Vybrat sezónu
Junioři:  tým | zápasy | přípravné zápasy | tabulka | statistiky | realizační tým
Dorost:  tým | zápasy | přípravné zápasy | tabulka | statistiky | realizační tým
Dorost B:  tým | zápasy | přípravné zápasy | tabulka | statistiky | realizační tým
8.třída (2005)  tým | zápasy | tabulka
7.třída (2006)  tým | zápasy | tabulka
6.třída (2007)  tým | zápasy | tabulka
5.třída (2008)  tým | zápasy | tabulka
4.třída (2009)  tým 3.třída (2010)  tým
2.třída (2011)  tým 1.třída (2012)  tým

Články o mládeži

neděle 18.11.2018 | David Mencl

Junioři porazili Karlovy Vary a jsou bod od postupu

Slávisté si poradili s karlovarskou Energií na domácí půdě a zbývá jim poslední bod od jistoty postupu do lepší nadstavbové skupiny. Sešívaní nad Západočechy vyhráli hlavně díky první třetině, ve které soupeři odskočili na rozdíl dvou tref. Hosté následně sice snížili, červenobílí si ovšem svůj náskok vzali v oslabení a ve třetím dějství výhru potvrdili.

sobota 17.11.2018 | Jakub Slunečko

Paráda! Junioři srazili Kladno a dál jsou na špici

Potřetí v sezoně si junioři Slavie poradili s kladenskými Rytíři. Tentokrát to bylo vítězství nejpřesvědčivější – sešívaní vyhráli na hostujícím ledě 4:1. Ve vyhroceném zápase, při kterém byl jeden z domácích hráčů dokonce potrestán za napadání rozhodčího, se dvěma kanadskými body na straně Slavie blýskli Vlček, Janča a Antoš. I když Rytíři získali alespoň bonusový bod do tabulky v nájezdech, Slavia si díky tříbodovému přídělu upevnila první pozici v tabulce.

úterý 13.11.2018 | David Mencl

Dorost splnil povinnost a s přehledem porazil poslední PZ Kladno

Sešívaní položili základ vysokého vítězství už v první části, kdy se v rozmezí necelých dvou minut trefili hned čtyřikrát. Slibný náskok udrželi červenobílí i po druhém dějství a ve třetí dvacetiminutovce přidali ještě další branky. Druhý hattrick v sezoně si připsal Šimon Slavíček, vítězný gól v nadstavbě zaznamenal Maxim Brummel.

sobota 3.11.2018 | Šimon Rogner

Junioři jsou na čele tabulky, doma porazili Chomutov

Na čelo tabulky A juniorské extraligy se díky domácí výhře nad Chomutovem v sobotu vyšvihli hokejisté Slavie. Chomutov zdolali 4:2 díky třem bodům kapitána Jaroslava Brože, bonusový bod v prodloužení však nezískali. I přesto mají právě na Piráty dvoubodový náskok.

sobota 3.11.2018 | Klára Červená

Dorostenci zvítězili v napínavém utkání proti Třemošné

Dorostenci si z Třemošné vezou cenné vítězství. Přestože skóre zápasu ve třetí minutě první třetiny otevřeli domácí, sešívaní se nedali a na konci první dvacetiminutovky se dokázali dostat do vedení. Ve druhé třetině Třemošná srovnala, ale Pražané vzápětí zvrátili duel ve svůj prospěch díky brance Šimona Růce. Zápas tak skončil vítězně pro Slavii výsledkem 3:2.

pátek 2.11.2018 | Jakub Mezlík

Představujeme nejlepší mládežníky za měsíc říjen

Slavia vybírá každý měsíc nejlepší hokejisty v mládežnických kategoriích 5.-8. třída. Za měsíc říjen byli oceněněni Adam Keller, Oliver Šturc, Nazar Sudenko a Jakub Štancl. Čtveřice hráčů obdržela od klubu hokejku a další drobné dárky, nyní vám přinášíme představení všech vítězů.

Další stránky
123456>>