13. srpen
Slavia Sokolov
17:30
18. srpen
Litoměřice Slavia
18:00
VSTUPENKY
Permanentky Informace o vstupenkách Vstupenky online
A-TÝM
7. února 2020

Další sešívaná sobota! Fotbal, hokej a vstupenky zdarma

Sešívaná sobota je opět tady! V sobotu 22. února hostí fotbalisté od 14:30 Opavu, o dvě a půl hodiny později pak bude vhozeno úvodní buly hokejového zápasu Slavia - Havířov. Pro fotbalové fanoušky je vstup na hokej zdarma, hokejoví permanentkáři mohou naopak získat zdarma vstupenku na fotbal!

Slavia bojuje o co nejlepší umístění pro play-off a o další body se chtějí sešívaní hokejisté poprat s naplněným Edenem v zádech. Nenechte si ujít sešívanou sobotu a přijďte podpořit oba slávistické týmy za jedno odpoledne!

Vstupenky zdarma - pro fotbalové fanoušky na hokej, pro hokejové permanentkáře na fotbal

Na hokejový zápas Slavia - Havířov (17:00) může přijít zdarma každý fanoušek, který předloží fotbalovou permanentku nebo vstupenku ze zápasu Slavia - Opava (neplatí pro vstupenky do sektoru hostů - 119, 120, 121) u hlavního vstupu na zimní stadion.

Na fotbalové utkání Slavia - Opava (14:30) mohou získat vstupenku zdarma všichni hokejoví permanentkáři. Pokud o ni máte zájem, stačí poslat z e-mailu, který jste uvedli při nákupu, kód vaší permanentky na pmickova@hc-slavia.cz a obratem vám vstupenku zašleme. Případně si vstupenku můžete vyzvednout osobně v Edenu v kancelářích marketingu vždy v úterý (9-12, 13-16) nebo ve čtvrtek (9-12, 13-16).

Autor Jakub Mezlík
Nepřehlédněte
ZPRÁVY Z KLUBU 4.8.2020

Novým spolumajitelem Slavie se stal Jiří Vlasák

HC Slavia Praha rozšiřuje akcionářskou strukturu. Novým spolumajitelem a členem představenstva se stal Jiří Vlasák, který získal od Standy Tichého desetiprocentní podíl v klubu.

Číst více
MLÁDEŽ 4.8.2020

TOP 10 dorostenců posledních 20 let: rozhodčí, současný talent i syn legendy

Každý úspěšný klub potřebuje ke svému fungování kvalitní mládež. Výjimkou není ani Slavia, která vychovala řadu vynikajících hokejistů, jenž se dokázali prosadit v extralize i ve světě. I v aktuálním ...

Číst více
A-TÝM 2.8.2020

Motivuje mě vidět starší kluky, jak pracují, říká Holý. Ve Slavii bojuje o místo

Obránce Ondřej Holý odehrál v uplynulé sezoně devět zápasů za slávistickou juniorku, většinu ročníku však strávil v seniorském hokeji. Do něj vkročil v dresu Příbrami a Nové Paky, které působí ve 2. ...

Číst více
MLÁDEŽ 30.7.2020

Půl roku bez ostrého zápasu. Bylo to náročné, shodují se úspěšní reprezentanti

Šimon Slavíček a Jakub Hrdlička by letos měli patřit k tahounům české sedmnáctky, a potvrdilo se to hned v prvních zápasech proti Švýcarsku. Útočník Slavíček nasázel pět gólů, obránce Hrdlička ...

Číst více