Diskusní forum

Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
 pamatovat

*Za moderaci diskusního fóra zodpovídají zástupci fanklubu HC Slavia Praha. Vulgární příspěvky, urážky klubu nebo nesmyslné komentáře mohou být smazány.

 
prosím nevyplňovat
 
RSS RSS
Další diskuse: 
 
Weetek
 
karma +1 Reagovat
20.3.2017, 09:20
 
 
Byl jsem jen v pátek, pak jsem si dal oraz, i ten výsledek ze soboty jsem si přečetl až v novinách... Pátek byl zajímavý, klasický play off zápas, byli jsme o něco horší a prohráli asi zaslouženě, ale jistě se nikdo nenudil. O naší prohře rozhodl katastrofický vstup do 2. třetiny, kdy první lajna ve dvou střídání dvakrát lacině inkasovala, pak neschopnost oklepat se a vyvinout tlak, no a v posledku špatná koncovka v jinak výborně sehrané hře bez brankáře. Sobota zjevně byla o něčem jiném, takže ani tolik nelituju, že jsem nemohl. O sérii je rozhodnuto, asi žádné velké překvapení. Kdyby to kluci ještě vrátili do Prahy, bylo by to hodně nečekané, ale rád bych jim šel ještě jednou zatleskat.
Závěr pátečního zápasu myslím nevybočil z kolejí obvyklých pro série play off. Trochu jsem se musel smát, že v té strkanici na naší straně nejvíc divočil Andrlík, který se jinak (celkem po právu) nedostane na led Smajlík Stáli jsme s kámošem cca na modré, kousek od "krizové" zóny, takže jsme s pobavením sledovali pseudonáběh skupinky motoráků, pozůstávající z fousatého tlustého strejce v bomberu a pár nazi mládežníků ne úplně děsivých postav, kteří se zastavili přesně tam, kde měli, načež probíhala tradiční hecovačka všech předpos*aných pseudochuligánů, t.j. vyřvávání "tak pojď!" směrem do davu a čekání, až nastoupí pořadatelé a rvačka už hrozit nebude. Vedle stojící starší pán v baloňáku to glosoval: "Ale hoši, nechovejte se jako blbci.", což rozesmálo i okolní normální motoráky. Prostě folklór. Nevím, jestli to bylo v sobotu ostřejší, doufám, že ne.
 
 
George64
 
karma -727 Reagovat
George64 | HC Slavia Praha
20.3.2017, 07:26
 
 
Reakce na Motor_Jarda: Raději budu celý život žít v krás...
Utekla ti jedna důležitá informace,ten bordel,smrad a špínu tady děláte všichni co jsem každé ráno jezdíte za prací Smajlík .Každé ráno narvané autobusy a vlaky z celé republiky,no a o autech je zbytečné se zmiňovat,protože je ucpaná Praha.No a po sobotním zápase po Vás zůstalo všude nablito a bordel,nejlépe uděláš když jsem psát nebudeš Smajlík .
 
 
hojas
 
karma -17 Reagovat
hojas | Slavia
19.3.2017, 23:03
 
 
Ááá... místní telátko tu dělá zas kopec ostudy... poprosil bych všechny normální budějičáky, nereagujte na něj a bude klid... no i když... on je schopnej si povídat i sám se sebou
 
 
Giuseppe
 
karma 0 Reagovat
Giuseppe | České Budějovice
19.3.2017, 22:35
 
 
Reakce na Riky_I.: Vsem vidlakum z jiznich Cech, co mne ...
Ty debi.le,tak to nechlastej a už si nás neber do svý huby!A Krajinska ulice se bez tebe taky obejde,když jsme prašivý,tak sem nejezdi,mezi cikany a vidlaky,neviš vůbec nic.Už s tím dej pokoj z.rde od počítače.Omlouvám se,že jsem sem vlezl.A snad se brzo oba týmy potkáme do pár let v e-lize,kam patříme.Dobrou noc a sorry.....
 
 
Riky_I.
 
karma 0 Reagovat
19.3.2017, 21:57
 
 
Vsem vidlakum z jiznich Cech, co mne tady pozdravili:
Mne nedojmete a vase blebty mne ani nezajimaji. Zijte tim jedinym co mate v makovicich, tj. traktorem, nebo jak se to jmenuje a uchlastejte se budvarem a nejlip i pardalem. Z toho mi bylo na bliti, takovej patok.
 
 
afaika
 
karma -124 Reagovat
afaika | Praha
19.3.2017, 21:41
 
 
Reakce na Motor_Jarda: Vy jste v Praze tak rádi, že víke...
Slávia možná, Slavia nikoliv :-)
 
 
Motor_Jarda
 
karma +9 Reagovat
19.3.2017, 19:17
 
 
Reakce na Riky_I.: Ty vidlaku, ja jsem rodilej Prazak a ...
Vy jste v Praze tak rádi, že víkend co víkend jezdíte všichni na venkov na chaty Smajlík Smajlík Smajlík
Škoda debaty. Vypusťte si v Praze ledy, Sparta i Slávia shořela jak papír.
 
