Ptejte se: Vladimír Sobotka

Vladimír Sobotka odpovídal na vaše dotazy. Omlouváme se všem, na které se nedostalo.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 53 odpovědí v této kategorii celkem.

Petr (Bimbo.j@seznam.cz - Praha)
10.10.2012, 12:25

Ahoj kaca,kolik si mel dneska bodu na bagu???

1. Sob 1+2 2. Káca 0+3 3. Červus uhádal gól, který nebyl, takže 1+0
10.10.2012, 12:16

Jaké je srovnání mezi Slavií a Bostonem??

To bych nesrovnával.
Tomáš Bajgar (TomasBajgar@seznam.cz - Havířov)
10.10.2012, 12:10

Zdravím Vláďo, co říkáš na kvalitu extraligy po příchodu hráčů z NHL a jak se ti osobně zatím hraje ve Slávii a kdyby výluka byla celou sezonu, zůstal by si ve Slavii nebo zkusil třeba KHl. Díky

Odpověď:
Hraje se mi super, užívám si to. Zatím nevím.
Aneta Jungerová (Aneta.Jungerova@gmail.com - Praha)
10.10.2012, 12:09

Čauky, nehokejová otázka - Jakej bar/club máš v Praze nejradši? :))

Odpověď:
"Bermudský trojúhelník" Kdo zná, ví.
Kristýna (kralovakristyna@centrum.cz - SLAVIA PRAHA)
10.10.2012, 12:02

Mas rad fanousky slavie? styskalo se ti po slavii?

Odpověď:
Rád se do Slavie vracím a fanoušky mám rád a byl bych rád, kdyby jich chodilo víc.
Petr8187 (petr8187 - HC REBEL HAVLÍČKŮV BROD)
10.10.2012, 11:57

Dobry den Vlado.Vzpominate na angazma v Havlickove Brode?:-) Koukal jste nekdy na vysledky Brodu?:-) Vsichni z Brodu Vam i Romanovi Cervenkovi moc fandime.At se Vam dari!

Odpověď:
První ligu sleduju, občas kouknu na tabulku, jak se komu daří, jinak moc ne. Děkuju.
10.10.2012, 10:50

Je Dominik Hašek nejlepším hokejovým brankářem všech dob? :)

Ano.
Luděk
10.10.2012, 10:41

Slováci, jděte do háje! Sob je náš!
Tomáš
10.10.2012, 10:36

Dobrý den Vladimíre, mnoho lidí tvrdí, že jste v NHL nedoceněným hráčem. Jak to cítíte vy? Dostal jste adekvátní prostor k tomu, abyste se mohl ukázat to nejlepší? V St. Louis jste měl v minulé sezoně ice time 15:50, je to pro vás dostačující? Díky za odpověď a přeji mnoho úspěchů.

Odpověď:
Jsem tam spokojený, myslím si, že dostávám dost prostoru na ledě, ale využívají mě spíš v oslabeních a ne moc v přesilovkách. Na to jsou tam jiní.
john (vlad222@gmail.com - praha)
10.10.2012, 10:34

ahoj.
oblibena hudba?
oblibeny filmy?
oblibeny herci, herecky?
barca-real?
ovechkin,crosby nebo malkin?
a jeste jedna zajimava otazka,kolik se vlastne trenuje v klubech nhl?? slysel sem ze o predsezonnim kempu 3 hodiny denne jsou hraci na lede a dalsi 2 hodiny posilovna telocvicna, regenerace..je to pravda?? a jak je to pres sezonu kdyz je zakladni cast v plnem proudu?? kolik se trenuje v den kdyz je zapas a kolik kdyz neni?? a jeste posledni otazka jak vypada tvuj bezni den v st.louis kdyz je zapas a jak kdyz neni? diky moc a GL. PS-na tvem miste bych urcite sel co nejdriv do slovana, jses mladej tak si neco vydelej :) a je to super tym- SATAN,VISNOVSKY,VONDRKA.. a ted me vlastne napadla jeste jedna otazka, asi ti uz davam zabrat tahle je uz fakt posledni :D :) kdyz hrac NHL vydelava treba 1 milion dolaru rocne, kolik je to opravdu cistiho? se stahuje vic veci ze jo jeste krome dane.. treba pojisteni potom neco de agentovy.. kolik proste po odecteni uplne vseho tomu hraci zustane s toho 1 milionu?? diky moc a hodne stesti v kariere

Odpověď:
Taneční hudba. Akční filmy. Ben Affleck. Angelina Jolie. Real. Nikdo z těch tří, Dacjuk. V kempu se trénuje na skupiny, protože je tam tým farmy a normálních hráčů, jsou dva tréninky, jeden ráno, pak odpoledne. Když je zápas, ráno je rozbruslení, pak si jdu lehnout a večer je zápas.
Další stránky
123456>>