29. únor
Slavia Poruba
15:00
2. březen
Č. Budějovice Slavia
17:30
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
7. února 2020

Další sešívaná sobota! Fotbal, hokej a vstupenky zdarma

Sešívaná sobota je opět tady! V sobotu 22. února hostí fotbalisté od 14:30 Opavu, o dvě a půl hodiny později pak bude vhozeno úvodní buly hokejového zápasu Slavia - Havířov. Pro fotbalové fanoušky je vstup na hokej zdarma, hokejoví permanentkáři mohou naopak získat zdarma vstupenku na fotbal!

Slavia bojuje o co nejlepší umístění pro play-off a o další body se chtějí sešívaní hokejisté poprat s naplněným Edenem v zádech. Nenechte si ujít sešívanou sobotu a přijďte podpořit oba slávistické týmy za jedno odpoledne!

Vstupenky zdarma - pro fotbalové fanoušky na hokej, pro hokejové permanentkáře na fotbal

Na hokejový zápas Slavia - Havířov (17:00) může přijít zdarma každý fanoušek, který předloží fotbalovou permanentku nebo vstupenku ze zápasu Slavia - Opava (neplatí pro vstupenky do sektoru hostů - 119, 120, 121) u hlavního vstupu na zimní stadion.

Na fotbalové utkání Slavia - Opava (14:30) mohou získat vstupenku zdarma všichni hokejoví permanentkáři. Pokud o ni máte zájem, stačí poslat z e-mailu, který jste uvedli při nákupu, kód vaší permanentky na pmickova@hc-slavia.cz a obratem vám vstupenku zašleme. Případně si vstupenku můžete vyzvednout osobně v Edenu v kancelářích marketingu vždy v úterý (9-12, 13-16) nebo ve čtvrtek (9-12, 13-16).

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
FANOUŠCI 28.2.2020

Slávističtí fanoušci na výjezdu. Podívejte se na reportáž ze Vsetína

Nejen v Edenu se můžou hokejisté Slavie spolehnout na podporu svých příznivců, jejich fanoušci za nimi vyrážejí i na venkovní zápasy. Podívejte se na reportáž z utkání ve Vsetíně.

Přehrát video
PREVIEW 27.2.2020

V Edenu proti Porubě! Zlomí Slavia série proher?

Čtyři zápasy. Už tak dlouho čeká Slavia na vítězství. K triumfu nedošla ani v poslední bitvě ve Vsetíně, kde padla 1:4. Do Edenu však tentokrát přijede ostravská Poruba a sešívaní si proti osmému ...

Číst více
OHLASY - VIDEO 27.2.2020

První gól? Velká radost. Prohra to zkazila, přiznal Veber

V bitvě na vsetínském Lapači vstřelil proti domácímu týmu svou první branku ve Slavii i celé sezoně. Radost z gólu však Václavu Veberovi nakonec zhořkla, sešívaní totiž na Valašsku padli 1:4. „První ...

Přehrát video
SESTŘIHY 26.2.2020

Sestřih zápasu: Vsetín - Slavia 4:1

Obránce Václav Veber vstřelil ve Vsetíně svůj první gól v sešívaném dresu, na body to ale nestačilo, protože jeho zásah byl jediným slávistickým úspěchem v zápase, zatímco domácí se trefili ...

Přehrát video