Nový předseda představenstva Ing. Tomáš Rosen odstartoval vítězstvím

25.01.2010, Michal Slavík, David Schlegel

Na návrh členů představenstva obchodního manažera Mgr. Ladislava Blažka a generálního manažera Vladimíra Růžičky byl na pátečním představenstvu zvolen novým předsedou představentva HC Slavia Praha, a.s. Ing. Tomáš Rosen. Zároveň se Rosen stal novým prezidentem klubu. Ve funkci nahradil Miroslava Tvrdého, který koncem minulého roku na vlastní žádost odstoupil. Redakci hc-slavia.cz o tom informovalo vedení klubu.

Ing. Tomáš Rosen se narodil 29. 3. 1966 a je zapáleným fanouškem sešívaných barev. O tom svědčí i fakt, že působí jako předseda představenstva fotbalového klubu SK Slavia Praha. Je spolumajitelem úspěšné firmy Roto, která fotbalový i hokejový klub dlouhodobě podporuje. Po odstoupení Miroslava Tvrdého se Tomáši Rosenovi otevírá cesta i do hokejové části slávistické rodiny. Premiéra v nové funkci mu zde vyšla na výbornou, když Slavia v důležité dohrávce vysoko zdolala České Budějovice. O vztahu Tomáše Rosena ke Slavii vypovídá i skutečnost, že bydlí ve Slávistické ulici v jedné obci nedaleko Prahy. Je jedním ze spolumajitelů klubu a donedávna působil v dozorčí radě hokejové Slavie.

Zdroj fotografie: tn.nova.cz