Slavia získala na střídavé starty Tomáše Vracovského z Plzně

9.10.2017, Jakub Mezlík

Devatenáctiletý útočník Tomáš Vracovský přichází mezi sešívané oživit ofenzivu. Ve Slavii bude působit formou střídavých startů, a pokud se během dne podaří dotáhnout všechny formální náležitosti, představí se fanouškům už proti Přerovu.

Produktivní forvard byl v loňské sezoně jedním z klíčových hráčů v cestě plzeňských juniorů za titulem, zároveň si připsal i sedmnáct extraligových startů, v nichž zaznamenal i svoji premiérovou trefu v české nejvyšší soutěži. Další tři zápasy v extralize přidal na své konto i letos.

Vracovský by měl nastoupit už v pondělním zápase proti aktuálně třetímu týmu WSM ligy. Oblékne číslo 20 a trenéři s ním na začátek počítají do prvního útoku k Lukáši Nedvídkovi a Zdeňku Doležalovi. Zápas proti Přerovu začíná na zimním stadionu v Edenu od 18:00, vstupenky jsou v prodeji on-line nebo dvě hodiny před zápasem na pokladnách.

foto: hcskoda.cz