Klub - zápasy, ticketing, web... (J. Mezlík) Ptejte se 04.11.2019 02.04.2019

Trenér A-týmu (Miloš Říha) - listopad 2019 Ptejte se 01.11.2019
Nepřehlédněte
SESTŘIHY 21.11.2019

Sestřih zápasu: Slavia - Vsetín 5:4p

Petr Vampola táhl Slavii za důležitými dvěma body proti Vsetínu. Zkušený útočník se podílel brankou a dvěma asistencemi na vítězství 5:4 v prodloužení. Dva góly, včetně toho vítězného, vstřelil náš ...

Přehrát video
OHLASY - VIDEO 21.11.2019

Kučný přinesl do Slavie důraz. Bronzovou medaili mám schovanou, říká

Po sedmi letech se do Slavie vrátil obránce Jiří Kučný. Hned předvedl potřebný důraz k rozbíjení soupeřovy obrany a velkou měrou se tak zasloužil o vítězství Slavie nad Vsetínem 5:4 po prodloužení.

ZÁPASY 20.11.2019

Slávisté zastavili rozjetý Vsetín a berou dva body!

Svěřenci Miloše Říhy vyjeli na domácím ledě k 24. kolu Chance ligy proti Vsetínu. Utkání došlo po gólu hostů tři minuty před koncem do prodloužení, ve kterém Slavia dokázala urvat bonusový bod a ...

Číst více
MLÁDEŽ 21.11.2019

PŘÍMÝ PŘENOS: Dorost hraje v Edenu proti Technice

Sešívanému dorostu se daří. Svěřenci trenérů Slížka a Antoše vyhráli tři zápasy v řadě a nyní mají na programu utkání s brněnskou Technikou. Sledujte ŽIVĚ, jak se jim v Edenu bude dařit.