23. říjen

Akreditace

Žádost o jednozápasovou akreditaci

Pravidla akreditace HC Slavia Praha

1. Na utkání bude umožněn vstup do PRESS centra pouze dopředu akreditovaným novinářům v nejvyšším počtu dvou osob na redakci v daném utkání.
  2. Redakce musí vyplnit platnou akreditaci, a to jmenovitě, na www.hc-slavia.cz.
  3. Akreditace musí být odeslána nejpozději do 12:00 v den zápasu. V případě víkendových zápasů do pátku 16:00.
  4. Součástí akreditace musí být oficiální kontakt na redakci pro možnost ověření zaslaných údajů.
  5. Akreditovaní novináři se zavazují respektovat povinnost provádět veškeré rozhovory s hráči a se členy realizačního týmu pouze v prostorách, které určí klub.
  6. Klub si vyhrazuje právo neudělit akreditaci.
  7. V případě udělení akreditace bude novináři zaslán potvrzující e-mail.
  8. Klub si vyhrazuje právo zasílat na uvedený e-mail informace a tiskové zprávy.
  9. Kontaktní osoba pro udělování akreditací za HC Slavia: Jakub Mezlík, jmezlik@hc-slavia.cz.
A-TÝM 18.10.2021

Slavia mění útočníky se Sokolovem, na dva měsíce přichází Tomáš Vracovský

Slavia se dohodla se Sokolovem na dočasné hráčské výměně, do Edenu přichází Tomáš Vracovský, opačným směrem míří Daniel Kružík. Oba hokejisté budou ve svých nových týmech působit do 13. prosince.

FANOUŠCI 18.10.2021

Aukce retro dresů končí ve čtvrtek!

Na webu www.sportovniaukce.cz můžete do čtvrtka 21.10. dražit hrané retro dresy, ve kterých slávisté nastoupili proti Jihlavě ve speciálním utkání konaném u příležitosti 120. výročí založení klubu.

SESTŘIHY 17.10.2021

Sestřih zápasu: Litoměřice - Slavia 4:3

Slávisté na ledě Litoměřic po první třetině vedli už 3:1, nakonec se ale vracejí bez bodu. Domácím se povedlo v prostřední části srovnat a o vítězství rozhodli v závěru v dvojnásobné přesilovce.

Přehrát video
ZÁPASY 16.10.2021

Slavia se po nepovedeném závěru vrací z Litoměřic s prázdnou

Tenhle zápas mrzí. Slávisté toužili v Litoměřicích utnout nepříjemnou sérii porážek a po první třetině zejména zásluhou dvougólového Tomáše Knotka vedli už 3:1, Stadion nicméně v průběhu druhé části ...