7. prosinec
Slavia Kadaň
15:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
3. dubna 2019

Slavia si pojistila služby produktivního útočníka Vrdlovce

Slavia formuje kádr na příští sezonu Chance ligy. Prvním hráčem, který už podepsal nový kontrakt, je devětadvacetiletý útočník Daniel Vrdlovec. Další hokejisté, kteří si místo v kádru vybojovali svými výkony v uplynulé sezoně, jej budou následovat v nejbližších dnech.

Daniel Vrdlovec přišel do Slavie v průběhu uplynulého ročníku a v sedmnácti duelech nasbíral v průměru přesně bod na zápas. Pokud přičteme jeho třiadvacet bodů, které získal v předchozí fázi sezony v Ústí, byl s deseti góly a třiceti asistencemi nejproduktivnějším hokejistou, který v sešívaném dresu v minulém ročníku Chance ligy nastoupil.

Šikovný forvard je kmenovým hráčem Slavie a prostředí v Edenu mu není cizí. Krátce zde působil v mládeži a později v červenobílém dresu nasbíral 43 extraligových startů. Jeden přidal ještě v Mladé Boleslavi, jinak zaujal především produktivitou ve druhé nejvyšší soutěži. Ve 410 zápasech získal 285 kanadských bodů za 101 gólů a 184 asistencí.

„Jedná se o technického, kreativního hráče, který dobře čte hru. Má zkušenosti a může pomoci našim mladým hokejistům,“ zmiňuje některé Vrdlovcovy přednosti nový sportovní manažer Jiří Veber.

„Je to hráč, kterého můžeme využít na přesilovky, do prodloužení, na rozhodující okamžiky zápasů. Hodně jsme o něj stáli, a přestože měl velice zajímavé nabídky a musel se vyvázat z platné smlouvy v Ústí, dal přednost Slavii, čehož si velice vážíme. Měl by být jedním z důležitých stavebních kamenů mužstva,“ popisuje trenér Miloš Říha.

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
ZPRÁVY Z KLUBU 6.12.2019

Tři hráči Slavie se dostali do reprezentačních výběrů

Útočník Robin Všetečka odcestoval s reprezentační devatenáctkou do Kanady, která se představí na turnaji World Junior A Challenge. Dvojice dorostenců Šimon Slavíček a Jakub Hrdlička obdržela pozvánku ...

Číst více
MLÁDEŽ 7.12.2019

Dorostenci hostí v Edenu Kladno, sledujte přímý přenos

Po zápase A-týmu proti Kadani můžete zůstat v Edenu a podpořit sešívané dorostence, kteří hostí od 18:15 na domácím ledě Kladno. Zápas budeme vysílat také v přímém přenosu na našem webu.

Číst více
PREVIEW 5.12.2019

První část uzavřeme v Edenu proti Kadani!

Základní část Chance ligy v sobotu napíše svou poslední kapitolu. Slavia se v závěrečném duelu před startem nadstavby utká s Kadaní, která se krčí na poslední příčce tabulky. První měření sil letošní ...

Číst více
FANOUŠCI 6.12.2019

Hráči a trenéři se podepisovali na Mikulášské autogramiádě

Ve čtvrtek se v obchodním centru Europark Štěrboholy uskutečnila slávistická Mikulášská autogramiáda. Hráči a trenéři se podepisovali všem zájemcům dvě hodiny, soutěžilo se mimo jiné o podepsaný ...

Číst více
×
Dnes v 15:00 | Muži
HC Slavia Praha
SK Trhači Kadaň
×
Dnes v 14:30 | Jun.
Red Bull Salzburg
HC Slavia Praha