Ptejte se: Dominik Furch

Ptejte se: Dominik FurchVe čtvrtek 10.1. si našel čas na dotazy fanoušků dvaadvacetiletý gólman Slavie Dominik Furch. Zodpověděl více než padesát otázek a vy si můžete jeho odpovědi přečíst zde.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 52 odpovědí v této kategorii celkem.

Bára (b.sucova@seznam.cz - Rumburk)
10.1.2013, 12:50

Ahoj Domčo,chtěla bych se tě zeptat jak vnímáš to kolik chodí do O2 Areny lidí.Většinou tak tři tisíce a když je nějakej výjimečný zápas jako derby tak najednou taková návštěvnost...tak je to určitě příjemnější ne? Nebo to až tolik nevnímáš? Díky za odpověď.

Odpověď:
Některé zápasy jsou prostě divácky víc atraktivnější a některé míň, ale samozřejmě se líp hraje před plným hledištěm.
Luboš (lubos.hnizdil@seznam.cz - praha)
10.1.2013, 12:06

Čau Dominiku chtel bych se zeptat jestli tě baví dělat po zapase děkovačku a rybičku? Dik a ať se ti ve slavii daří

Odpověď:
Baví mě to, je to příjemný, když lidi skandujou moje jméno, takže si rád takhle skočím.
Filip (filip.sal99@gmail.com - Praha)
10.1.2013, 12:04

Čau,dostal jsi nějaký vyjímečý dárek k vánocům??Jak si prožil Silvestra?

Odpověď:
Žádný výjimečný dárek nebyl, na Silvestra jsem byl u Kuby Krejčíka.
Míša (Slavia)
10.1.2013, 12:01

Čus Domino

nevíš jestli se chystá zase někdy nějaká akce např. AUTOGRAMIÁDA?? :) můj malý bráška tě moc miluje a stále si na tebe hraje na jeho tréninku :)

Určitě nějaká brzo bude.
Katarina (Praha)
10.1.2013, 11:58

Ahoj Domčo

zaujala mne otázka na tvou slečnu a číslo...máme šanci to dostat? :D

Odpověď:
Číslo jen tak nerozdávám.
Václav Preisler (vaclavpreisler1@seznam.cz - Slavia)
10.1.2013, 11:51

Ahoj Dominiku
já se chci zeptat jestli je na tebe Miroslav Kopřiva naštvaný
když chytáš ty

Odpověď:
Nemyslím si, že by na mě byl naštvaný, chytat může jenom jeden a poslední dobou se víceméně střídáme.
Malli (Slavia)
10.1.2013, 11:30

Ahoj Domino,

podle mne si nejúžasnější! :) jít na zápas a zjistit, že chytáš je pro mne vždy nejlepší zpráva. Chtěla bych se zeptat na něco osobního...existuje už nějaká slečna, která ulovila tvé srdce nebo máme stále šanci? O:) PS: já bych tě brala :)

Odpověď:
Slečna už existuje čtyři roky, takže momentálně šance není :)
Nikol
10.1.2013, 10:39

Zdravím, Dominiku,
přeji hodně úspěchů a můj dotaz se bude týkat tvých plánů do budoucna. Jsi mladý a perspektivní brankář. Kam až by ses chtěl v masce a s betony probojovat? Jaká soutěž by tě lákala nebo tak ? :]

Odpověď:
Nejvíc mě láká NHL, ale asi to není v nejbližší době reálné.
Honza
10.1.2013, 10:24

Po jakém zápase byl letos trenér Růžička nejvíc naštvaný?

Odpověď:
Myslím, že byl nejvíc naštvaný v Budějovicích.
Honza
10.1.2013, 10:23

Čau. Kdo ti v kariéře předal nejvíce zkušeností?

Odpověď:
Z brankářů mi hodně pomohl Adam Svoboda, když tady byl, a teď mi pomáhá Jirka Hájek, trenér brankářů.
Další stránky
123456>>