groše), ztratova hala byla spis pritezi. A prisel krok nového majitele PPF a to jsme u toho:
Od doby, kdy Holesovice prestavaly technicky vyhovovat, byla snaha dostat rudy do SA, dokonce to pry uz bylo na spadnuti, nedoslo k dohode mezi kluby o spolecnem financovani pronajmu
A ted si musime priznat něco, co je proste fakt - rudoši měli v hokeji vždy větší fans základnu a hlavne, vždy jejich marketing bezel uplne na jiné urovni (staci se i dnes mj podivat na aktivity kolem Areny).
A tak doslo k prevratu, HCS v dlluzich, nasazeni RB ze strany PPF jako sefa Bestsportu, kupuje majoritu HCS a .... další uz známe. To jsou fakta.
A ted si dovolim vnest pouze mou domněnku, hranicici s presvedcenim:
HCS "musela" spadnout, a ze zrovna "nevysly" ony 2, jak se později ukazalo, rozhodujici zapasy s CV, ponechme již ve formě spekulací.
P.S. Ano, souhlasim s tim, ze rada rozhodnuti VP za poslední 2-3 roky nebyla stastna, ba chybna, ale zaroven si rekneme, co s tim za stavajici konstalace muze delat - jediny vykonny člen představenstva, ale s vlastnickou minoritou. Nejvyssim stupnem kazde a.s., která posvecuje zasadni kroky spolecnosti, je valna hromada. A tam rozhoduje podíl akcii. Vetsi pes steka...
 
 
4.petka
 
karma 0 Reagovat
22.1.2017, 08:58
 
 
Reakce na Sundance: Přiznám se, že teda vážně nevim, jak...
Smysl dávalo propojení klubu a haly, ve které hrál - jak jsem psal níže. A Veverka v té době vůbec nebyl ve hře. Růža šel do nejprve do repre, a potom měl namířeno do Ruska. Teprve po vypuknutí skandálu nabral kurs Chomutov. To jsou ty drobné historické odchylky Smajlík
 
 
Sundance
 
karma -37 Reagovat
Sundance | HC* - C.D.M.
21.1.2017, 21:54
 
 
Reakce na 4.petka: Souhlasím, že nejsme ve sporu. Já jen...
Přiznám se, že teda vážně nevim, jaký smysl dával prodej balíku zrovna RB,pokud nechceme podezirat tehdejšího šéfa jak se zbavit dluhu a opustit v klidu lod,do níž zaclo sakra téct.... a zamířit za veverkou..
 
 
sundance
 
karma -37 Reagovat
sundance | HC* - C.D.M.
21.1.2017, 21:49
 
 
Hloupá chyba před naší modrou,kdy chtěli 3 zastavit jednoho, ten je prohodil a bylo srovnano. A ještě hloupejsi laxnost Knota,ktery mohl v pohodě trefit prázdnou. Bude ještě honička udržet aspoň ten 4.flek.
 
 
guman66
 
karma 0 Reagovat
guman66 | Praha
21.1.2017, 19:50
 
 
To jo byl to pekný hokej po dlouhé době ale škoda mělo to být za 3 body Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
Gas
 
karma -52 Reagovat
Gas | SLAVIA
21.1.2017, 19:39
 
 
Já bych to sudí rozhodně nesvadel. Podle mě jsme hráli ve třetí třetině úsporně a chtěli jsme to udržet, vytratila se aktivita a to se nám vymstilo. Jinak to byl celkem peknej zápas.
 
 
guman66
 
karma 0 Reagovat
guman66 | Praha
21.1.2017, 18:42
 
 
Tak dneska banda pruhovaných blb..pěkně pomáhala Kladnu Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík ale na to se nehraje Smajlík Smajlík Smajlík hraje se na goly....
 
 
4.petka
 
karma 0 Reagovat
21.1.2017, 17:21
 
 
Reakce na Riky_I.: Tvrdy ne Tichy........
Díky za opravu, už jsem si za ten přešlap nafackoval.

