Nábor

HC Slavia Praha pořádá nábor dětí ročníků 2015/2016 do školičky bruslení.

Požadavky

Děti nemusí mít plnou hokejovou výbavu a nemusí umět bruslit, základy bruslení je naučíme. Vše probíhá formou hry i za účasti rodičů. Poradíme s nákupem bruslí se slevou.

Průběh školičky

Trénink vedou zkušení trenéři za pomoci asistentů z řad rodičů. Tréninky probíhají v sobotu a v neděli dle rozpisu ledu zde. S dětmi se pracuje v malých skupinkách a snažíme se o co nejindividuálnější přístup.

Naším cílem není vyrábět malé hokejisty, ale svým přístupem otevřít dětem možnost osvojit si další sportovní dovednosti. Pokud se dětem bude u nás líbit, rádi je další rok přivítáme v hokejové přípravce.

Praktické informace

Cena školičky je jen 400 Kč za měsíc. První měsíc je vždy zdarma!

Další informace: tel. 777 320 815 nebo 777 257 972

HISTORIE KLUBU 11.4.2021

120 let nejstaršího klubu: V 5. zápase už nesli pohár, a my z toho udělali drama, vzpomíná Málek na titul

Brankář Roman Málek zažil v sešívaném dresu krásné a úspěšné roky, na které dodnes rád vzpomíná. V rozhovoru se rozpovídal nejen o finálových bojích z roku 2003, ale také o svém vztahu ke klubu, ...

A-TÝM 8.4.2021

Vydražte si hrané dresy z uplynulé sezony!

První sezona s novým logem HC Slavia Praha je za námi, bílá sada hraných dresů nyní míří do aukce. V dražbě, která probíhá na webu www.sportovniaukce.cz, je 28 dresů s vyšitým logem na hrudi.

A-TÝM 7.4.2021

Děkujeme trenéru Říhovi za odvedené služby

Miloš Říha míří po třech sezonách v Edenu do Plzně. Přejeme trenérovi hodně štěstí v novém angažmá a zároveň děkujeme za celé období, které v našem klubu strávil. S přestávkou se jedná o tři sezony.

A-TÝM 7.4.2021

Trenérské složení A-týmu: Veberovi budou asistovat Kolařík a Málek

Pavel Kolařík a Roman Málek budou pokračovat na střídačce Slavie. Společně s hlavním trenérem Jiřím Veberem povedou A-tým v nadcházející sezoně Chance ligy.