A-TÝM
7. dubna 2021

Děkujeme trenéru Říhovi za odvedené služby

Miloš Říha míří po třech sezonách v Edenu do Plzně. Přejeme trenérovi hodně štěstí v novém angažmá a zároveň děkujeme za celé období, které v našem klubu strávil. S přestávkou se jedná o tři sezony.

Miloš Říha přišel do Edenu před sezonou 2018/19. Ve svém prvním ročníku na lavičce se s mladým týmem do play-off nedostal, rok na to už ale vybojoval účast v předkole play-off, které se nakonec nedohrálo z důvodu koronavirové pandemie.

Před začátkem minulé sezony v klubu skončil, ale v průběhu ledna tohoto roku ukázal, že má ke Slavii vztah, když kývnul na nabídku klubu převzít tým uprostřed rozjeté soutěže po odvolaném trenéru Štrbovi, a sešívané dovedl do play-off.

V předkole jeho svěřenci porazili Třebíč 3:2 na zápasy a ve čtvrtfinále statečně vzdorovali Kladnu, byť nakonec odešli poraženi 1:4 na zápasy.

Miloši, děkujeme za odvedené služby pro Slavii a držíme palce v extralize!

Autor Jakub Mezlík
HISTORIE KLUBU 11.4.2021

120 let nejstaršího klubu: V 5. zápase už nesli pohár, a my z toho udělali drama, vzpomíná Málek na titul

Brankář Roman Málek zažil v sešívaném dresu krásné a úspěšné roky, na které dodnes rád vzpomíná. V rozhovoru se rozpovídal nejen o finálových bojích z roku 2003, ale také o svém vztahu ke klubu, ...

A-TÝM 8.4.2021

Vydražte si hrané dresy z uplynulé sezony!

První sezona s novým logem HC Slavia Praha je za námi, bílá sada hraných dresů nyní míří do aukce. V dražbě, která probíhá na webu www.sportovniaukce.cz, je 28 dresů s vyšitým logem na hrudi.

A-TÝM 7.4.2021

Trenérské složení A-týmu: Veberovi budou asistovat Kolařík a Málek

Pavel Kolařík a Roman Málek budou pokračovat na střídačce Slavie. Společně s hlavním trenérem Jiřím Veberem povedou A-tým v nadcházející sezoně Chance ligy.

A-TÝM 1.4.2021

Hlavním trenérem A-týmu bude Jiří Veber

Ve Slavii nebude v nadcházející sezoně pokračovat Miloš Říha, jeho nástupcem v pozici hlavního trenéra A-týmu se stává dosavadní sportovní manažer Jiří Veber.