Ptejte se: Time Out Michala Vondrky

Ptejte se: Time Out Michala VondrkyPlay-off je v plném proudu a snad každého slávistického fanouška už zasáhla ta pravá hokejová horečka. Ale jak to prožívají sami hráči? Na to i na mnoho dalšího se můžete ptát útočníka Michala Vondrky, který vám na vaše dotazy bude odpovídat průběžně behem vyřazovací části! Navazujeme tak na minulé play-off, kdy vám ve svém Time Outu odpovídal Jaroslav Bednář.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 99 odpovědí v této kategorii celkem.

Fanda Stegmüller (stegi.f@seznam.cz - Pha/ Slavia(forever))
26.3.2009, 11:28

Míšo díky, dnes jsi ukázal co v tobě Slavia má. Byl jsi nejlepší hráč na ledě. Kromě všech slávistů (tedy i naší rodiny) jsi určitě potěšil i Barunku s Rozárkou.Jakou jsou pro tebe oporou?

Odpověď:
Dobrý den, děkuji za komplimenty, moje rodina je pro mne velikou oporou! Pozdravujte Adri
Petr Skála-SLÁVISTA (d.petrskala@seznam.cz - Slavia)
25.3.2009, 22:12

Čau Míšo. Dneska si odehrál super zápas. Nádherná klička do bekhendu. Škoda, že nebyl i třetí, ale jednou se to povede. Doufám, že v pátek už budeme finalisty. Hodně štěstí a měj se.

Odpověď:
Děkuji,snad to zvládneme už v pátek!
Petr Polák (peterspol@seznam.cz - stříbrná skalice)
25.3.2009, 21:52

Ahoj Michale,do Slavie si přišel z Budějovic.Jsi Jihočech?A pokud ano,jak těžké pro Tebe bylo zvykat si na život v Praze?Jinak díky za skvělé Play-off.

Odpověď:
Ahoj, na život v Praze jsem si zvykl rychle, nedělalo mi to problém!
Ilča a Zuza (ilonka.14@seznam.cz - Kralupy nadVltavou-SLAVIA!!!!!)
25.3.2009, 20:14

Ahoj Slávisto:)
Moc Vám přejem,abyste vyhráli....jste nejlepší!!:)Do finále prostě půjdete a zase budete mistři!!!....:)Můžu mít otázku...s kým si myslíte,že tam budete?...(jestli Tam Teda budete)Ale určitě jo!!!!Jste fakt nej!!!!

Odpověď:
Moc Vám děkujeme,myslim, že tam budou Vary, takže opakování minulého finále!?
Linda (Praha/Slavia)
25.3.2009, 19:54

Mižu já tě prostě žeru!!Dneska to byla paráda!!

Odpověď:
óóóó to jsou silný slova, ale paráda to byla!
mistr_slávista (Lovosice/Slavia)
25.3.2009, 17:57

tak sem se pred zapasem v plzni v sadil ze do konce serie das gol a ja doufam ze tedko tu stovku uz neprohraju, tak neee abych prisel o dalsi stovku :-))) koukejte makat vsichni, doufam ze vyhrajete.. Hodne stesti

tak vidiš, neprohrál si
Stegmüller Fanda (stegi.f@seznam.cz - Praha/Slavia !!!)
25.3.2009, 15:28

stegi.f: Takhhle se hraje play off, neměli šanci! Míšo, vím, že tě láká cizina, ale věřím, že podepíšeš ve Slavii!!! Na tvé generaci začnou červenobílí stavět. Co ty na to?

Odpověď:
Děkuju, uvidíme kde nakonec podepíšu a jak to všechno bude...
Pavel (pavel.urban.66@seznam.cz - Dobrošov/Slavia)
25.3.2009, 10:33

Ahoj Michale,
takova mala otazka kdo hlavne brani Straku???

Celý druhý útok.
Miška21 (Slavia Praha)
24.3.2009, 22:12

Ahoj Míšo, díky moc za výhru v Plzni, už chybí jen dvě do finále. To dáme!!!:) Myslím, že je jedno, jestli sis víc sednul s Jardou a Romanem nebo Berym a Davidem. Hrajete všichní za tým pro společnou výhru a ne každej za sebe, nemam pravdu?:) Spíš by mě třeba zajímalo s kým si sedneš nejlépe v soukromí? Jdeš na pivko a tak...? Díky za odpověď a hodně štěstí!!!:)

Odpověď:
To víš, že to dáme! Jsme rádi, že je vidět, že hrajeme jako mužstvo, doufám, že dojdeme opět na vrchol!
Helena (panvigisman2@seznam.cz - Jedině Slavie)
24.3.2009, 19:17

Dobry den mrzi me ze jste mi neodpovedel na mou otazku :( ale iteligentovi co am nadaval ano
ale presto vam drzim velike palecky at vyhrajete :D :D :D :)