5. srpen
Slavia Sparta
17:30
10. srpen
Slavia Litoměřice
17:30
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online

Permanentky

Výhody pro naše permanentkáře

  • sleva oproti běžnému nákupu vstupenek
  • stálé místo na stadionu
  • předkupní právo a zvýhodněná cena na vstupenky pro nadstavbovou část
  • sleva 10% ve fanshopu na vybrané zboží
  • přednostní právo vstupu na stadion při omezeném počtu diváků
  • dárek pro každého nového permanentkáře


Možnosti pro stávající permanentkáře

Vzhledem k tomu, že v uplynulém ročníku se před diváky odehrály pouze čtyři domácí zápasy v září, připravili jsme pro stávající permanentkáře dvě možnosti při nákupu permice na novou sezonu.

Varianta 1: balíček SEŠÍVANÉ SRDCE

Fanoušci, kteří nebudou žádat o kompenzaci za minulou sezonu a rozhodnou se podpořit klub zakoupením balíčku "SEŠÍVANÉ SRDCE", získají permanentku za zvýhodněnou cenu. K ní obdrží dárkovou tašku s klubovými předměty a jejich jméno (či přezdívka) bude uvedeno na hráčském dresu, v němž budou hokejisté HC Slavia Praha nastupovat v příští sezoně do mistrovských zápasů.

Pokud jste si zvolili tuto možnost a chcete si koupit permici online, klikněte na tlačítko níže, při nákupu zvolte možnost Odemknout permanentku a zadejte číslo vaší stávající permanentky.


Varianta 2: Sleva ve výši 85% z ceny loňské permanentky

Fanoušci, kteří budou chtít využít kompenzace za zápasy, které se odehrály v loňské sezoně bez diváků, získají na nákup nové permanentky slevu ve výši 85% z ceny jejich loňské permanentky.

Pokud jste si zvolili tuto možnost, vyplňte následující formulář a my vám pro vaší permanentku nastavíme speciální kompenzační cenu a zašleme vám na uvedený e-mail informace, jak postupovat při nákupu.


 

Prodej permanentek v Edenu

V průběhu června si můžete permanentku zakoupit v kancelářích marketingu v Edenu každé úterý a čtvrtek (9-12, 13-16)

Po dohodě se slečnou Mžourkovou (vmzourkova@hc-slavia.cz, 606 759 250) je možné využít i jiného termínu.

Upozorňujeme fanoušky, že v Edenu není možné platit kartou.


Ceny permanentek na sezonu 2021/22

Kategorie

Základní cena permanentky

Sešívané srdce

Sezení

2700 Kč

2500 Kč

Stání

1750 Kč

1600 Kč

Fanklub - sezení

2350 Kč

2200 Kč

Fanklub - stání

1350 Kč

1200 Kč

Senior nad 65 let - sezení

2200 Kč

2200 Kč

Děti do 140cm - sezení, stání

750 Kč

750 Kč

Fanoušci, kteří požádají o kompenzaci, získají slevu ve výši 85% z ceny loňské permanentky.

Příklad: Loni jsem si jako nový permanentkář koupil permici na sezení za 2850 Kč, získám tedy slevu ve výši 2420 Kč na permici pro letošní sezonu (ze základní ceny) a zaplatím 280 Kč.


Důležité informace

Nový permanentkář obdrží po zakoupení permanentky voucher, který mu bude vyměněn před sezonou za plastovou kartu. Pokyny ohledně výměny a vyzvednutí dárku obdrží e-mailem.

Stávajícímu permanentkáři bude po zakoupení permice aktivována karta z loňské sezony (při nákupu zadává číslo uvedené na kartě). V případě, že bude žádat o vydání nové karty, bude mu vystavena za poplatek 30 Kč. Informace ohledně čísla ztracené permanentky poskytne slečna Mžourková (vmzourkova@hc-slavia.cz, 606 759 250).

Pro uvedení vašeho jména na zápasový dres HC Slavia Praha je nutné zakoupit permici v balíčku Sešívané srdce nejpozději do 15. srpna 2021. Uvádějte prosím pouze své jméno či přezdívku (klub si vyhrazuje právo nevhodné přezdívky na dres nezařadit). Text bude zapracován do designu dresu, velikost a umístění bude záviset na celkovém počtu jmen.

Fanoušci, kteří si zakoupí permici v rámci balíčku Sešívané srdce, obdrží pokyny ohledně vyzvednutí dárku e-mailem.

Opce na místa platí všem stávajícím permanentkářům do 31. srpna 2021.

Permanentka fanklub je určena pouze pro členy fanklubu. Ti musí pro získání permanentky za zvýhodněnou cenu doložit doklad o zaplacení členského příspěvku a zakoupit si ji osobně na zimním stadionu v Edenu nebo po dohodě se slečnou Mžourkovou (vmzourkova@hc-slavia.cz, 606 759 250).

V případě mimořádných opatření (nařizujících např. povinné rozestupy nebo počet diváků v sektorech) si klub vyhrazuje právo přesunout permanentkáře na jiné místo na stadionu. 

V případě, že bude odehráno méně než 75% zápasů (nebo budou hrány bez diváků), bude permanentkářům nabídnuta ze strany klubu odpovídající kompenzace.

Při ztrátě permanentní karty v průběhu sezony se nová vydává za poplatek 100 Kč.

Jste stávající permanentkář a nevyhovuje vám ani jedna z možností? Ozvěte se nám e-mailem na klub@hc-slavia.cz s vaším návrhem kompenzace.

Nepřehlédněte
ROZHOVORY 12.6.2021

Od Chance ligy čekám kvalitní hokej. Bude se to řezat už od prvního kola, myslí si Knotek

Až v příštím týdnu vyjedou slávisté v rámci přípravy na novou sezonu na led, nebude u toho chybět ani nejnovější posila Tomáš Knotek. Jedenatřicetiletý útočník si zahraje v první lize po deseti ...

Číst více
A-TÝM 11.6.2021

Slávisté si zahráli fotbalové utkání proti účastníkovi okresního přeboru

Než vyjedou příští týden na led, zpestřili si hokejisté Slavie letní přípravu fotbalovým utkáním proti Kostelci u Křížků. S účastníkem okresního přeboru ve čtvrtek večer prohráli 2:4.

Číst více
A-TÝM 10.6.2021

Slavia získala posilu do útoku, do Edenu přichází Tomáš Knotek

Nejnovější posilou slávistické ofenzivy se stal Tomáš Knotek. Jedenatřicetiletý forvard má bohaté zkušenosti z extraligy, v poslední sezoně působil v nejvyšší francouzské lize.

Číst více
FANOUŠCI 4.6.2021

Přijďte si zahrát beach volejbal s hráči Slavie!

Pátý ročník beach volejbalového turnaje smíšených týmů hráčů a fanoušků se uskuteční na kurtech za sportovní halou Eden v úterý 22. června od 17:30. Zahrát si může každý bez rozdílu pohlaví, věku či ...

Číst více