Škoda toho vyrovnání, snad nám to štěstěna vynahradí při nájezdech.
 
 
Riky_I.
 
karma 0 Reagovat
21.1.2017, 15:39
 
 
Reakce na 4.petka: Souhlasím, že nejsme ve sporu. Já jen...
Tvrdy ne Tichy.....
 
 
4.petka
 
karma 0 Reagovat
21.1.2017, 14:57
 
 
Souhlasím, že nejsme ve sporu. Já jen nechci, aby to vypadalo, že za současné problémy Slavie může prodej akcií RB. Ten tehdy smysl dával.

S Tichým máš pravdu. Úspěch novodobé Slavie stál na dvou pilířích - Růžovi a Tichém. Na toho druhého se občas zapomíná.
 
 
Sundance
 
karma -37 Reagovat
Sundance | HC* - C.D.M.
21.1.2017, 14:26
 
 
Reakce na 4.petka: Sundanci, promiň, ale není vůbec prav...
Ale ano, tady nejsme ve sporu, vratil jsem se jen k období, kdy a jak vznikla stavajici akcionarska struktura.
A protože jsme historii předchozí zde jiz x-krat rozebirali, postaci ted pouha hesla:
- Od ´98 M.Tvrdý, finanční šéf Skanska CZ jako člen a později předseda DR tehdy jestě HCS s.r.o. r
- Skanska jako subdodavatel vystavby SA, do provozu 2004, pohledávky za Sazka a.s., HCS v SA
- 2007: změna právního statutu klubu, z s.r.o. na a.s. (dulezity bod), předsedou představenstva Tvrdý,
první a poslední finanční profík v novodobé historii klubu, stabilizační období až do:
- 2010/ nucený odchod Tvrdého z vedení firmy, posléze klubu, v organech klubu snad 10 lidí různě s klubem spojených, nastává období "stagnace", VR jako GM s absolutní pravomocí
- 2011/ příchod VP do vedeni a.s.
- 2013/příchod obou Benysku do vedení a.s., ovládnutí společnosti nákupem majoritního balíku akcíí ( OD KOHO ASI ?), přičemž ale ve výkonném vedení zůstavají jen do 2014 ( PROC ASI ?)
- od 2015 (období "krize"), VP jako jediný !! člen vedení, ale s minoritním podílem v a.s.;
jako jediným členem dozorčí rady Rozsypalová (koník páně RB).

Nechť si každý udělá úsudek, co, kdy, jak ... a vlastně i proč.

 
 
4.petka
 
karma 0 Reagovat
21.1.2017, 12:05
 
 
Reakce na Sundance: Tak nevim, ty trpíš jakymsi presvedc...
Sundanci, promiň, ale není vůbec pravda, že vše začalo prodejem akcií RB a spol. Vše začalo Sazka Arenou. SKANSKA, vlastník Slavie, vyhrála konkurs na stavbu právě proto, že na na rozdíl od ostatních stavebních firem mohla nabídnout hokejový tým, který by halu využíval. Že to bylo nerentabilní jim došlo celkem brzy a výsledkem byl prodej Růžovi a spol. (byť to nebyl samozřejmě jediný důvod k prodeji). Růža a spol. tehdy měli možnost buď jít od válu a nechat tehdy parádně rozjetý tým svému osudu, anebo se pokusit to ukočírovat sami. Hokejově jim to šlo, ekonomicky hůř a největší zátěží byla zase hala. Prodej RB, který v té době halu zastupoval, měl logiku, protože šlo o přenastavení podmínek nájmu - v podstatě něco podobného, co teď řeší fotbalisti se stadionem. Všem - prodávajícím, Růžovi i nám fanouškům - to tehdy dávalo naprostý smysl a těšili jsme, jak to Spartě natřeme (tehdy už prouplovali problémy Charouzova impéria a ekonomické problémy řešili v Holešovicích). Je prostě ironií osudu, že Skanska, která stála za vzestupem Slavie se nepřímo stala i příčinou jejího pádu.

