10.9.2017, David Mencl

Starší dorost přetlačil Letňany, střelecká převaha se ale příliš neprojevila

Celý zápas byli sešívaní lepší, dlouho to však nebylo ve skóre znát. První trefu si dokonce připsali Letci, kteří se navíc prosadili ve vlastním oslabení. V závěru druhé třetiny se poprvé trefili i slávisté, dvěma góly během třiatřiceti sekund průběh utkání otočili a výhru si pojistili brankou v 54. minutě.

2.kolo, sobota 9.9.2017, Letňany - Slavia
Letňany
Letňany
1:3(0:0, 1:2, 0:1)
Slavia
Slavia

Branky a nahrávky: 36. Valdhans (Štěpánek, Lytvynov) – 39. Všetečka (Štibingr, Hradil), 39. Brož, 54. Hasil (Macek). Rozhodčí: Vyštejn – Gabriel, Kurtin. Vyloučení: 6:5. Využití: 0:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 123. Střely na branku: 18:41. Průběh utkání: 1:0, 1:3.

Letňany: Hamalčík – Štěpánek, Schönbauer, Zedek, Riley, Pelant, Hlinka, Lytvynov, Nárovec, Kyclt, Valdhans, Soukup, Bespalčenko, Srbek, Slavík, Pejchal

Slavia: Pánek – Fiala, Štibingr, Zderadička, Macek, Antoš, Mareček, Holý, Srdínko – Brož, Kižlin, Všetečka, Havrda, Křenek, Hasil, Hradil, Vlček, Turek, Vaniš, Houška, Petrák