Vstupenky

Vstupenky na domácí zápasy Slavie můžete zakoupit ONLINE přímo na našem webu.

Využít můžete také portál sazkaticket.cz, kde si vstupenku rezervujete a následně vyzvednete na kterémkoliv ze 7500 terminálů Sazky.

V trafikách, na čerpacích stanicích a dalších místech, kde jsou terminály umístěny, si můžete vstupenky zakoupit i bez předchozí rezervace, maximálně však den před utkáním.

V den zápasu využijte on-line prodeje na webu nebo pokladny zimního stadionu Eden, které otevírají vždy dvě hodiny před začátkem utkání.

Alespoň 1 den před zápasem

V den zápasu

Sezení

120 Kč

130 Kč

Stání

80 Kč

90 Kč

Děti do 140cm - sezení, stání

30 Kč

40 Kč

Ceny jsou platné pro sezonu 2018/19 a pro přípravné utkání Slavia - Sparta (23.8.).
Jednotná cena pro ostatní přípravná utkání: 50 Kč.

NÁKUP VSTUPENEK KROK ZA KROKEM - NÁVOD