Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | přípravné zápasy | tabulka | statistiky | realizační tým
Dorost:  tým | zápasy | přípravné zápasy | tabulka | statistiky | realizační tým
Dorost B:  tým | zápasy | přípravné zápasy | tabulka | statistiky | realizační tým
8.třída (2005)  tým | zápasy | tabulka
7.třída (2006)  tým | zápasy | tabulka
6.třída (2007)  tým | zápasy | tabulka
5.třída (2008)  tým | zápasy | tabulka
4.třída (2009)  tým 3.třída (2010)  tým
2.třída (2011)  tým 1.třída (2012)  tým

Články o mládeži

sobota 19.1.2019 | Martin Kamenik

Dorost podlehl ve vyrovnaném duelu Litvínovu

Tak to je velká škoda! Sešívaní dorostenci byli stejně starým litvínovským hokejistům vyrovnaným soupeřem. Slávisté bohužel ztratili koncovku zápasu a prohráli o dvě branky. Náplast na porážku znamenal alespoň bod z nadstavbového prodloužení. Ten zajistil svou trefou Jakub Hofmann. Slavia se tak ze severu Čech nevrací s prázdnou.

pátek 18.1.2019 | Martin Kamenik

Junioři v těsném zápase podlehli poslednímu Motoru

Ztráta! Sešívaní mladíci si na jihu Čech nevedli špatně a vedli po první periodě. Druhá třetina ale vyzněla lépe ve prospěch Motoru. Slávisté se ale nevzdali. V poslední minutě vystřelil alespoň bod Matěj Hasil, pro kterého to byla druhá branka v zápase. V prodloužení po čtrnácti vteřinách zkompletováním hattricku zajistil vítězství domácím a zároveň čtvrtou prohru sešívaným Pavel Novák.

čtvrtek 17.1.2019 | Tomáš Pauček

Dorost veze cenné body z Hradce!

Nesmírně cenné tři body vezou sešívaní dorostenci z Hradce Králové. Na ledě druhého týmu tabulky nadstavbové skupiny A v polovině utkání vedli už 3:0, domácí nicméně v heroické desetiminutovce dokázali srovnat. Poslední slovo ale stejně nakonec měli Pražané, jenž si zásluhou Altrichtera odváží do Prahy tři body za vítězství 4:3.

pondělí 14.1.2019 | Jakub Mezlík

Představujeme nejlepší mládežníky za měsíc prosinec

Slavia vybírá každý měsíc nejlepší hokejisty v mládežnických kategoriích 5.-8. třída. Za měsíc prosinec byli oceněněni David Brummel, Tomáš Poletín, Ondřej Hubinka a František Albrecht. Čtveřice hráčů obdržela od klubu hokejku a další drobné dárky, nyní vám přinášíme představení všech vítězů.

neděle 13.1.2019 | David Mencl

Béčko dorostu nestačilo na Kolín, trefil se pouze Weitz

V souboji tabulkových sousedů se slávistům příliš nedařilo. Na úvodní šťastnou trefu Kolína sice ještě odpověděli, když se několik sekund před koncem trefil obránce Weitz, další góly už ale nepřidali. Naopak Středočeši skórovali ještě třikrát a došli si tak pro tři body.

sobota 12.1.2019 | David Mencl

Osmáci přišli o slibné vedení a se Spartou jen remizovali

Nejblíže v letošní sezoně byli slávističtí mladíci k triumfu v pražském derby. Nad rivalem z Holešovic totiž po druhé třetině vedli o tři góly, ani to jim ovšem nestačilo. Přestože sešívaní dali ve třetí části ještě jeden gól, nakonec z toho byla remíza 5:5.

Další stránky
123456>>