Permanentky Dárkové poukazy Informace o vstupenkách Vstupenky online

Permanentky

Online prodej permanentních vstupenek na sezonu 2021/22 byl ukončen. Pokud máte zájem o permanentku, kontaktujte prosím slečnu Mžourkovou (vmzourkova@hc-slavia.cz, 606 759 250).

Děkujeme všem fanouškům, kteří si permanentky na sezonu 2021/22 zakoupili a podpořili náš klub. Speciální díky patří těm, kteří nežádali kompenzaci za loňskou sezonu, přestože nemohli navštěvovat zápasy Slavie osobně. Jejich jména nosíme hrdě na dresech během domácích i venkovních utkání.

View this post on Instagram

A post shared by HC Slavia Praha (@hcslavia)


 

Výhody pro naše permanentkáře

  • sleva oproti běžnému nákupu vstupenek
  • stálé místo na stadionu
  • předkupní právo a zvýhodněná cena na vstupenky pro nadstavbovou část
  • sleva 10% ve fanshopu na vybrané zboží
  • přednostní právo vstupu na stadion při omezeném počtu diváků
  • dárek pro každého nového permanentkáře

Ceny permanentek na sezonu 2021/22

Kategorie Základní cena permanentky

Sešívané srdce

Sezení

2700 Kč

2500 Kč

Stání

1750 Kč

1600 Kč

Fanklub - sezení

2350 Kč

2200 Kč

Fanklub - stání

1350 Kč

1200 Kč

Senior nad 65 let - sezení

2200 Kč

2200 Kč

Děti do 140cm - sezení, stání

750 Kč

750 Kč

Fanoušci, kteří požádají o kompenzaci, získají slevu ve výši 85% z ceny loňské permanentky.

Příklad: Loni jsem si jako nový permanentkář koupil permici na sezení za 2850 Kč, získám tedy slevu ve výši 2420 Kč na permici pro letošní sezonu (ze základní ceny) a zaplatím 280 Kč.


Důležité informace

Permanentka fanklub je určena pouze pro členy fanklubu. Ti musí pro získání permanentky za zvýhodněnou cenu doložit doklad o zaplacení členského příspěvku a zakoupit si ji osobně na zimním stadionu v Edenu nebo po dohodě se slečnou Mžourkovou (vmzourkova@hc-slavia.cz, 606 759 250).

V případě mimořádných opatření (nařizujících např. povinné rozestupy nebo počet diváků v sektorech) si klub vyhrazuje právo přesunout permanentkáře na jiné místo na stadionu.

V případě, že bude odehráno méně než 75% zápasů (nebo budou hrány bez diváků), bude permanentkářům nabídnuta ze strany klubu odpovídající kompenzace.

Při ztrátě permanentní karty v průběhu sezony se nová vydává za poplatek 100 Kč.

Jste stávající permanentkář a nevyhovuje vám ani jedna z možností? Ozvěte se nám e-mailem na klub@hc-slavia.cz s vaším návrhem kompenzace.

Nepřehlédněte
A-TÝM 18.5.2022

Defenzivu Slavie posílí důrazný obránce Jakub Matyáš

Šestou předsezonní posilou slávistického kádru je vysoký obránce Jakub Matyáš, který přichází z třinecké organizace. Osmadvacetiletý hokejista má na svém kontě 81 startů v extralize a další téměř dvě ...

Číst více
ROZHOVORY 17.5.2022

Slavia mi byla vždycky sympatická, říká po příchodu do Edenu Szathmáry

Šimon Szathmáry byl v minulém ročníku druhým nejproduktivnějším obráncem Poruby, a také hráčem s největším herním vytížením či počtem zblokovaných střel. Teď se připravuje na novou sezónu v ...

Přehrát video
A-TÝM 16.5.2022

Obránce Šimon Szathmáry bude hrát za Slavii!

Další posilou obranných řad Slavie je šestadvacetiletý Šimon Szathmáry. Spolu s Dušanem Žovincem tak přichází z Poruby i její druhý nejproduktivnější bek a v poslední době i jeden z nejlepších ...

Číst více
ROZHOVORY 13.5.2022

Žovinec: Přeju si, abychom hráli dobrý hokej a bavili fanoušky

Další posilou červenobílých je obránce Dušan Žovinec, který v minulé sezóně během 46 zápasů získal 22 bodů. Nejproduktivnější obránce Poruby si od přestupu slibuje dobrý hokej. „Chci pomoct týmu ...

Přehrát video