5. srpen
Slavia Sparta
17:30
10. srpen
Slavia Litoměřice
17:30
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
MLÁDEŽ
21. července 2021

Čtyřkolky, box nebo rybaření. Jak mládežníci trávili volno?

Junioři se už od začátku týdně prohánějí v Edenu na ledě, v pátek se k nim přidají i dorostenci. Hráči slávistické akademie tak za sebou mají volno, které si každý užil podle svého. Někteří vyrazili za teplem k moři, jiní zase zůstali v Česku a našli si čas i na své koníčky.

Nejčastější zahraniční destinací slávistických juniorů a dorostenců byly přímořské země. Junioři Michal Pittr a Matěj Kvasnička se společně vydali na řeský ostrov Kos, kde se vedle odpočinku a relaxace udržovali v kondici v místní posilovně.

Do Řecka se podíval i dorostenecký útočník Maxmilian Curran, který si na místní pláži zahrál "pravý" beach volejbal hned několik metrů od moře.

Oblast Středozemního moře si vybrali i útočníci nejstarší mládežnické kategorie Robin Míšek a Mikuláš Skoupý. Prvně jmenovaný si užíval na italském ostrově Ischia, druhý zase na oblíbeném španělském ostrově Mallorca.

Až do Afriky se pak vydal dorostenec Adam Vosmík. Konkrétně zamířil do Egypta, kde si užil i zajímavou atrakci, kdy se po poušti proháněl na čtyřkolce.

Řada hráčů zůstala v Česku

Přestože dovolená za hranicemi naší republiky je hodně oblíbená, někteří hráči se rozhodli necestovat stovky kilometrů daleko a zůstali v Česku.

Dorostenec Jan Tichý se navíc ve volnu rozhodl vylepšit svoji fyzickou odolnost při tréninku s MMA bojovníkem Leo Brichtou.

Výrazně klidnější činnost si pak vybral junior Vojtěch Malínek, který využil svůj pobyt na Slapech k rybaření. A byl navíc poměrně úspěšný, když zaznamenal hned několik slušných úlovků.

U sportu ale v trochu jiné roli zůstal obránce juniorů Jiří Stejskal. Ten využil volno k trénování mladých florbalistek na Prague Games.

Přímo u hokeje zůstal Šimon Slavíček, který se před srazem reprezentace do 18 let staral o mladé hokejisty na Kempu Bruslení Ladislava Slížka. Vedle hlídání pomohl i s tréninky na ledě nebo strečinkem.

Autor David Mencl
Nepřehlédněte
A-TÝM 31.7.2021

Vstupenky na derby se Spartou v prodeji ONLINE!

Slavia odstartuje sérii přípravných zápasů ve čtvrtek 5. srpna proti Spartě, prodej vstupenek probíhá ONLINE na našem webu. Zatímco v prvních dvou vlnách měli nárok na vstupenky pouze permanentkáři, ...

Číst více
ROZHOVORY 28.7.2021

Věřím, že fanoušci vytvoří v Edenu na derby skvělou atmosféru, přeje si Doležal

Slávisté se po krátké pauze minulý týden opět sešli v Edenu a poctivě se připravují na novou sezonu. „Na ledě se od dovednostních věcí přesouváme k nácviku herních situací,“ popisuje Jiří Doležal. ...

Číst více
MLÁDEŽ 27.7.2021

Slavíček s Hrdličkou jsou v nominaci na Hlinka Gretzky Cup!

Dva slávisté figurují v konečné nominaci na jeden z nejprestižnějších mezinárodních turnajů do 18 let. Trenér národního týmu ukázal na Šimona Slavíčka, který na reprezentačních akcích nikdy nechyběl, ...

Číst více
MLÁDEŽ 26.7.2021

Hráči pochopili naši filozofii, chtějí se neustále zlepšovat, říká trenér juniorů Rohlík

Junioři se chystají na první přípravné zápasy, které prověří připravenost na náročnou sezonu. Trenér Pavel Rohlík, který se ke slávistické mládeži vrátil po několika letech, je zatím s přístupem ...

Číst více