Permanentky

Permanentní vstupenky na sezonu 2020/21 jsou v prodeji ONLINE nebo na zimním stadionu v Edenu.

Výhody permanentky

• Ke každé permici červené nebo bílé tričko s novým logem ZDARMA.
  • Zařazení do slosování o mobilní telefon Xiaomi Redmi Note 9, 4GB/128GB, Polar White (platí pro nákup permice do 11.9.)
  • Sleva oproti běžným cenám vstupenek
  • Při omezení počtu fanoušků přednostní právo vstupu na stadion (při větších omezeních rozhoduje dřívější nákup)
  • 10% sleva ve fanshopu na vybrané zboží

Důležité informace

Při nákupu permanentní vstupenky získá fanoušek voucher, který mu bude vyměněn za kartu na začátku sezony. Sledujte informace na našem webu.

Stávající permanentní karty nebudou na sezonu 2020/21 v platnosti, každý fanoušek obdrží novou kartu.

Permanentky lze zakoupit osobně po domluvě se slečnou Mickovou (pmickova@hc-slavia.cz), zároveň je možné využít i platby převodem.

Opce na místa stávajícím permanentkářům platí do 4. září 2020.

Členové fanklubu musí pro získání permanentky za zvýhodněnou cenu doložit doklad o zaplacení členského příspěvku a zakoupit si ji osobně nebo po dohodě se slečnou Mickovou (pmickova@hc-slavia.cz).

Fanoušci, kteří si zakoupí permanentku online, si mohou dárek vyzvednout během otevírací doby na zimním stadionu v Edenu.

Při ztrátě permanentní karty v průběhu sezony se nová vydává za poplatek 200 Kč.

V případě, že bude odehráno méně než 75% zápasů, mají fanoušci nárok na vrácení poměrné výše ceny permanentky.

Ceny permanentek na sezonu 2020/21

Stávající permanentkář

Nový permanentkář

Vstupenka

Sezení

Stání

80-90 Kč

Fanklub - sezení

Fanklub - stání

80-90 Kč

Senior nad 65 let - sezení

Děti do 140cm - sezení, stání

30-40 Kč

HISTORIE KLUBU 11.4.2021

120 let nejstaršího klubu: V 5. zápase už nesli pohár, a my z toho udělali drama, vzpomíná Málek na titul

Brankář Roman Málek zažil v sešívaném dresu krásné a úspěšné roky, na které dodnes rád vzpomíná. V rozhovoru se rozpovídal nejen o finálových bojích z roku 2003, ale také o svém vztahu ke klubu, ...

A-TÝM 8.4.2021

Vydražte si hrané dresy z uplynulé sezony!

První sezona s novým logem HC Slavia Praha je za námi, bílá sada hraných dresů nyní míří do aukce. V dražbě, která probíhá na webu www.sportovniaukce.cz, je 28 dresů s vyšitým logem na hrudi.

A-TÝM 7.4.2021

Děkujeme trenéru Říhovi za odvedené služby

Miloš Říha míří po třech sezonách v Edenu do Plzně. Přejeme trenérovi hodně štěstí v novém angažmá a zároveň děkujeme za celé období, které v našem klubu strávil. S přestávkou se jedná o tři sezony.

A-TÝM 7.4.2021

Trenérské složení A-týmu: Veberovi budou asistovat Kolařík a Málek

Pavel Kolařík a Roman Málek budou pokračovat na střídačce Slavie. Společně s hlavním trenérem Jiřím Veberem povedou A-tým v nadcházející sezoně Chance ligy.