 
Vébřík
 
karma 0 Reagovat
19.3.2017, 18:43
 
 
Dobrý večer. Můžete mi někdo prosím vysvětlit, proč chodí na sportovní zápasy lidi, kteří nechodí za sportem, ale za výtržnostmi? Vždyť hokej byl vždycky od těchto zho*adělých dobytků ušetřen. Všeobecně neuznávám násilí nikdy a nikde, možná jsem najivní, hodnej, až blbej. Ale co to je zoufalce, kteří zaplatí za lístek na utkání jen proto, aby ho ostatním znepříjemnili, a to neberu případné zdravotní následky. Chce se mi zvracet z těchto lidí. Hezký den všem fandům sportu, zvláště hokeje.
 
 
petaass
 
karma -2 Reagovat
petaass | MLADA BOLESLAV
19.3.2017, 17:37
 
 
Reakce na KISS: S něčím souhlasím, s něčím méně, obecně ...
Nemyslel jsem to nějak radikálně, ale jen mě zarazilo, že všichni jen koukali a bylo ticho. Souhlasím s tou pořadatelskou službou, asi měli nas***ráno v kalhotech a nic nedělali, protože se jednoduše báli a měli respekt...Kor když se jedná o hráče jako je srdcař Kolařík a bojovník Bača...Jinak ale dobrý, play off jak má být, škoda jen, že ten výsledek nebyl vyrovnanější, i když fakt byl Motor o hodně lepší...
 
 
KISS
 
karma -346 Reagovat
KISS | HC SLAVIA
19.3.2017, 17:32
 
 
Reakce na PETAASS: Byl jsem se včera podívat na zápase j...
S něčím souhlasím, s něčím méně, obecně se dá ale říct, že mám podobný dojem. Jen ten závěr snad nemyslíš vážně. To jako fakt mají fanoušci domácích řešit to, že se u trestné lavice srotí vylízanci ze strany soupeře a zlijí pivem vyloučené hráče??? Tady snad měla jednoznačně zasáhnout nejen pořadatelská služba, ale na tenhle odpad mají jednoznačně naběhnout benga a na stadion mají tihle tupci dostat okamžitý zákaz vstupu.
 
 
PETAASS
 
karma -2 Reagovat
PETAASS | MLADA BOLESLAV
19.3.2017, 17:05
 
 
Byl jsem se včera podívat na zápase jako nestranný divák a musím říci, že Motor byl ve všech ohledech lepší s jedinou výjimkou a tou bylo dohrávání soubojů často i na hranici, ale to k tomu patří, je to play off a ne krasobruslení jak to umí většina našeho týmu v Boleslavi. Přesilovky Motoru opravdu dokonale sehrané, za to přesilovka Slavie......mě přišlo, že si potřebovali jen odpočinout a ten Pohl a jiní beci na modré tragédie, neudržet ani jednu přihrávku na modrou, ať si vymění měkké hole nebo netuším, jednou, dvakrát se to stane, ale Pohlovi pětkrát v přesilovce v jednom zápase, no nevím nevím, doufám, že k nám do MB fakt nedorazí jak se tu říká... Smajlík Atmosféra paráda, stál jsem uprostřed, takže jsem měl možnost měřit stejným metrem, samozřejmě Motor a odpovídačky/skákačky, to bylo fantastické a znělo to pěkně, Slavia první třetinu zdatně sekundovala, ale podle výsledku to šlo pak dolů, možná by to chtělo i více chorálů, kde se zpívá a ne jen křičí...Z hráčů Slavie musím vytáhnout dvě jména, Šmerha a Bača. Ten mladý, malý kluk, tam lítal jak blázen a prožíval to neskutečně až do poslední sekundy zápasu, dohrával i o hlavu a půl větší hráče, nebál se, bez pokory, skvěle prostě, takhle se to má hrát, pořád na krev, když už je výsledek v háji, tak jim to alespoň znepříjemnit a to se mu povedlo, navíc ty souboje vyhrával, skvělý, z toho kluka něco bude!!! Smajlík Bača, i když všichni Motoráci ho nenávidí a posílají někam hodně hluboko, tak mě se prostě líbil, sjedná si respekt, zbytečně nemá sladké řečičky a jde na věc, takového hráče bych si rozhodně přál v našem týmu jako 6. nebo 7. beka...Navíc u mantinelu neprohraje souboj, jen tak nikdo ho neodstaví, zapracovat na bruslení, tak by z něho byl fakt dobrý bek. V konkurenci silové neměl protivníka a dobře to Budějicím znepříjemnil, bavil jsem se. O polévání hráčů na trestné ( Kolařík a Bača ), no nevím nevím, dostali přesnou sprchu pivem do ksichtu...Jako vzrušení to bylo, ale jinak pěkná vypatlanost a ostuda domacích fans, že se k tomu nějak nepostavili, i když chápu přesilu Motoru zase...Pro mě fajn večer a jinak přeji oběma týmům to nej.
 
