21.1.2017, Adam Nejedlý

Starší dorost nadělil Kolínu osm gólů a veze domů tři body

Po včerejším vítězném utkání s Mladou Boleslaví dnes nastoupili mladí slávisté na ledě Kolína. Režisérem jejich vysokého vítězství se stal Viktor Martínek, který si připsal hned šest bodů do tabulky kanadského bodování za gól a pět asistencí. Starší dorostenci se tak vracejí z venkovního tripu s pětibodovým ziskem.

 
 
B10, sobota 21.1.2017, Kolín - Slavia
Kolín
Kolín
5:8(1:4, 1:4, 3:0)
Slavia
Slavia
 

Branky a nahrávky: 14. Poul (Zheliznyak), 34. Zdeněk (Grauer), 56. Kronus (Havránek), 59. Havránek (Zdeněk), 60. Zdeněk (Dotter) – 2. Všetečka (Martínek), 6. Všetečka (Martínek), 12. Stark (Všetečka, Martínek), 13. Brož (Grim, Vobořil), 22. Brož (Martínek), 25. Martínek (Stark), 27. Grim (Brož), 38. Vaniš (Martínek, Stark). Rozhodčí: Úlehla - Urubčík, Čížek. Vyloučení: 6:5. Využití: 1:3. Střely na branku: 37:34. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:7, 2:7, 2:8, 5:8.

 

Kolín: Mašek – Dotter, Štěpánek, Zdeněk, Grauer, Mikula, Nutil, Havránek, Vrabec, Kronus, Zheliznyak, Poul, Kalista

Slavia: Kodad – Erben, Vobořil, Zderadička, Macek, Holý, Stark, Brož, Všetečka, Grim, Hradil, Vaniš, Šilhan, Marek, Martínek, Furch, Janča

 
 

Komentář

Do první třetiny vlétli slávističtí borci jako uragán. Hned dvě minuty po začátku klání překonal domácího Maška Robin Všetečka a spustil gólovou lavinu Slavie. O chvíli později šli Pražané do dvougólového vedení, opět zásluhou Robina Všetečky, který v přesilové hře dorazil poskakující kotouč do kolínské klece. Podobný kousek se povedl i Davidu Starkovi a čtvrtý gól přidal po ukázkově zakončeném přečíslení Jaroslav Brož.

Domácím Kozlům se sice podařilo alespoň kosmeticky snížit skóre zásluhou Matěje Poula, se startem prostředního dějství však opět převzali iniciativu slávisté, růžek Maškovy svatyně totiž pohotově vymetl Jaroslav Brož a šestou branku Slavie přidal talentovaný Viktor Martínek. Další puk lovil kolínský gólman ze své sítě zásluhou Jana Grima. Chvíli poté se domácím povedlo opět zkorigovat stav, když Kodada v sešívané kleci překonal David Zdeněk.

Poslední branku druhé třetiny vstřelil po úniku dva na jednoho bíločervený Jiří Vaniš, což znamenalo pátou asistenci pro Viktora Martínka v zápase. Ve třetí třetině sešívaní zvolnili tempo a trefovali se tak už jen domácí, Kodada překonal nejprve Jonáš Kronus, čtvrtý gól Kolína přidal Štěpán Havránek a skóre utkání uzavřel David Zdeněk. Ani jeho branka však již nemohla nic změnit na tříbodovém zisku Pražanů.

Názory FB uživatelů


Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže