Ptejte se: Marketing klubu (ing. Jan Kratochvíl)

Ptejte se: Marketing klubu (ing. Jan Kratochvíl)Ptejte se marketingového manažera Slavie Ing. Jana Kratochvíla. Ten bude na vaše smysluplné dotazy týkající se marketingových záležitostí klubu (služby a akce pro fanoušky, vstupeky a permanentky, O2 Arena apod.) průběžně odpovídat.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 1364 odpovědí v této kategorii celkem.

Jan Kratochvíl (jkratochvil@hc-slavia.cz)
23.4.2012, 09:17

Odpověď:
Dobrý den, jak již možná někteří víte, k 30.4. mi po 5ti letech končí smlouva se Slavií. Z rodinných důvodů se vracím pracovat zpět do Pardubic. Chtěl bych alespoň takto poděkovat Vám všem - fanouškům Slavie - za Vaši podporu a doufám, že zůstanete i nadále věrni jednomu z nejlepších klubů. Zažil jsem tady převážně pěkné věci a jsem hrdý na to, že jsem mohl pro takový klub pracovat. Ještě jednou děkuji za Vaši přízeň a přeji Vám všem jen to nejlepší.
Tomas (t.hladik@centrum.cz - SLAVIA)
22.4.2012, 21:12

Dobrý den,

nevím, jestli by to nebyl odvážný návrh, ale neuvažuje se o rozšíření fanklubu o sektory 105 + 108 ? Já vím, že na většině zápasů není 106|7 zaplněno, ale přesto v zápasech typu derby, playoff je lístků do těchto sektorů nedostatek (když i schody mezi sektory jsou zcela zaplněné), možná by se mírně mohla zlepšit atmosféra na vybraných zápasech a na těch ostatních by se prakticky nic nezměnilo. V podstatě stejně jako na fotbalové Slavii, kde sektory fanklubu jsou obrovské oproti jiným týmům, ale atmosféra právě z derby je nezapomenutelná !

A druhý návrh k cenám vstupenek - nebylo by dobré rozdělit ceny např. do tří skupin? Do první bych zařadil zápasy základní části s Brnem, Pardubicemi, Plzní a Spartou, tam přijde vždycky kolem 7-8 tisíc lidí. Potom by se mohla snížit cena vstupenek na ostatní zápasy - 2. kategorie zápasy s Libercem apod., 3. kategorie Mladá Boleslav, Litvínov, atd.

Kdy zhruba budeme vědět novinky, např. právě o cenách vstupenek? Např. do měsíce, nebo až začátkem další sezony?

Děkuji a hodně štěstí do nové sezony !!

Odpověď:
Dobrý den, 1) s fan klubem neustále vedeme debaty co zlepšit, i na toto jsme narazili, ale schodli jsme se, že tohle asi není dobrý nápad 2) něco podobného máme připraveno. Teď záleží na představenstvu pro jakou variantu se rozhodne 3) myslím, že na začátku června by mělo být jasno Děkujeme
michal (hc slavia praha)
22.4.2012, 17:19

dobrý den chtěl bych se vás zeptat kdy dáte do prodeje permanentky na následující sezonu děkuji za odpověd

Odpověď:
Dobrý den, mělo by to být někdy na začátku června.
Jimmy (Slavia)
20.4.2012, 21:21

Dobrý den, jaké bylo skutečné pozadí odchodu Jiřího Vašíčka?

Vyvěsí v budoucnu Slavia jeho dres?

Odpověď:
Dobrý den, ani jedno bohužel netuším.
Kely
20.4.2012, 16:15

Dobrý den,

zajímalo by mě, kolik zhruba hráčů typu Vondrky nás stojí to, abychom mohli reprezentativně hrát v O2 aréně? 3-4? Mně to přijde jako strašná škoda. :( kor navíc ted, když se po vstupu Lva dá čekat, že to bude ještě horší. Na Slavii už tak chodí málo lidí a při představě, že klub nebude mít někoho, kdo by lidi lákal, tak to bude trága.

Odpověď:
Dobrý den, na víc hráčů typu Michala opravdu klub nemá. Můžeme si dovolit cca 2 takové hráče. Víme, že lidi chodí na osobnosti a proto se snažíme na příští sezónu někoho takového přivést.
Marek (SKS 4EVER)
13.4.2012, 09:44

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak je to s Honzou Dreslerem? Podepsal u nás nebo se vrací do Plzně? Děkuji za odpověď. Marek

Odpověď:
Dobrý den, s Honzou je ještě otevřené. Jednání probíhají.
Honza (Praha)
12.4.2012, 14:59

K rozlučce. To bylo v pořádku, ale vy jste si spletl zápas. Já myslel ten poslední s Karlovými Vary, kdy kotel 15 minut po utkání vyvolával hráče a nikdo nedorazil.

Odpověď:
Dobrý den, tak to bohužel už nevím.
Václav (Praha| Slavia)
11.4.2012, 23:55

Zdravím, plánujete pro fanoušky nějaké zakončení sezóny?
Díky za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, sezóna nebyla úspěšná. Domluvili jsme se jen na setkání s fan klubem. Pro veřejnost plánujeme autogramiádu se začátkem letní přípravy v průběhu května.
Bára (Slavia Praha)
11.4.2012, 09:12

dobrý den , chtěla jsem se zeptat jak to bude příští sezonu, třeba my máme dresy pořád za 1200,- ale Kometa měla akce že, že je měli za 690,-, proč třeba nemáme takovéhle akce taky ? jak to vypadá s Jiřím Vašíčkem ? Už se k nám asi nevratí co ?

a ohledně příští sezony a domácích zápasů, pokud budou v o2 aréně, budou tam nějaké novinky ? levnější vstup, akce a tak ? nebo jak ? děkuji moc, Bara :)

Odpověď:
Dobrý den, myslím si, že slevových akcí na fan věci děláme během sezóny hodně. Určitě v tom chceme pokračovat. U dresů však s tím to nepočítáme. Myslím si, že se na příští sezónu se můžete těšit, protože by mělo být celkem hodně nových zajímavých věcí. Jirkovi končí smlouva a o další se s ním bude jednat. Uvidíme.
hokejveteran (hokejveteran@seznam.cz - stř.čechy)
10.4.2012, 21:30

Pane inženýre dobrý večer, přislíbil jste informaci o termínech ET do konce března a zatím nic, lid normální si nyní plánuje dovolenou a jiné aktivity na letní období ( já už ne bohužel x bohudík ? ). Kdypak nám to sdělíte, když již termíny znáte ! ? !

Odpověď:
Dobrý den, bohužel se to protahovalo, ale dnes po obědě bude oficiální tisková zpráva na netu EHT a tím pádem i na našem. Domluva klubů byla, že do oficiální tiskové zprávy se termíny zveřejňovat nebudou.
Další stránky
123456>>