 
czech
 
karma -102 Reagovat
czech | Praha
19.3.2017, 16:32
 
 
Když zalovím v paměti, tak ty přestřelky tady na fóru v sezónách kolem roku 2003 s polokoněma měly nějakou úroveň. Ne jako teď. To ale byla místní okrasa Ryki asi ještě na houbách.
 
 
Sundance
 
karma -37 Reagovat
Sundance | HC* - C.D.M.
19.3.2017, 16:01
 
 
Hmm, Riky ps zklidni to, nereaguj a vas ostatní "prespolni" slusne požádáme, nechť se stahnete na sve domovske DF a setrili sily (co kdybyste museli ještě jednou do Prahy...)
 
 
switch
 
karma -3 Reagovat
switch | České Budějovice
19.3.2017, 15:37
 
 
Riky ... nemůžeš být rodilý Pražák ... ty jsi se nenarodil, ale vyskytnul ... jako odpad z nepovedeného genetického výzkumu.
 
 
Pankváč
 
karma +4 Reagovat
Pankváč | Netolice
19.3.2017, 14:35
 
 
Reakce na Riky_I.: Jinak ty budejicky primitivy, co chte...
Vy jste měli někde na zimáku kotel? Smajlík
 
 
kuna34
 
karma -5 Reagovat
kuna34 | České Budějovice
19.3.2017, 13:57
 
 
Reakce na Riky_I.: Mindraky v hlavach maji budejicky hok...
Co kdyby si šel už do řlti a přestal tu ze sebe dělat idi0ta?
 
 
Danda40
 
karma 0 Reagovat
Danda40 | České Budějovice
19.3.2017, 13:46
 
 
Reakce na Riky_I.: Mindraky v hlavach maji budejicky hok...
Fakt pražskej pepík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
safa19
 
karma 0 Reagovat
19.3.2017, 13:43
 
 
To je zase debata tohle. Jedni i přes to že vedou 3:1 na zápasy a jsou téměř v baráži mají zapotřebí reagovat na provokatéra, provokatér si zase neuvědomuje, že tady z nás všech dělá blbce. Motoráci, užívejte si to co jsme si loni užívali my, slávisti by měli být hrdí na to, co se povedlo s tím týmem od výprodeje udělat. Hotovo, víc asi není co řešit.
 
 
Riky_I.
 
karma 0 Reagovat
19.3.2017, 13:33
 
 
Reakce na Motor_Jarda: Maličkej..... :)) Bylo krásné po...
Mindraky v hlavach maji budejicky hokejisti, jak trapne provokovali. Ve dvou pak napadali v bitce nase. Holt budejicka ferovka.
A vase de.bili fanousky, co zvonili na zvonky a utikali sem videl osobne, verbez, co ji couha slama z bot Smajlík
 
 
Riky_I.
 
karma 0 Reagovat
19.3.2017, 13:29
 
 
Reakce na Motor_Jarda: Raději budu celý život žít v krás...
Ty vidlaku, ja jsem rodilej Prazak a ne nakej buran, co prisel do Prahy delat karieru. A 90% naplavenin tady neni, to si ty deb.il na matiku. Asi ti hrabe z Budvaru. Vesnici bych se na tvym miste nechlubil, to je spis pro ostudu. A jak nesnasite Prazaky moc dobre vim, proto si vuci vam ani ja servitky neberu. Krome namesti nemate nic, si k smichu. Jindrichuv Hradec je oproti CB nadherny mesto a tam zijou inteligentni lidi, kteri nekvakaj tim vasim blbym dialektem. Praha je jedno z nejkrasnejsich mest Evropy, ale krupan jako ty to ve svy omezenosti pochopit nemuze. Ja mam samozrejme xx zajmu na o nekolik radu vyssi urovni, nez ty, takze pocet vypatlancu, co u vas chodi lemtat Budvar a rvat stupidity na hokej, mne nedojme. Muj zivot neni hokej. Ja mam na vic Smajlík U vas totiz lepsi moznost kulturniho vyziti nemate Smajlík Tak hop hop hop, traktor jede a pracuj dal na poli na vzduchu.

Smajlík Smajlík
 
 
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 

Partneři
 


© 2001-2018 HC Slavia Praha & eSports.cz, s.r.o. | RSS kanál

Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno.
Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www.hc-slavia.cz

Hubnutí s fitness | Olympiáda dětí a mládeže