Ptejte se: Roman Málek

Ptejte se: Roman MálekNa vaše otázky bude odpovídat reprezentační brankář Roman Málek, který v současnosti vede hodnocení všech brankářů v celé extralize.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 78 odpovědí v této kategorii celkem.

Mara (SLAVIA - SLAVIA)
18.11.2002, 12:00

Ahoj Romane, mohl bys mi slíbit, že extraligu budeš chytat jenom za SLAVII (pokud by te tedy nekam sproste neviměnili)? Hodně štěstí a víc prostoru v repre!!!!!

Odpověď:
Držím se hesla, nikdy neříkej nikdy.
18.11.2002, 11:49

Fandíš fotbalové Slavii a sleduješ ji? Nevynadal jsi Ujčovi když ti v Plzni 12 (když už tak to mělo být 11) sekund před koncem zkazil čisté konto?

Odpověď:
Fandím Slavii ve fotbale a sleduji fotbalovou ligu. A Ujčíkovi jsem nevynadal, spíš jsem se musel smát.
Jan Tleskac (-- - Praha)
18.11.2002, 11:39

Rad bych se zeptal, jestli jste se setkal v posledni dobe se zavisti, hlavne kdyz stale stoupate nahoru? Mate porad ty same zname? Chovaji se ted k vam nekteri lide jinak? Dekuju, preju hodne stesti a hlavne ZDRAVI!

Odpověď:
Se závistí jsem se už setkal a myslím, že jsem se už poučil a s takovými lidmi už snad umím lépe jednat. Známé mám pořád ty samé a přibylo k nim jen málo nových.
18.11.2002, 01:27

Mohl byste popsat Vas prvni zapas v lize a prvni zapas v reprezentaci? Kdy jste byl nervoznejsi?

Odpověď:
Víc nervózní jsem byl asi při prvním zápase extraligy. Byl to takový krok do neznáma, neměl jsem ještě žádnou zkušenost s chlapským hokejem.
18.11.2002, 01:24

Chtel bych se zeptat, jak jste vychazel s Ladislavem Kudrnou a jestli jste spolu nadale v kontaktu? Kde vidite hlavni problem, ze se nakonec neprosadil a skoncil ve Skotsku?

Odpověď:
S Láďou Kudrnou jsem žádný větší kamarádský vztah neměl a nejsem s ním v kontaktu, Proč skončil ve Skotsku, se musíte zeptat jeho.
17.11.2002, 22:11

Ahoj Romane, chytáš moooc dobře! Přeju hodně zdraví a štěstí!

Odpověď:
Májo, děkuju, uvidíme se U Hradeb.
David Morkes (shadow04@centrum.cz - Brno)
17.11.2002, 21:57

Ahoj Romane, kdybys dostal šanci v NHL odešel bys?Který je tvůj oblibený klub v NHL?Proč jsi zvolil číslo 45?Který z trenerů ti dal nejvíce zkušeností (např. paní Baudyšová Bohemka, nebo pan Novák ČLTK.......)?Hodně štestí ve slavce i v reprezentaci. P.S.Doufám, že bude titul!!!

Odpověď:
NHL bych chtěl zkusit. Hlavní oblíbený klub v NHL nemám, asi jenom San José. Každý trenér mi dal něco pozitivního. Nerad bych říkal, který mi dal nejvíc, abych na někoho nezapomněl.
Ála (alakal@seznam.cz - *S*L*A*V*I*A*)
17.11.2002, 21:13

Ahoj Romane, doufám že akcí, kdy se s váma všema budeme moct potkat bude více... Autogramiáda se fakt povedla... Chci se tě zeptat, s kým v týmu si rozumíš nejvíce? Kdo se v kabině stará o legrácky a různý vtípky? Provedli ti už taky něco? A poslední moje otázka je, jestli si pamatuješ fanoušky, nebo je moc nevnímáš? Přeji hodně úspěšných zákroků a ať se vám všem daří jako doposud...

Odpověď:
Autogramiáda se mi také líbila. Myslím, že si rozumím se všemi, největší srandista je asi Adam Šaffer, který baví celou kabinu od rána do večera. Určitě mě taky něco provedli, ale momentálně si nic nevybavuju. Některé fanoušky si pamatuju.
Martina (xxx)
17.11.2002, 20:09

Chtěla bych se zeptat,jestli máš psa a jakýho?Co tě kromě hokeje ještě baví a jestli se s klukama z týmu scházíte i mimo stadion?

Odpověď:
Mám trpasličího knírače, fenku, 12 let. Toho času je strašně málo, takže se snažím být s rodinou. S klukama se také občas sejdeme, hlavně když jsou nějaké přestávky nebo je delší volno.
17.11.2002, 19:58

Ahoj,chci říct,že ta autogramiáda byla fakticky skvělá.Zajímalo by mě,jestli při reprezentačních akcích panuje mezi tebou a Adamem Svobodou nějaká rivalita?Podle mě jsi mnohem lepší.Zdravím a přeju ti moc a moc úspěchů.

Odpověď:
Žádná rivalita tam není, alespoň ne z mé strany. Normálně spolu vycházíme.
Další stránky
123456>>