Nic to však nemění na tom, že Pitter je zoufale neschopný manažer a poslední tři roky jdou na jeho vrub, protože on je tím, kdo klub vede a řídí. Ne RB. Jeho CV, které tu nedávno precizně sesumíroval hokejveterán, hovoří za vše.

Omlouvám se za tapetu, ale fakt mě sere, jak se tu přepisuje historie.
 
 
Sundance
 
karma -37 Reagovat
Sundance | HC* - C.D.M.
21.1.2017, 10:09
 
 
Reakce na Riky_I.: *2* Jen jedno upresneni: pokud by byl...
Souhlas. Ale o to tady jde, je tu nekde zrejme jakysi důvod, proc to tam nepustit, to je cela ta sranda okolo.
Insolvence, a zejména pak nerizena, není zadna hitparáda...
 
 
Sundance
 
karma -37 Reagovat
Sundance | HC* - C.D.M.
21.1.2017, 10:06
 
 
Reakce na Weetek: Ale ne, nejsem nemocnej, jen jsem ti p...
Tak nevim, ty trpíš jakymsi presvedcdnim, ze te chci nejak mentorovat; tuhle pisen vytahnes vždy, když ti dochazeji argumenty, ale dobře. Vše bylo o tom, že me po tve zdrcujicí a obsazne kritice onoho rozhovoru zajímala tva koncepce. Když uz něco ztrham, mel bych dat na plac protivahu. Ale nechme to byt.
Kolovratek? Bohuzel, at se nam to libi nebo ne, prave tim prodejem majoritního baliku akcii cela ta blamaz zacala, lod se potápěla, tak ven z ní. A proc zrovna RB, za jakym ucelem a za čí groše, to uz je jiná kapitola.
Vis, me soucasna situace pripada jak s radou nemovitosti, kdy (majoritni) vlastnik z duvodu jen jemu známých nejevi o tuto zadny zajem a ta chřadne a chřadne, ale zaroven ji nechce prodat, jelikoz ten pozemek /zde jmeno a historie klubu/ ma porad obchodovatelnou hodnotu.
Salut a dnes snad dustojne s KL !
 
 
afaika
 
karma -125 Reagovat
afaika | Praha
21.1.2017, 10:04
 
 
Reakce na Weetek: Ale ne, nejsem nemocnej, jen jsem ti p...
Ale jsi nemocný, Weeteku, jsi. A neber si už moje jméno do své nevymáchané ... A už za to neděkuji, u tebe jeden se slušností neuspěje.
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
21.1.2017, 08:44
 
 
Reakce na svata1: Tak dnes se zrovna Mikulík nevyznamena...
S protesty byl známý skoro všude. I u nás mě pár protestů.
Co se Saši týče tak to ti spíš poví Kafka. Zrovna nedávno jsme to tu řešili.
 
 
svata1
 
karma 0 Reagovat
20.1.2017, 22:13
 
 
Reakce na Rihic4: Smutné .. http://www.hokej.cz/hokej-...
Tak dnes se zrovna Mikulík nevyznamenal. V zápase v Chomutově dostal 5 minut + do konce za faul vysokou holí plus za protesty. Tím zrovna Varům jako svému dnešnímu mužstvu nepomohl. A prohra Varů + vítězství Pardubic v prodloužení nad Třincem (konečně po dlouhé době slušný zápas Pardubic) = Vary opět poslední. Á propos, nevíte, co je teď se Sašou Hylákem? V Plzni už tuším není ani v kádru, tak kam zmizel?
 
 
Riky_I.
 
karma 0 Reagovat
20.1.2017, 18:33
 
 
Reakce na Sundance: Ty jses asi vazne nemocnej; poté, ...
Smajlík Jen jedno upresneni: pokud by byly naplneny zakonne znaky upadku, tak je povinnosti statutara podat insolvencni navrh...
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
nábytek
| nábytek
| činky
| vina
| matrace
| umělý kámen
 

Partneři
 


© 2001-2017 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže