Ptejte se: Henri Tuominen

Ptejte se: Henri TuominenPtejte se nejnovější posily Slavie - Henriho Tuominena! Finský útočník zodpoví vaše dotazy ve čtvrtek 28. ledna.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 27 odpovědí v této kategorii celkem.

David N.
28.1.2016, 13:20

Líbí se ti český holky? ;-)

Odpověď:
Jsou krásné, to musím přiznat. Zatím jsem tedy žádnou z nich nějak více nepoznal, ale pořád se smějí a hezky se oblékají. Když jsem se tady na začátku ve městě ztratil, tak mi nějaké slečny hned pomohly. Doufám, že jich brzy poznám ještě více.
Lets go Henri! :)
28.1.2016, 13:14

Dobrý den. Znáte Vitaliho Taskinena, který ve Slavii před časem působil?

Odpověď:
Neznám ho, jenom jsem se na něj podíval na internetu, když jsem zjistil, že to byl první Fin ve Slavii.
Aleksandra
28.1.2016, 13:14

Ahoj Henri! Are you single or is there somebody special in your life?

Odpověď:
Jsem teď nezadaný. Být nezadaný v Praze je asi nebezpečné, řekl bych. (směje se)
Captain Morgan
28.1.2016, 13:13

Ahoj Henri. Co říkáš na výkony Saši Hyláka? :-)

Odpověď:
Je to skvělý gólman a podává dobré výkony. Hlavně zápas proti Českým Budějovicím, kde vychytal nulu... Určitě bude hlavní oporou týmu na jaře v play off.
Joseph
28.1.2016, 13:12

Jakou největší rybu jsi kdy chytil? Díky za odpověď a ať se ti daří!

Odpověď:
Měřila 3,5 kilo a popravdě nevím, jak její název přeložit do angličtiny, natož do češtiny. (směj se) Chytil jsem ji před dvěma léty u kamaráda na chatě.

Markus (Praha)
28.1.2016, 12:48

Ahoj, co děláš rád ve volném čase? Hraješ třeba na nějaký hudební nástroj? Díky a zdravím

Odpověď:
Rád se procházím a chodím na kafe. Taky pořád studuji finskou vysokou školu, jednou bych mohl být inženýr... Také bych se rád naučil hrát na piáno. Když jsem byl malý, tak jsem se naučil nějaké základy, tak bych to chtěl teď obnovit.
Kubík27
28.1.2016, 12:42

Ahoj Henri,
finská vodka nebo české pivo?
Díky :)

Odpověď:
Mám radši pivo, protože se ho dá vypít více. (směje se) Mají tady dobré pivo, zrovna včera jsem poprvé ochutnával.
Markus (markus_kuha@hotmail.com - Australia/Tuominenfanclub)
28.1.2016, 12:17

Joko tsekkitukka kasvaa hyvää vauhtia?? Kovaa suomalaista ja tsekkiläistä kannustusta tulee pohjois Austraaliasta! Jak vypadají tvoje vlasy? Máš taky ten účes jako Jágr? Zdravím ze severní Austrálie!

Odpověď:
Kylla sita lahettiin heti kasvattaa kun varmistu etta tanne tullaan ja kylla hyva alku on jo etta saattaa jo kyparan alta vahan nakya. Mutta viela on matkaa siihen etta saadaan oikeen kunnon takatukka. Ja kiitos kannustuksesta sita tarvitaan tassa kevaalla. Začalo to růst správným směrem, když jsem se dozvěděl, že půjdu do Česka (směje se). Možná že to trochu uvidíte pod helmou, ale ještě je dlouhá cesta k tomu, abych měl opravdu ten pravý český účes. Díky moc za podporu, budeme ji potřebovat.
Marek (Marek.Bonisch@seznam.cz - Praha)
28.1.2016, 12:07

Ahoj Henri, předně Té chci přivítat do Prahy a tedy do Slavie a jsme rádí, že jsme Tě získali jako posilu.
Chtěl bych se zeptat, jak se k Tobě dostala nabídka právě ze Slavie a jaké jsi z toho měl pocity? A jaké myslíš, že má klub(tým) schopnosti a ambice, z Tvého pohledu? Děkuji

Odpověď:
Dostal jsem zprávu od mého agenta a myslím, že znal pana Bukače už z dřívějška. Byl jsem hodně natěšený a jsem rád, že všechno proběhlo tak rychle. Samozřejmě věřím, že tým se může probojovat do extraligy. V posledních zápasech jsme ukázali sílu, jenom se musíme naučit, jak vytrvat po celý zápas.
Tom (kulisinka8@seznam.cz - Praha)
28.1.2016, 12:03

Ahoj Henri, s kým si nejvíce rozumíš v kabině? :-) přeji hodně štěstí ve Slavii a ať se ti tu daří :-)

Odpověď:
Žiga mi hodně pomáhá, protože zná angličtinu i něco z češtiny. Takže s ním se bavím nejvíce, ale jinak mám rád všechny, protože je s nimi legrace.
Další stránky
123>>