Vybrat sezónu
5.třída:  tým | zápasy Ženy:  tým | zápasy

Články o mládeži

středa 19.6.2019 | Klub

Slavia přes léto modernizuje zázemí pro mládež

Podobně jako každý rok, i letos probíhají v zázemí zimního stadionu úpravy prostor, které slouží k přípravě našich mládežnických hokejistů.

pátek 31.5.2019 | Jakub Mezlík

Podpořte slávistickou mládež svým pohybem a vyhrajte hraný dres!

Stáhněte si aplikaci EPP a pomozte Slavii svým pohybem k získání finančního příspěvku od Nadace ČEZ na modernizaci Mládežnického centra volného času. Nejpilnější tři přispěvatelé od nás získají podepsaný hraný dres z uplynulé sezony.

čtvrtek 30.5.2019 | David Mencl

Mládežnický turnaj v Číně: Plno zážitků a stříbrná odměna na závěr

Jako každý rok se i tentokrát vydali mladí slávisté na dlouhou cestu přes půlku světa do Pekingu. V hlavním městě Číny se účastnili kvalitního mezinárodního turnaje, ze kterého se navíc nevrátili s prázdnou. Oba týmy totiž vybojovaly stříbrné medaile v silné konkurenci celků z celého světa. Vedle toho stihli navštívit Velkou čínskou zeď nebo Chrám nebes.

sobota 25.5.2019 | Jakub Mezlík

Podpořte slávistickou mládež svým pohybem!

Stáhněte si aplikaci EPP a pomozte Slavii svým pohybem k získání finančního příspěvku od Nadace ČEZ na modernizaci Mládežnického centra volného času. Je to jednoduché - stačí mít při své aktivitě zapnutou aplikaci a získané body pak přiřadit projektu "Hokejová mládež - podpora její činnosti".

středa 10.4.2019 | Jakub Mezlík

Představujeme nejlepší mládežníky za měsíc březen

Slavia vybírá každý měsíc nejlepší hokejisty v mládežnických kategoriích 5.-8. třída. Za měsíc březen byli oceněněni Radek Tomas, Michael Papež, Max Pšenička a František Toms. Čtveřice hráčů obdržela od klubu hokejku a další drobné dárky, nyní vám přinášíme představení všech vítězů.

neděle 7.4.2019 | David Mencl

Slavia vyhrála 25. ročník Memoriálu Jiřího Baráka, rozhodnout musel los

Těžko uvěřitelná situace se v Edenu stala v neděli 7. dubna, kdy vrcholil již 25. ročník tradičního Memoriálu Jiřího Baráka. Po skončení posledního utkání měli slávisté společně s Kladnem stejný počet bodů, naprosto shodné skóre a vzhledem k tomu, že sobotní vzájemný duel skončil nerozhodně, nezbývalo nic jiného, než vítězný tým vylosovat. To si vzala na starost vnučka Jiřího Baráka, která zároveň předávala cenu pro všechny účastníky. Štěstí se nakonec přiklonilo na stranu sešívaných, kteří tak zakončili sezonu vítězstvím na domácím turnaji.

Další stránky
123456>>